2. liga FBiH sjever 20-21

Rezultati/Tabela  Raspored  Unakrsna  Krivulja    
Seo  
Sva  
Rah  
Lok  
BosK  
BosM  
Diz  
Pri  
Rad  
Din  
MlaM  
Mra  
Odž  
Ora  
Pro  
Gra  
 1    08.08. 17:30   Gradina Srebrenik  -  Lokomotiva Miričina   6 : 0   Gradina Srebrenik - Lokomotiva Miričina 6:0

Notiz:
Prekid zbog nedovoljnog broja gostujucih igrača.
 2    15.08. 17:30   Lokomotiva Miričina  -  Odžak 102   4 : 2    
 3    23.08. 17:00   Bosna Mionica  -  Lokomotiva Miričina   3 : 0    
 4    29.08. 17:00   Lokomotiva Miričina  -  Radnički Lukavac   0 : 5    
 5    06.09. 16:30   Priluk  -  Lokomotiva Miričina   2 : 0    
 6    12.09. 16:00   Lokomotiva Miričina  -  Prokosovići   0 : 1    
 7    20.09. 15:30   Gornji Rahić  -  Lokomotiva Miričina   3 : 0    
 8    26.09. 15:30   Lokomotiva Miričina  -  Mramor   7 : 3    
 9    04.10. 15:30   Svatovac Poljice  -  Lokomotiva Miričina   5 : 0    
 10    11.10. 15:00   Dinamo Donja Mahala  -  Lokomotiva Miričina   2 : 1    
 11    17.10. 14:30   Lokomotiva Miričina  -  Bosna Kalesija   1 : 5    
 12    24.10. 14:30   Mladost Malešići  -  Lokomotiva Miričina   3 : 0   Mladost Malešići - Lokomotiva Miričina 3:0

Notiz:
Prekid zbog nedovoljnog broja gostujucih igraca.
 13    31.10. 13:30   Lokomotiva Miričina  -  Seona   0 : 6    
 14    08.11. 13:30   Dizdaruša Brčko  -  Lokomotiva Miričina   6 : 0    
 15    14.11. 13:30   Lokomotiva Miričina  -  Orahovica 74   0 : 5    
 16    06.03. 15:00   Lokomotiva Miričina  -  Gradina Srebrenik   2 : 2    
 17    13.03. 15:00   Odžak 102  -  Lokomotiva Miričina   2 : 0    
 18    20.03. 15:30   Lokomotiva Miričina  -  Bosna Mionica   2 : 3    
 19    27.03. 15:30   Radnički Lukavac  -  Lokomotiva Miričina   2 : 1    
 20    03.04. 16:00   Lokomotiva Miričina  -  Priluk   3 : 0    
 21    11.04. 16:30   Prokosovići  -  Lokomotiva Miričina   2 : 1    
 22    17.04. 16:30   Lokomotiva Miričina  -  Gornji Rahić   1 : 5    
 23    25.04. 17:00   Mramor  -  Lokomotiva Miričina   2 : 1    
 24    02.05. 17:00   Lokomotiva Miričina  -  Svatovac Poljice   2 : 2    
 25    08.05. 17:00   Lokomotiva Miričina  -  Dinamo Donja Mahala   3 : 1    
 26    15.05. 17:30   Bosna Kalesija  -  Lokomotiva Miričina   2 : 0    
 27    19.05. 17:00   Lokomotiva Miričina  -  Mladost Malešići   3 : 0    
 28    22.05. 17:30   Seona  -  Lokomotiva Miričina   6 : 0    
 29    30.05. 17:30   Lokomotiva Miričina  -  Dizdaruša Brčko   1 : 4    
 30    06.06. 17:30   Orahovica 74  -  Lokomotiva Miričina   4 : 2    
 
Zadnje ažuriranje tabele: 10.06.