3.liga TK jug 21-22

1. Kolo
  Vrana Banovići selo - Omladinac Đurđevik  2 : 1
  Oskova Banovići - Konjuh Kladanj  3 : 2
  Stupari - Toplice G.Lukavica  0 : 2

Slobodan: Jedinstvo Donje Dubrave  

2. Kolo
  Toplice G.Lukavica - Omladinac Đurđevik  1 : 2
  Jedinstvo Donje Dubrave - Vrana Banovići selo  2 : 1
  Stupari - Oskova Banovići  0 : 2

Slobodan: Konjuh Kladanj  

3. Kolo
  Oskova Banovići - Toplice G.Lukavica  2 : 0
  Vrana Banovići selo - Konjuh Kladanj  2 : 1
  Omladinac Đurđevik - Jedinstvo Donje Dubrave  3 : 0

Slobodan: Stupari  

4. Kolo
  Toplice G.Lukavica - Jedinstvo Donje Dubrave  1 : 1
  Konjuh Kladanj - Omladinac Đurđevik  1 : 0
  Stupari - Vrana Banovići selo  0 : 2

Slobodan: Oskova Banovići  

5. Kolo
  Vrana Banovići selo - Oskova Banovići  1 : 0
  Omladinac Đurđevik - Stupari  4 : 1
  Jedinstvo Donje Dubrave - Konjuh Kladanj  1 : 0

Slobodan: Toplice G.Lukavica  

6. Kolo
  Toplice G.Lukavica - Konjuh Kladanj  0 : 2
  Stupari - Jedinstvo Donje Dubrave  2 : 1
  Oskova Banovići - Omladinac Đurđevik  1 : 4

Slobodan: Vrana Banovići selo  

7. Kolo
  Vrana Banovići selo - Toplice G.Lukavica  3 : 1
  Jedinstvo Donje Dubrave - Oskova Banovići  2 : 0
  Konjuh Kladanj - Stupari  2 : 2

Slobodan: Omladinac Đurđevik  

8. Kolo
  Omladinac Đurđevik - Vrana Banovići selo  3 : 0
  Konjuh Kladanj - Oskova Banovići  2 : 0
  Toplice G.Lukavica - Stupari  2 : 1

Slobodan: Jedinstvo Donje Dubrave  

9. Kolo
  Omladinac Đurđevik - Toplice G.Lukavica  5 : 2
  Vrana Banovići selo - Jedinstvo Donje Dubrave  3 : 0
  Oskova Banovići - Stupari  2 : 0

Slobodan: Konjuh Kladanj  

10. Kolo
  Toplice G.Lukavica - Oskova Banovići  3 : 1
  Konjuh Kladanj - Vrana Banovići selo  2 : 1
  Jedinstvo Donje Dubrave - Omladinac Đurđevik  0 : 1

Slobodan: Stupari  

11. Kolo
  Jedinstvo Donje Dubrave - Toplice G.Lukavica  1 : 2
  Omladinac Đurđevik - Konjuh Kladanj  4 : 0
  Vrana Banovići selo - Stupari  7 : 1

Slobodan: Oskova Banovići  

12. Kolo
  Oskova Banovići - Vrana Banovići selo  1 : 0
  Stupari - Omladinac Đurđevik  0 : 1
  Konjuh Kladanj - Jedinstvo Donje Dubrave  3 : 0

Slobodan: Toplice G.Lukavica  

13. Kolo
  Konjuh Kladanj - Toplice G.Lukavica  3 : 0
  Jedinstvo Donje Dubrave - Stupari  5 : 2
  Omladinac Đurđevik - Oskova Banovići  4 : 1

Slobodan: Vrana Banovići selo  

14. Kolo
  Toplice G.Lukavica - Vrana Banovići selo  2 : 4
  Oskova Banovići - Jedinstvo Donje Dubrave  4 : 0
  Stupari - Konjuh Kladanj  1 : 3

Slobodan: Omladinac Đurđevik  

Tabela
      O BOD   GOLOVI    GR
  Vrana Banovići selo  15   11:5    6
  Omladinac Đurđevik  12   14:6    8
  Jedinstvo Donje Dubrave  10   7:7    0
  Oskova Banovići  9   8:9    -1
  Konjuh Kladanj  7   8:8    0
  Toplice G.Lukavica  4   5:10    -5
  Stupari  4   5:13    -8