2. liga FBiH sjever 20-21

Rezultati/Tabela  Raspored  Unakrsna  Krivulja    
Seo  
Sva  
Rah  
Lok  
BosK  
BosM  
Diz  
Pri  
Rad  
Din  
MlaM  
Mra  
Odž  
Ora  
Pro  
Gra  
 1    09.08. 17:30   Dizdaruša Brčko  -  Mladost Malešići   3 : 1    
 2    15.08. 17:30   Mladost Malešići  -  Orahovica 74   2 : 2    
 3    22.08. 17:00   Gradina Srebrenik  -  Mladost Malešići   2 : 0    
 4    29.08. 17:00   Mladost Malešići  -  Odžak 102   2 : 1    
 5    06.09. 16:30   Bosna Mionica  -  Mladost Malešići   1 : 0    
 6    12.09. 16:00   Mladost Malešići  -  Radnički Lukavac   5 : 2    
 7    20.09. 15:30   Priluk  -  Mladost Malešići   4 : 2    
 8    26.09. 15:30   Mladost Malešići  -  Prokosovići   3 : 0    
 9    04.10. 15:30   Gornji Rahić  -  Mladost Malešići   0 : 2    
 10    10.10. 15:00   Mladost Malešići  -  Mramor   8 : 2    
 11    18.10. 14:30   Svatovac Poljice  -  Mladost Malešići   1 : 1    
 12    24.10. 14:30   Mladost Malešići  -  Lokomotiva Miričina   3 : 0   Mladost Malešići - Lokomotiva Miričina 3:0

Notiz:
Prekid zbog nedovoljnog broja gostujucih igraca.
 13    31.10. 13:30   Bosna Kalesija  -  Mladost Malešići   1 : 0    
 14    08.11. 13:30   Dinamo Donja Mahala  -  Mladost Malešići   4 : 1    
 15    14.11. 13:30   Mladost Malešići  -  Seona   3 : 0    
 16    06.03. 15:00   Mladost Malešići  -  Dizdaruša Brčko   2 : 2    
 17    14.03. 15:00   Orahovica 74  -  Mladost Malešići   4 : 1    
 18    20.03. 15:00   Mladost Malešići  -  Gradina Srebrenik   2 : 1    
 19    27.03. 15:30   Odžak 102  -  Mladost Malešići   2 : 2    
 20    03.04. 16:00   Mladost Malešići  -  Bosna Mionica   1 : 1    
 21    10.04. 16:30   Radnički Lukavac  -  Mladost Malešići   0 : 1    
 22    17.04. 16:30   Mladost Malešići  -  Priluk   3 : 2    
 23    25.04. 17:00   Prokosovići  -  Mladost Malešići   2 : 0    
 24    02.05. 17:00   Mladost Malešići  -  Gornji Rahić   3 : 1    
 25    09.05. 17:00   Mramor  -  Mladost Malešići   0 : 3    
 26    15.05. 17:30   Mladost Malešići  -  Svatovac Poljice   1 : 0    
 27    19.05. 17:00   Lokomotiva Miričina  -  Mladost Malešići   3 : 0    
 28    22.05. 17:30   Mladost Malešići  -  Bosna Kalesija   4 : 2    
 29    30.05. 17:30   Mladost Malešići  -  Dinamo Donja Mahala   2 : 2    
 30    06.06. 17:30   Seona  -  Mladost Malešići   3 : 1    
 
Zadnje ažuriranje tabele: 10.06.