1. liga FBiH 20-21

1. Kolo - 08.08.2020 do 09.08.2020
08.08. 17:30  Budućnost Banovići - Vis Simm-Bau  2 : 3
08.08. 17:30  Zvijezda Gradačac - Orašje  0 : 1
08.08. 17:30  Rudar Kakanj - Čapljina  3 : 1
08.08. 17:30  Jedinstvo Bihać - Gošk Gabela  2 : 1
08.08. 17:30  Slaven Živinice - Igman Konjic  1 : 1
08.08. 17:30  Travnik - Radnik Hadžići  1 : 0
08.08. 17:30  Bratstvo Gračanica - Goražde  2 : 0
09.08. 17:30  Tošk Tešanj - Posušje  0 : 1
2. Kolo - 14.08.2020 do 16.08.2020
14.08. 17:30  Orašje - Bratstvo Gračanica  2 : 2
15.08. 17:30  Igman Konjic - Travnik  0 : 0
15.08. 17:30  Goražde - Budućnost Banovići  3 : 2
15.08. 17:30  Jedinstvo Bihać - Zvijezda Gradačac  1 : 0
15.08. 17:30  Posušje - Slaven Živinice  2 : 0
16.08. 17:30  Radnik Hadžići - Rudar Kakanj  1 : 3
16.08. 17:30  Vis Simm-Bau - Tošk Tešanj  2 : 1
16.08. 17:30  Gošk Gabela - Čapljina  1 : 0
3. Kolo - 22.08.2020 do 23.08.2020
22.08. 17:00  Bratstvo Gračanica - Jedinstvo Bihać  3 : 1
22.08. 17:00  Čapljina - Radnik Hadžići  3 : 1
22.08. 17:00  Rudar Kakanj - Igman Konjic  2 : 2
22.08. 17:00  Slaven Živinice - Vis Simm-Bau  0 : 3
22.08. 17:00  Budućnost Banovići - Orašje  3 : 2
22.08. 17:00  Travnik - Posušje  1 : 0
22.08. 17:00  Zvijezda Gradačac - Gošk Gabela  1 : 0
23.08. 17:00  Tošk Tešanj - Goražde  2 : 1
4. Kolo - 29.08.2020 do 30.08.2020
29.08. 17:00  Igman Konjic - Čapljina  4 : 0
29.08. 17:00  Jedinstvo Bihać - Budućnost Banovići  0 : 1
29.08. 17:00  Goražde - Slaven Živinice  0 : 0
29.08. 17:00  Posušje - Rudar Kakanj  1 : 0
29.08. 17:00  Orašje - Tošk Tešanj  2 : 2
29.08. 17:00  Zvijezda Gradačac - Bratstvo Gračanica  1 : 0
30.08. 17:00  Gošk Gabela - Radnik Hadžići  1 : 2
30.08. 17:00  Vis Simm-Bau - Travnik  1 : 1
5. Kolo - 05.09.2020 do 06.09.2020
05.09. 16:30  Tošk Tešanj - Jedinstvo Bihać  1 : 1
05.09. 16:30  Budućnost Banovići - Zvijezda Gradačac  0 : 0
05.09. 16:30  Slaven Živinice - Orašje  4 : 3
05.09. 16:30  Čapljina - Posušje  1 : 1
05.09. 16:30  Bratstvo Gračanica - Gošk Gabela  1 : 0
05.09. 16:30  Travnik - Goražde  1 : 1
05.09. 16:30  Rudar Kakanj - Vis Simm-Bau  2 : 1
06.09. 16:30  Radnik Hadžići - Igman Konjic  2 : 0
6. Kolo - 12.09.2020 do 13.09.2020
12.09. 16:00  Jedinstvo Bihać - Slaven Živinice  3 : 0
12.09. 16:00  Goražde - Rudar Kakanj  3 : 0
12.09. 16:00  Bratstvo Gračanica - Budućnost Banovići  4 : 1
12.09. 16:00  Orašje - Travnik  0 : 0
12.09. 16:00  Zvijezda Gradačac - Tošk Tešanj  1 : 3
13.09. 16:00  Posušje - Radnik Hadžići  3 : 1
13.09. 16:00  Gošk Gabela - Igman Konjic  0 : 0
13.09. 16:00  Vis Simm-Bau - Čapljina  2 : 1
7. Kolo - 19.09.2020 do 20.09.2020
19.09. 15:30  Čapljina - Goražde  2 : 2
19.09. 15:30  Rudar Kakanj - Orašje  5 : 0
19.09. 15:30  Igman Konjic - Posušje  0 : 1
19.09. 15:30  Slaven Živinice - Zvijezda Gradačac  0 : 1
19.09. 15:30  Budućnost Banovići - Gošk Gabela  1 : 0
19.09. 15:30  Travnik - Jedinstvo Bihać  0 : 1
20.09. 15:30  Radnik Hadžići - Vis Simm-Bau  1 : 1
20.09. 15:30  Tošk Tešanj - Bratstvo Gračanica  3 : 0
8. Kolo - 26.09.2020 do 27.09.2020
26.09. 15:30  Jedinstvo Bihać - Rudar Kakanj  1 : 0
26.09. 15:30  Goražde - Radnik Hadžići  1 : 3
26.09. 15:30  Orašje - Čapljina  3 : 0
26.09. 15:30  Bratstvo Gračanica - Slaven Živinice  2 : 0
26.09. 15:30  Zvijezda Gradačac - Travnik  3 : 2
26.09. 15:30  Budućnost Banovići - Tošk Tešanj  1 : 2
27.09. 15:30  Vis Simm-Bau - Igman Konjic  2 : 0
27.09. 15:30  Gošk Gabela - Posušje  1 : 1
9. Kolo - 03.10.2020 do 04.10.2020
03.10. 15:30  Slaven Živinice - Budućnost Banovići  1 : 1
03.10. 15:30  Rudar Kakanj - Zvijezda Gradačac  1 : 0
03.10. 15:30  Travnik - Bratstvo Gračanica  1 : 0
03.10. 15:30  Igman Konjic - Goražde  3 : 1
03.10. 15:30  Čapljina - Jedinstvo Bihać  1 : 1
04.10. 15:30  Posušje - Vis Simm-Bau  0 : 0
04.10. 15:30  Radnik Hadžići - Orašje  0 : 0
04.10. 15:30  Tošk Tešanj - Gošk Gabela  2 : 1
10. Kolo - 10.10.2020 do 11.10.2020
10.10. 15:00  Orašje - Igman Konjic  2 : 1
10.10. 15:00  Budućnost Banovići - Travnik  1 : 0
10.10. 15:00  Jedinstvo Bihać - Radnik Hadžići  1 : 0
10.10. 15:00  Goražde - Posušje  1 : 0
10.10. 15:00  Zvijezda Gradačac - Čapljina  4 : 0
11.10. 15:00  Gošk Gabela - Vis Simm-Bau  1 : 0
11.10. 15:00  Tošk Tešanj - Slaven Živinice  4 : 0
11.10. 15:00  Bratstvo Gračanica - Rudar Kakanj  1 : 2
11. Kolo - 17.10.2020 do 18.10.2020
17.10. 14:30  Rudar Kakanj - Budućnost Banovići  2 : 0
17.10. 14:30  Slaven Živinice - Gošk Gabela  0 : 1
17.10. 14:30  Travnik - Tošk Tešanj  1 : 0
17.10. 14:30  Čapljina - Bratstvo Gračanica  0 : 1
17.10. 14:30  Igman Konjic - Jedinstvo Bihać  1 : 0
18.10. 14:30  Posušje - Orašje  4 : 0
18.10. 14:30  Vis Simm-Bau - Goražde  1 : 2
18.10. 14:30  Radnik Hadžići - Zvijezda Gradačac  2 : 1
12. Kolo - 24.10.2020 do 25.10.2020
24.10. 14:30  Zvijezda Gradačac - Igman Konjic  2 : 1
24.10. 14:30  Orašje - Vis Simm-Bau  0 : 4
24.10. 14:30  Jedinstvo Bihać - Posušje  0 : 2
24.10. 14:30  Budućnost Banovići - Čapljina  4 : 2
24.10. 14:30  Bratstvo Gračanica - Radnik Hadžići  4 : 1
24.10. 14:30  Slaven Živinice - Travnik  2 : 2
25.10. 14:30  Gošk Gabela - Goražde  0 : 1
25.10. 14:30  Tošk Tešanj - Rudar Kakanj  1 : 1
13. Kolo - 31.10.2020 do 31.10.2020
31.10. 13:30  Posušje - Zvijezda Gradačac  1 : 0
31.10. 13:30  Radnik Hadžići - Budućnost Banovići  3 : 0
31.10. 13:30  Čapljina - Tošk Tešanj  1 : 3
31.10. 13:30  Igman Konjic - Bratstvo Gračanica  0 : 2
31.10. 13:30  Goražde - Orašje  1 : 0
31.10. 13:30  Travnik - Gošk Gabela  1 : 0
31.10. 13:30  Vis Simm-Bau - Jedinstvo Bihać  3 : 0
31.10. 13:30  Rudar Kakanj - Slaven Živinice  4 : 0
14. Kolo - 07.11.2020 do 08.11.2020
07.11. 13:30  Slaven Živinice - Čapljina  0 : 1
07.11. 13:30  Jedinstvo Bihać - Goražde  0 : 2
07.11. 13:30  Budućnost Banovići - Igman Konjic  1 : 1
07.11. 13:30  Bratstvo Gračanica - Posušje  0 : 0
07.11. 13:30  Travnik - Rudar Kakanj  1 : 1
07.11. 13:30  Zvijezda Gradačac - Vis Simm-Bau  3 : 1
08.11. 13:30  Tošk Tešanj - Radnik Hadžići  1 : 1
08.11. 13:30  Gošk Gabela - Orašje  2 : 1
15. Kolo - 14.11.2020 do 14.11.2020
14.11. 13:30  Goražde - Zvijezda Gradačac  1 : 2
14.11. 13:30  Orašje - Jedinstvo Bihać  4 : 1
14.11. 13:30  Radnik Hadžići - Slaven Živinice  3 : 1
14.11. 13:30  Čapljina - Travnik  1 : 1
14.11. 13:30  Posušje - Budućnost Banovići  7 : 0
14.11. 13:30  Rudar Kakanj - Gošk Gabela  1 : 0
14.11. 13:30  Vis Simm-Bau - Bratstvo Gračanica  1 : 0
14.11. 13:30  Igman Konjic - Tošk Tešanj  1 : 2
Tabela
      O BOD   GOLOVI    GR
  Posušje  15  31   24:5    19
  Rudar Kakanj  15  30   27:13    14
  Tošk Tešanj  15  28   27:15    12
  Vis Simm-Bau  15  27   25:14    11
  Bratstvo Gračanica  15  26   22:13    9
  Zvijezda Gradačac  15  25   19:14    5
  Goražde  15  24   20:18    2
  Travnik  15  22   13:11    2
  Radnik Hadžići  15  21   21:21    0
10    Jedinstvo Bihać  15  20   13:19    -6
11    Budućnost Banovići  15  18   18:30    -12
12    Orašje  15  16   20:29    -9
13    Igman Konjic  15  14   15:18    -3
14    Gošk Gabela  15  14   9:14    -5
15    Čapljina  15  10   14:31    -17
16    Slaven Živinice  15  7   9:31    -22