2. liga TK jug 20-21

1. Kolo - 29.08.2020 do 30.08.2020
29.08. 17:00  Mladost Solina - Srnica Treštenica  6 : 0
29.08. 17:00  Omazići 1937 - Rudar Bukinje  3 : 2
30.08. 17:00  Tuzla - Partizan Kiseljak  4 : 1
30.08. 17:00  Mladost Suha - Budućnost D. Lukavica  3 : 1
30.08. 17:00  Slatina Bašigovci - Napredak Tupkovići  5 : 0
30.08. 17:00  Gornji Rainci - Vrana Banovići selo  5 : 2
30.08. 17:00  Grivice - Krušik  1 : 1
2. Kolo - 05.09.2020 do 06.09.2020
06.09. 16:30  Napredak Tupkovići - Mladost Suha  3 : 1
06.09. 16:30  Budućnost D. Lukavica - Tuzla  3 : 4
06.09. 16:30  Partizan Kiseljak - Gornji Rainci  2 : 1
06.09. 16:30  Srnica Treštenica - Slatina Bašigovci  1 : 1
06.09. 16:30  Rudar Bukinje - Mladost Solina  0 : 5
06.09. 16:30  Grivice - Omazići 1937  2 : 1
06.09. 16:30  Krušik - Vrana Banovići selo  2 : 3
3. Kolo - 12.09.2020 do 13.09.2020
12.09. 16:00  Mladost Solina - Grivice  5 : 2
12.09. 16:00  Vrana Banovići selo - Partizan Kiseljak  4 : 3
12.09. 16:00  Omazići 1937 - Krušik  5 : 1
13.09. 16:00  Gornji Rainci - Budućnost D. Lukavica  5 : 0
13.09. 16:00  Tuzla - Napredak Tupkovići  4 : 0
13.09. 16:00  Mladost Suha - Srnica Treštenica  3 : 1
13.09. 16:00  Slatina Bašigovci - Rudar Bukinje  4 : 1
4. Kolo - 19.09.2020 do 20.09.2020
19.09. 15:30  Omazići 1937 - Mladost Solina  1 : 0
20.09. 15:30  Srnica Treštenica - Tuzla  2 : 1
20.09. 15:30  Napredak Tupkovići - Gornji Rainci  1 : 1
20.09. 15:30  Budućnost D. Lukavica - Vrana Banovići selo  4 : 1
20.09. 15:30  Rudar Bukinje - Mladost Suha  3 : 2
20.09. 15:30  Grivice - Slatina Bašigovci  2 : 3
20.09. 15:30  Krušik - Partizan Kiseljak  2 : 1
5. Kolo - 26.09.2020 do 27.09.2020
26.09. 15:30  Vrana Banovići selo - Napredak Tupkovići  2 : 1
26.09. 15:30  Mladost Solina - Krušik  6 : 2
27.09. 15:30  Partizan Kiseljak - Budućnost D. Lukavica  3 : 2
27.09. 15:30  Gornji Rainci - Srnica Treštenica  5 : 0
27.09. 15:30  Tuzla - Rudar Bukinje  6 : 0
27.09. 15:30  Mladost Suha - Grivice  1 : 1
27.09. 15:30  Slatina Bašigovci - Omazići 1937  3 : 0
6. Kolo - 03.10.2020 do 04.10.2020
03.10. 15:30  Mladost Solina - Slatina Bašigovci  3 : 0
03.10. 15:30  Omazići 1937 - Mladost Suha  3 : 1
04.10. 15:30  Srnica Treštenica - Vrana Banovići selo  1 : 0
04.10. 15:30  Napredak Tupkovići - Partizan Kiseljak  1 : 0
04.10. 15:30  Rudar Bukinje - Gornji Rainci  0 : 0
04.10. 15:30  Grivice - Tuzla  1 : 0
04.10. 15:30  Krušik - Budućnost D. Lukavica  2 : 1
7. Kolo - 10.10.2020 do 11.10.2020
10.10. 15:30  Vrana Banovići selo - Rudar Bukinje  5 : 0
10.10. 15:30  Budućnost D. Lukavica - Napredak Tupkovići  1 : 0
11.10. 15:30  Tuzla - Omazići 1937  1 : 2
11.10. 15:30  Mladost Suha - Mladost Solina  1 : 0
11.10. 15:30  Gornji Rainci - Grivice  3 : 0
11.10. 15:30  Partizan Kiseljak - Srnica Treštenica  3 : 1
11.10. 15:30  Slatina Bašigovci - Krušik  3 : 0
8. Kolo - 17.10.2020 do 18.10.2020
17.10. 14:30  Omazići 1937 - Gornji Rainci  1 : 0
17.10. 14:30  Mladost Solina - Tuzla  7 : 3
18.10. 14:30  Rudar Bukinje - Partizan Kiseljak  1 : 1
18.10. 14:30  Srnica Treštenica - Budućnost D. Lukavica  1 : 2
18.10. 14:30  Grivice - Vrana Banovići selo  3 : 1
18.10. 14:30  Slatina Bašigovci - Mladost Suha  5 : 0
18.10. 14:30  Krušik - Napredak Tupkovići  1 : 0
9. Kolo - 24.10.2020 do 25.10.2020
24.10. 14:30  Vrana Banovići selo - Omazići 1937  0 : 3
25.10. 14:30  Gornji Rainci - Mladost Solina  1 : 3
25.10. 14:30  Tuzla - Slatina Bašigovci  2 : 1
25.10. 14:30  Partizan Kiseljak - Grivice  2 : 2
25.10. 14:30  Budućnost D. Lukavica - Rudar Bukinje  3 : 0
25.10. 14:30  Napredak Tupkovići - Srnica Treštenica  2 : 1
25.10. 14:30  Mladost Suha - Krušik  7 : 2
10. Kolo - 31.10.2020 do 01.11.2020
31.10. 13:30  Mladost Solina - Vrana Banovići selo  7 : 0
31.10. 13:30  Omazići 1937 - Partizan Kiseljak  5 : 3
01.11. 13:30  Grivice - Budućnost D. Lukavica  4 : 0
01.11. 13:30  Rudar Bukinje - Napredak Tupkovići  3 : 0
01.11. 13:30  Slatina Bašigovci - Gornji Rainci  4 : 2
01.11. 13:30  Mladost Suha - Tuzla  4 : 0
01.11. 13:30  Krušik - Srnica Treštenica  6 : 2
11. Kolo - 07.11.2020 do 08.11.2020
07.11. 13:30  Vrana Banovići selo - Slatina Bašigovci  2 : 4
08.11. 13:30  Partizan Kiseljak - Mladost Solina  2 : 0
08.11. 13:30  Gornji Rainci - Mladost Suha  2 : 1
08.11. 13:30  Budućnost D. Lukavica - Omazići 1937  3 : 1
08.11. 13:30  Napredak Tupkovići - Grivice  0 : 0
08.11. 13:30  Srnica Treštenica - Rudar Bukinje  4 : 0
08.11. 13:30  Tuzla - Krušik  3 : 0
12. Kolo - 14.11.2020 do 14.11.2020
14.11. 11:00  Grivice - Srnica Treštenica  4 : 2
14.11. 13:30  Tuzla - Gornji Rainci  2 : 1
14.11. 13:30  Mladost Suha - Vrana Banovići selo  3 : 0
14.11. 13:30  Slatina Bašigovci - Partizan Kiseljak  6 : 3
14.11. 13:30  Mladost Solina - Budućnost D. Lukavica  4 : 0
14.11. 13:30  Omazići 1937 - Napredak Tupkovići  3 : 0
14.11. 13:30  Krušik - Rudar Bukinje  3 : 0
13. Kolo - 21.11.2020 do 22.11.2020
21.11. 13:30  Vrana Banovići selo - Tuzla  2 : 1
22.11. 13:30  Rudar Bukinje - Grivice  2 : 3
22.11. 13:30  Srnica Treštenica - Omazići 1937  3 : 2
22.11. 13:30  Napredak Tupkovići - Mladost Solina  3 : 2
22.11. 13:30  Budućnost D. Lukavica - Slatina Bašigovci  2 : 4
22.11. 13:30  Partizan Kiseljak - Mladost Suha  3 : 0
22.11. 13:30  Gornji Rainci - Krušik  2 : 1
Tabela
      O BOD   GOLOVI    GR
  Mladost Solina  15   25:5    20
  Slatina Bašigovci  13   16:7    9
  Tuzla  12   19:7    12
  Omazići 1937  12   13:9    4
  Gornji Rainci  11   17:5    12
  Vrana Banovići selo  9   12:16    -4
  Grivice  8   9:11    -2
  Mladost Suha  7   11:12    -1
  Krušik  7   10:17    -7
10    Napredak Tupkovići  7   6:13    -7
11    Srnica Treštenica  7   5:16    -11
12    Partizan Kiseljak  6   10:14    -4
13    Rudar Bukinje  4   6:20    -14
14    Budućnost D. Lukavica  3   11:18    -7