2. liga TK zapad 20-21

1. Kolo - 30.08.2020 do 30.08.2020
30.08. 17:00  Polet Hrvati - Rudar Zagorje  7 : 1
30.08. 17:00  DSK Devetak - Mladost Puračić  0 : 3
30.08. 17:00  Sloga Bikodže - BSK Bokavići  3 : 1
30.08. 17:00  Špionica 1953 - Bukovik G.Srebrenik  0 : 0
30.08. 17:00  Pribava - 25 Maj Uroža  6 : 0
30.08. 17:00  Mladost Doborovci - Podrinje Mosoravac  2 : 1
30.08. 17:30  Stjepan Polje - Željezničar Dobošnica  2 : 0
2. Kolo - 06.09.2020 do 06.09.2020
06.09. 16:30  Rudar Zagorje - Stjepan Polje  5 : 0
06.09. 16:30  Željezničar Dobošnica - Pribava  4 : 2
06.09. 16:30  25 Maj Uroža - Špionica 1953  0 : 2
06.09. 16:30  Mladost Puračić - Polet Hrvati  3 : 0
06.09. 16:30  BSK Bokavići - DSK Devetak  2 : 1
06.09. 16:30  Mladost Doborovci - Sloga Bikodže  1 : 2
06.09. 16:30  Podrinje Mosoravac - Bukovik G.Srebrenik  2 : 3
3. Kolo - 13.09.2020 do 13.09.2020
13.09. 16:00  Stjepan Polje - Mladost Puračić  3 : 4
13.09. 16:00  Polet Hrvati - BSK Bokavići  4 : 1
13.09. 16:00  DSK Devetak - Mladost Doborovci  2 : 1
13.09. 16:00  Pribava - Rudar Zagorje  1 : 0
13.09. 16:00  Špionica 1953 - Željezničar Dobošnica  1 : 0
13.09. 16:00  Bukovik G.Srebrenik - 25 Maj Uroža  4 : 2
13.09. 16:00  Sloga Bikodže - Podrinje Mosoravac  6 : 0
4. Kolo - 20.09.2020 do 20.09.2020
20.09. 15:30  Mladost Puračić - Pribava  2 : 2
20.09. 15:30  Rudar Zagorje - Špionica 1953  2 : 1
20.09. 15:30  Željezničar Dobošnica - Bukovik G.Srebrenik  3 : 1
20.09. 15:30  BSK Bokavići - Stjepan Polje  2 : 1
20.09. 15:30  Mladost Doborovci - Polet Hrvati  2 : 2
20.09. 15:30  Sloga Bikodže - DSK Devetak  2 : 1
20.09. 15:30  Podrinje Mosoravac - 25 Maj Uroža  2 : 1
5. Kolo - 27.09.2020 do 27.09.2020
27.09. 15:30  Pribava - BSK Bokavići  1 : 0
27.09. 15:30  Stjepan Polje - Mladost Doborovci  2 : 0
27.09. 15:30  Polet Hrvati - Sloga Bikodže  5 : 3
27.09. 15:30  Špionica 1953 - Mladost Puračić  1 : 1
27.09. 15:30  Bukovik G.Srebrenik - Rudar Zagorje  1 : 0
27.09. 15:30  25 Maj Uroža - Željezničar Dobošnica  2 : 1
27.09. 15:30  DSK Devetak - Podrinje Mosoravac  2 : 0
6. Kolo - 04.10.2020 do 04.10.2020
04.10. 15:30  BSK Bokavići - Špionica 1953  2 : 1
04.10. 15:30  Mladost Puračić - Bukovik G.Srebrenik  5 : 1
04.10. 15:30  Rudar Zagorje - 25 Maj Uroža  1 : 0
04.10. 15:30  Mladost Doborovci - Pribava  0 : 2
04.10. 15:30  Sloga Bikodže - Stjepan Polje  0 : 0
04.10. 15:30  DSK Devetak - Polet Hrvati  1 : 0
04.10. 15:30  Podrinje Mosoravac - Željezničar Dobošnica  2 : 5
7. Kolo - 11.10.2020 do 11.10.2020
11.10. 12:00  25 Maj Uroža - Mladost Puračić  0 : 5
11.10. 15:30  Špionica 1953 - Mladost Doborovci  5 : 2
11.10. 15:30  Pribava - Sloga Bikodže  2 : 0
11.10. 15:30  Stjepan Polje - DSK Devetak  1 : 2
11.10. 15:30  Bukovik G.Srebrenik - BSK Bokavići  4 : 1
11.10. 15:30  Željezničar Dobošnica - Rudar Zagorje  5 : 0
11.10. 15:30  Polet Hrvati - Podrinje Mosoravac  5 : 1
8. Kolo - 18.10.2020 do 18.10.2020
18.10. 14:30  Mladost Doborovci - Bukovik G.Srebrenik  0 : 3
18.10. 14:30  BSK Bokavići - 25 Maj Uroža  5 : 2
18.10. 14:30  Mladost Puračić - Željezničar Dobošnica  3 : 1
18.10. 14:30  Sloga Bikodže - Špionica 1953  1 : 1
18.10. 14:30  DSK Devetak - Pribava  1 : 0
18.10. 14:30  Polet Hrvati - Stjepan Polje  4 : 1
18.10. 14:30  Podrinje Mosoravac - Rudar Zagorje  0 : 3
9. Kolo - 25.10.2020 do 25.10.2020
24.10. 14:30  25 Maj Uroža - Mladost Doborovci  1 : 1
25.10. 14:30  Špionica 1953 - DSK Devetak  2 : 0
25.10. 14:30  Bukovik G.Srebrenik - Sloga Bikodže  1 : 0
25.10. 14:30  Pribava - Polet Hrvati  3 : 0
25.10. 14:30  Željezničar Dobošnica - BSK Bokavići  5 : 1
25.10. 14:30  Rudar Zagorje - Mladost Puračić  3 : 2
25.10. 14:30  Stjepan Polje - Podrinje Mosoravac  6 : 2
10. Kolo - 01.11.2020 do 01.11.2020
01.11. 13:30  Sloga Bikodže - 25 Maj Uroža  8 : 0
01.11. 13:30  Mladost Doborovci - Željezničar Dobošnica  2 : 2
01.11. 13:30  BSK Bokavići - Rudar Zagorje  0 : 0
01.11. 13:30  DSK Devetak - Bukovik G.Srebrenik  1 : 1
01.11. 13:30  Polet Hrvati - Špionica 1953  4 : 0
01.11. 13:30  Stjepan Polje - Pribava  1 : 1
01.11. 13:30  Podrinje Mosoravac - Mladost Puračić  4 : 1
11. Kolo - 08.11.2020 do 08.11.2020
07.11. 13:30  25 Maj Uroža - DSK Devetak  3 : 1
08.11. 13:30  Bukovik G.Srebrenik - Polet Hrvati  2 : 0
08.11. 13:30  Špionica 1953 - Stjepan Polje  1 : 0
08.11. 13:30  Željezničar Dobošnica - Sloga Bikodže  6 : 2
08.11. 13:30  Rudar Zagorje - Mladost Doborovci  2 : 0
08.11. 13:30  Mladost Puračić - BSK Bokavići  5 : 1
08.11. 13:30  Pribava - Podrinje Mosoravac  8 : 3
12. Kolo - 14.11.2020 do 14.11.2020
14.11. 13:30  DSK Devetak - Željezničar Dobošnica  0 : 0
14.11. 13:30  Sloga Bikodže - Rudar Zagorje  0 : 1
14.11. 13:30  Mladost Doborovci - Mladost Puračić  0 : 3
14.11. 13:30  Polet Hrvati - 25 Maj Uroža  4 : 0
14.11. 13:30  Stjepan Polje - Bukovik G.Srebrenik  0 : 0
14.11. 13:30  Pribava - Špionica 1953  4 : 0
14.11. 13:30  Podrinje Mosoravac - BSK Bokavići  3 : 1
13. Kolo - 21.11.2020 do 22.11.2020
21.11. 13:30  25 Maj Uroža - Stjepan Polje  3 : 0
22.11. 13:30  Željezničar Dobošnica - Polet Hrvati  5 : 1
22.11. 13:30  Bukovik G.Srebrenik - Pribava  2 : 0
22.11. 13:30  Rudar Zagorje - DSK Devetak  2 : 0
22.11. 13:30  Mladost Puračić - Sloga Bikodže  3 : 2
22.11. 13:30  BSK Bokavići - Mladost Doborovci  0 : 3
22.11. 13:30  Špionica 1953 - Podrinje Mosoravac  2 : 0
Tabela
      O BOD   GOLOVI    GR
  Mladost Puračić  12  26   37:16    21
  Pribava  12  26   32:11    21
  Bukovik G.Srebrenik  12  24   21:14    7
  Polet Hrvati  12  22   35:18    17
  Rudar Zagorje  12  22   18:17    1
  Željezničar Dobošnica  12  20   32:18    14
  Špionica 1953  12  18   15:16    -1
  Sloga Bikodže  12  17   27:19    8
  DSK Devetak  12  17   12:15    -3
10    BSK Bokavići  12  13   17:30    -13
11    Stjepan Polje  12  12   17:21    -4
12    Podrinje Mosoravac  12  9   20:43    -23
13    25 Maj Uroža  12  7   11:40    -29
14    Mladost Doborovci  12  6   11:27    -16