2. liga FBiH sjever 20-21

1. Kolo - 08.08.2020 do 09.08.2020
08.08. 17:30  Odžak 102 - Svatovac Poljice  1 : 0
08.08. 17:30  Gradina Srebrenik - Lokomotiva Miričina  6 : 0
08.08. 17:30  Radnički Lukavac - Gornji Rahić  3 : 1
09.08. 17:30  Priluk - Prokosovići  1 : 1
09.08. 17:30  Bosna Mionica - Mramor  8 : 1
09.08. 17:30  Orahovica 74 - Bosna Kalesija  4 : 0
09.08. 17:30  Seona - Dinamo Donja Mahala  3 : 0
09.08. 17:30  Dizdaruša Brčko - Mladost Malešići  3 : 1
2. Kolo - 14.08.2020 do 16.08.2020
14.08. 17:30  Dinamo Donja Mahala - Prokosovići  1 : 0
15.08. 17:30  Mladost Malešići - Orahovica 74  2 : 2
15.08. 17:30  Lokomotiva Miričina - Odžak 102  4 : 2
15.08. 17:30  Bosna Kalesija - Gradina Srebrenik  2 : 4
15.08. 17:30  Mramor - Radnički Lukavac  0 : 6
16.08. 17:30  Seona - Dizdaruša Brčko  1 : 0
16.08. 17:30  Svatovac Poljice - Bosna Mionica  2 : 0
16.08. 17:30  Gornji Rahić - Priluk  5 : 0
3. Kolo - 22.08.2020 do 23.08.2020
22.08. 17:00  Odžak 102 - Bosna Kalesija  2 : 0
22.08. 17:00  Radnički Lukavac - Svatovac Poljice  2 : 2
22.08. 17:00  Gradina Srebrenik - Mladost Malešići  2 : 0
23.08. 17:00  Dizdaruša Brčko - Dinamo Donja Mahala  3 : 1
23.08. 17:00  Prokosovići - Gornji Rahić  0 : 5
23.08. 17:00  Orahovica 74 - Seona  1 : 3
23.08. 17:00  Priluk - Mramor  6 : 0
23.08. 17:00  Bosna Mionica - Lokomotiva Miričina  3 : 0
4. Kolo - 29.08.2020 do 30.08.2020
29.08. 17:00  Mladost Malešići - Odžak 102  2 : 1
29.08. 17:00  Bosna Kalesija - Bosna Mionica  3 : 1
29.08. 17:00  Lokomotiva Miričina - Radnički Lukavac  0 : 5
29.08. 17:00  Mramor - Prokosovići  0 : 6
30.08. 17:00  Dinamo Donja Mahala - Gornji Rahić  2 : 1
30.08. 17:00  Svatovac Poljice - Priluk  2 : 0
30.08. 17:00  Seona - Gradina Srebrenik  0 : 0
30.08. 17:00  Dizdaruša Brčko - Orahovica 74  3 : 1
5. Kolo - 05.09.2020 do 06.09.2020
05.09. 16:30  Radnički Lukavac - Bosna Kalesija  2 : 1
05.09. 16:30  Odžak 102 - Seona  3 : 2
05.09. 16:30  Gradina Srebrenik - Dizdaruša Brčko  4 : 0
06.09. 16:30  Bosna Mionica - Mladost Malešići  1 : 0
06.09. 16:30  Gornji Rahić - Mramor  8 : 1
06.09. 16:30  Priluk - Lokomotiva Miričina  2 : 0
06.09. 16:30  Orahovica 74 - Dinamo Donja Mahala  6 : 3
06.09. 16:30  Prokosovići - Svatovac Poljice  1 : 3
6. Kolo - 12.09.2020 do 13.09.2020
12.09. 16:00  Bosna Kalesija - Priluk  2 : 1
12.09. 16:00  Mladost Malešići - Radnički Lukavac  5 : 2
12.09. 16:00  Lokomotiva Miričina - Prokosovići  0 : 1
13.09. 16:00  Dizdaruša Brčko - Odžak 102  5 : 2
13.09. 16:00  Orahovica 74 - Gradina Srebrenik  0 : 2
13.09. 16:00  Svatovac Poljice - Gornji Rahić  1 : 1
13.09. 16:00  Dinamo Donja Mahala - Mramor  4 : 0
13.09. 16:00  Seona - Bosna Mionica  5 : 0
7. Kolo - 19.09.2020 do 20.09.2020
19.09. 15:30  Mramor - Svatovac Poljice  2 : 3
19.09. 15:30  Odžak 102 - Orahovica 74  2 : 0
19.09. 15:30  Gradina Srebrenik - Dinamo Donja Mahala  4 : 0
19.09. 15:30  Radnički Lukavac - Seona  2 : 3
20.09. 15:30  Priluk - Mladost Malešići  4 : 2
20.09. 15:30  Prokosovići - Bosna Kalesija  6 : 5
20.09. 15:30  Bosna Mionica - Dizdaruša Brčko  2 : 1
20.09. 15:30  Gornji Rahić - Lokomotiva Miričina  3 : 0
8. Kolo - 26.09.2020 do 27.09.2020
26.09. 15:30  Mladost Malešići - Prokosovići  3 : 0
26.09. 15:30  Lokomotiva Miričina - Mramor  7 : 3
26.09. 15:30  Gradina Srebrenik - Odžak 102  8 : 0
26.09. 15:30  Bosna Kalesija - Gornji Rahić  1 : 1
27.09. 15:30  Seona - Priluk  1 : 1
27.09. 15:30  Dizdaruša Brčko - Radnički Lukavac  2 : 1
27.09. 15:30  Dinamo Donja Mahala - Svatovac Poljice  3 : 1
27.09. 15:30  Orahovica 74 - Bosna Mionica  3 : 2
9. Kolo - 03.10.2020 do 04.10.2020
03.10. 15:30  Mramor - Bosna Kalesija  4 : 2
03.10. 15:30  Odžak 102 - Dinamo Donja Mahala  3 : 0
03.10. 15:30  Radnički Lukavac - Orahovica 74  6 : 1
04.10. 15:30  Svatovac Poljice - Lokomotiva Miričina  5 : 0
04.10. 15:30  Gornji Rahić - Mladost Malešići  0 : 2
04.10. 15:30  Priluk - Dizdaruša Brčko  5 : 2
04.10. 15:30  Bosna Mionica - Gradina Srebrenik  1 : 4
04.10. 15:30  Prokosovići - Seona  3 : 0
10. Kolo - 10.10.2020 do 11.10.2020
10.10. 15:00  Bosna Kalesija - Svatovac Poljice  3 : 0
10.10. 15:00  Gradina Srebrenik - Radnički Lukavac  2 : 1
10.10. 15:00  Mladost Malešići - Mramor  8 : 2
10.10. 15:00  Odžak 102 - Bosna Mionica  2 : 1
11.10. 15:00  Dinamo Donja Mahala - Lokomotiva Miričina  2 : 1
11.10. 15:00  Dizdaruša Brčko - Prokosovići  1 : 0
11.10. 15:00  Seona - Gornji Rahić  4 : 2
11.10. 15:00  Orahovica 74 - Priluk  3 : 2
11. Kolo - 17.10.2020 do 18.10.2020
17.10. 14:30  Radnički Lukavac - Odžak 102  2 : 0
17.10. 14:30  Mramor - Seona  2 : 2
17.10. 14:30  Lokomotiva Miričina - Bosna Kalesija  1 : 5
18.10. 14:30  Bosna Mionica - Dinamo Donja Mahala  7 : 1
18.10. 14:30  Priluk - Gradina Srebrenik  0 : 3
18.10. 14:30  Prokosovići - Orahovica 74  1 : 1
18.10. 14:30  Gornji Rahić - Dizdaruša Brčko  3 : 2
18.10. 14:30  Svatovac Poljice - Mladost Malešići  1 : 1
12. Kolo - 24.10.2020 do 25.10.2020
24.10. 14:30  Gradina Srebrenik - Prokosovići  4 : 0
24.10. 14:30  Odžak 102 - Priluk  4 : 1
24.10. 14:30  Mladost Malešići - Lokomotiva Miričina  3 : 0
25.10. 14:30  Seona - Svatovac Poljice  6 : 3
25.10. 14:30  Dizdaruša Brčko - Mramor  6 : 3
25.10. 14:30  Dinamo Donja Mahala - Bosna Kalesija  3 : 0
25.10. 14:30  Bosna Mionica - Radnički Lukavac  2 : 0
25.10. 14:30  Orahovica 74 - Gornji Rahić  3 : 0
13. Kolo - 31.10.2020 do 31.10.2020
31.10. 13:30  Svatovac Poljice - Dizdaruša Brčko  4 : 3
31.10. 13:30  Mramor - Orahovica 74  0 : 4
31.10. 13:30  Bosna Kalesija - Mladost Malešići  1 : 0
31.10. 13:30  Lokomotiva Miričina - Seona  0 : 6
31.10. 13:30  Radnički Lukavac - Dinamo Donja Mahala  4 : 0
31.10. 13:30  Prokosovići - Odžak 102  4 : 2
31.10. 13:30  Priluk - Bosna Mionica  1 : 2
31.10. 13:30  Gornji Rahić - Gradina Srebrenik  3 : 2
14. Kolo - 07.11.2020 do 08.11.2020
07.11. 13:30  Gradina Srebrenik - Mramor  4 : 1
07.11. 13:30  Odžak 102 - Gornji Rahić  3 : 1
07.11. 13:30  Radnički Lukavac - Priluk  2 : 1
08.11. 13:30  Dinamo Donja Mahala - Mladost Malešići  4 : 1
08.11. 13:30  Orahovica 74 - Svatovac Poljice  2 : 1
08.11. 13:30  Bosna Mionica - Prokosovići  4 : 2
08.11. 13:30  Dizdaruša Brčko - Lokomotiva Miričina  6 : 0
08.11. 13:30  Seona - Bosna Kalesija  2 : 1
15. Kolo - 14.11.2020 do 14.11.2020
14.11. 13:30  Mladost Malešići - Seona  3 : 0
14.11. 13:30  Gornji Rahić - Bosna Mionica  2 : 0
14.11. 13:30  Svatovac Poljice - Gradina Srebrenik  1 : 3
14.11. 13:30  Bosna Kalesija - Dizdaruša Brčko  2 : 0
14.11. 13:30  Mramor - Odžak 102  2 : 4
14.11. 13:30  Prokosovići - Radnički Lukavac  3 : 2
14.11. 13:30  Priluk - Dinamo Donja Mahala  2 : 0
14.11. 13:30  Lokomotiva Miričina - Orahovica 74  0 : 5
16. Kolo - 06.03.2021 do 07.03.2021
06.03. 15:00  Bosna Kalesija - Orahovica 74  0 : 0
06.03. 15:00  Lokomotiva Miričina - Gradina Srebrenik  2 : 2
06.03. 15:00  Mladost Malešići - Dizdaruša Brčko  2 : 2
07.03. 15:00  Dinamo Donja Mahala - Seona  2 : 1
07.03. 15:00  Mramor - Bosna Mionica  1 : 1
07.03. 15:00  Prokosovići - Priluk  2 : 2
07.03. 15:00  Gornji Rahić - Radnički Lukavac  4 : 1
07.03. 15:00  Svatovac Poljice - Odžak 102  3 : 0
17. Kolo - 13.03.2021 do 14.03.2021
13.03. 15:00  Odžak 102 - Lokomotiva Miričina  2 : 0
13.03. 15:00  Gradina Srebrenik - Bosna Kalesija  4 : 0
13.03. 15:00  Radnički Lukavac - Mramor  5 : 1
14.03. 15:00  Orahovica 74 - Mladost Malešići  4 : 1
14.03. 15:00  Bosna Mionica - Svatovac Poljice  4 : 0
14.03. 15:00  Priluk - Gornji Rahić  0 : 0
14.03. 15:00  Prokosovići - Dinamo Donja Mahala  1 : 0
14.03. 15:00  Dizdaruša Brčko - Seona  1 : 0
18. Kolo - 20.03.2021 do 21.03.2021
20.03. 15:00  Bosna Kalesija - Odžak 102  3 : 0
20.03. 15:00  Mladost Malešići - Gradina Srebrenik  2 : 1
20.03. 15:30  Lokomotiva Miričina - Bosna Mionica  2 : 3
21.03. 15:00  Gornji Rahić - Prokosovići  4 : 0
21.03. 15:00  Mramor - Priluk  1 : 0
21.03. 15:00  Svatovac Poljice - Radnički Lukavac  1 : 0
21.03. 15:00  Seona - Orahovica 74  1 : 0
21.03. 15:00  Dinamo Donja Mahala - Dizdaruša Brčko  2 : 1
19. Kolo - 27.03.2021 do 28.03.2021
27.03. 15:30  Orahovica 74 - Dizdaruša Brčko  2 : 2
27.03. 15:30  Gradina Srebrenik - Seona  3 : 0
27.03. 15:30  Odžak 102 - Mladost Malešići  2 : 2
27.03. 15:30  Radnički Lukavac - Lokomotiva Miričina  2 : 1
28.03. 15:30  Prokosovići - Mramor  2 : 0
28.03. 15:30  Gornji Rahić - Dinamo Donja Mahala  6 : 1
28.03. 15:30  Priluk - Svatovac Poljice  3 : 2
28.03. 15:30  Bosna Mionica - Bosna Kalesija  6 : 2
20. Kolo - 03.04.2021 do 03.04.2021
03.04. 16:00  Bosna Kalesija - Radnički Lukavac  2 : 2
03.04. 16:00  Seona - Odžak 102  2 : 1
03.04. 16:00  Mladost Malešići - Bosna Mionica  1 : 1
03.04. 16:00  Dizdaruša Brčko - Gradina Srebrenik  0 : 2
03.04. 16:00  Lokomotiva Miričina - Priluk  3 : 0
03.04. 16:00  Svatovac Poljice - Prokosovići  3 : 0
03.04. 16:00  Mramor - Gornji Rahić  0 : 1
03.04. 16:00  Dinamo Donja Mahala - Orahovica 74  3 : 1
21. Kolo - 10.04.2021 do 11.04.2021
10.04. 16:30  Gradina Srebrenik - Orahovica 74  5 : 4
10.04. 16:30  Odžak 102 - Dizdaruša Brčko  4 : 2
10.04. 16:30  Radnički Lukavac - Mladost Malešići  0 : 1
11.04. 16:30  Prokosovići - Lokomotiva Miričina  2 : 1
11.04. 16:30  Gornji Rahić - Svatovac Poljice  2 : 0
11.04. 16:30  Priluk - Bosna Kalesija  4 : 3
11.04. 16:30  Mramor - Dinamo Donja Mahala  0 : 3
11.04. 16:30  Bosna Mionica - Seona  1 : 0
22. Kolo - 17.04.2021 do 18.04.2021
17.04. 16:30  Lokomotiva Miričina - Gornji Rahić  1 : 5
17.04. 16:30  Bosna Kalesija - Prokosovići  4 : 3
17.04. 16:30  Mladost Malešići - Priluk  3 : 2
18.04. 16:30  Seona - Radnički Lukavac  0 : 0
18.04. 16:30  Dizdaruša Brčko - Bosna Mionica  1 : 0
18.04. 16:30  Orahovica 74 - Odžak 102  1 : 2
18.04. 16:30  Dinamo Donja Mahala - Gradina Srebrenik  0 : 4
18.04. 16:30  Svatovac Poljice - Mramor  2 : 1
23. Kolo - 24.04.2021 do 25.04.2021
24.04. 17:00  Radnički Lukavac - Dizdaruša Brčko  2 : 0
24.04. 17:00  Odžak 102 - Gradina Srebrenik  0 : 0
25.04. 17:00  Gornji Rahić - Bosna Kalesija  4 : 1
25.04. 17:00  Mramor - Lokomotiva Miričina  2 : 1
25.04. 17:00  Priluk - Seona  2 : 0
25.04. 17:00  Svatovac Poljice - Dinamo Donja Mahala  2 : 0
25.04. 17:00  Bosna Mionica - Orahovica 74  4 : 3
25.04. 17:00  Prokosovići - Mladost Malešići  2 : 0
24. Kolo - 02.05.2021 do 02.05.2021
02.05. 17:00  Seona - Prokosovići  3 : 0
02.05. 17:00  Orahovica 74 - Radnički Lukavac  1 : 0
02.05. 17:00  Dizdaruša Brčko - Priluk  3 : 0
02.05. 17:00  Gradina Srebrenik - Bosna Mionica  5 : 1
02.05. 17:00  Mladost Malešići - Gornji Rahić  3 : 1
02.05. 17:00  Bosna Kalesija - Mramor  3 : 2
02.05. 17:00  Lokomotiva Miričina - Svatovac Poljice  2 : 2
02.05. 17:00  Dinamo Donja Mahala - Odžak 102  2 : 0
25. Kolo - 08.05.2021 do 09.05.2021
08.05. 17:00  Radnički Lukavac - Gradina Srebrenik  1 : 2
08.05. 17:00  Lokomotiva Miričina - Dinamo Donja Mahala  3 : 1
09.05. 17:00  Bosna Mionica - Odžak 102  0 : 0
09.05. 17:00  Priluk - Orahovica 74  4 : 3
09.05. 17:00  Prokosovići - Dizdaruša Brčko  3 : 2
09.05. 17:00  Gornji Rahić - Seona  3 : 1
09.05. 17:00  Mramor - Mladost Malešići  0 : 3
09.05. 17:00  Svatovac Poljice - Bosna Kalesija  3 : 1
26. Kolo - 15.05.2021 do 16.05.2021
15.05. 17:30  Mladost Malešići - Svatovac Poljice  1 : 0
15.05. 17:30  Bosna Kalesija - Lokomotiva Miričina  2 : 0
15.05. 17:30  Gradina Srebrenik - Priluk  5 : 1
15.05. 17:30  Odžak 102 - Radnički Lukavac  1 : 0
16.05. 17:30  Orahovica 74 - Prokosovići  2 : 3
16.05. 17:30  Dinamo Donja Mahala - Bosna Mionica  3 : 1
16.05. 17:30  Dizdaruša Brčko - Gornji Rahić  0 : 2
16.05. 17:30  Seona - Mramor  11 : 0
27. Kolo - 19.05.2021 do 19.05.2021
19.05. 17:00  Gornji Rahić - Orahovica 74  5 : 0
19.05. 17:00  Svatovac Poljice - Seona  2 : 1
19.05. 17:00  Mramor - Dizdaruša Brčko  2 : 4
19.05. 17:00  Lokomotiva Miričina - Mladost Malešići  3 : 0
19.05. 17:00  Prokosovići - Gradina Srebrenik  1 : 1
19.05. 17:00  Priluk - Odžak 102  3 : 1
19.05. 17:00  Bosna Kalesija - Dinamo Donja Mahala  1 : 0
26.05. 17:00  Radnički Lukavac - Bosna Mionica  3 : 2
28. Kolo - 22.05.2021 do 22.05.2021
22.05. 17:30  Bosna Mionica - Priluk  1 : 1
22.05. 17:30  Dizdaruša Brčko - Svatovac Poljice  4 : 3
22.05. 17:30  Dinamo Donja Mahala - Radnički Lukavac  2 : 1
22.05. 17:30  Gradina Srebrenik - Gornji Rahić  3 : 0
22.05. 17:30  Mladost Malešići - Bosna Kalesija  4 : 2
22.05. 17:30  Orahovica 74 - Mramor  4 : 0
22.05. 17:30  Odžak 102 - Prokosovići  3 : 1
22.05. 17:30  Seona - Lokomotiva Miričina  6 : 0
29. Kolo - 29.05.2021 do 30.05.2021
29.05. 17:30  Mramor - Gradina Srebrenik  0 : 7
30.05. 17:30  Prokosovići - Bosna Mionica  4 : 3
30.05. 17:30  Priluk - Radnički Lukavac  0 : 2
30.05. 17:30  Gornji Rahić - Odžak 102  2 : 0
30.05. 17:30  Svatovac Poljice - Orahovica 74  3 : 1
30.05. 17:30  Lokomotiva Miričina - Dizdaruša Brčko  1 : 4
30.05. 17:30  Bosna Kalesija - Seona  2 : 1
30.05. 17:30  Mladost Malešići - Dinamo Donja Mahala  2 : 2
30. Kolo - 04.06.2021 do 06.06.2021
04.06. 17:30  Gradina Srebrenik - Svatovac Poljice  5 : 3
06.06. 17:30  Seona - Mladost Malešići  3 : 1
06.06. 17:30  Dizdaruša Brčko - Bosna Kalesija  4 : 1
06.06. 17:30  Orahovica 74 - Lokomotiva Miričina  4 : 2
06.06. 17:30  Odžak 102 - Mramor  3 : 0
06.06. 17:30  Bosna Mionica - Gornji Rahić  4 : 2
06.06. 17:30  Radnički Lukavac - Prokosovići  1 : 0
06.06. 17:30  Dinamo Donja Mahala - Priluk  1 : 0
Tabela
      O BOD   GOLOVI    GR
  Gradina Srebrenik  25  63   80:19    61
  Gornji Rahić  25  48   66:32    34
  Bosna Mionica  25  42   55:42    13
  Mladost Malešići  25  41   51:38    13
  Seona  25  40   46:34    12
  Svatovac Poljice  25  40   47:41    6
  Odžak 102  25  39   42:47    -5
  Radnički Lukavac  25  36   53:36    17
  Prokosovići  25  36   43:51    -8
10    Dinamo Donja Mahala  25  36   38:55    -17
11    Dizdaruša Brčko  25  35   51:47    4
12    Orahovica 74  25  34   55:49    6
13    Bosna Kalesija  25  30   47:59    -12
14    Priluk  25  28   44:49    -5
15    Lokomotiva Miričina  25  14   29:78    -49
16    Mramor  25  11   29:99    -70