1. Kolo - 11.08.2018 do 12.08.2018
11.08. |
Guber Srebrenica |
- |
Leotar Trebinje |
0 |
: |
1 |
11.08. |
Jedinstvo Brčko |
- |
Glasinac Sokolac |
2 |
: |
0 |
11.08. |
Drina HE Višegrad |
- |
Jedinstvo Brodac |
1 |
: |
1 |
12.08. |
Stakorina Čajniče |
- |
Famos Ilidža |
2 |
: |
1 |
12.08. |
Proleter Dvorovi |
- |
Ilićka 01 Brčko |
0 |
: |
1 |
12.08. |
Mladost Rogatica |
- |
Velež Nevesinje |
2 |
: |
2 |
12.08. |
Budućnost Pilica |
- |
Bratstvo Bratunac |
1 |
: |
1 |
Slobodan: Mladost Gacko
2. Kolo - 18.08.2018 do 19.08.2018
18.08. |
Mladost Gacko |
- |
Drina HE Višegrad |
1 |
: |
1 |
18.08. |
Bratstvo Bratunac |
- |
Guber Srebrenica |
0 |
: |
2 |
18.08. |
Leotar Trebinje |
- |
Proleter Dvorovi |
4 |
: |
0 |
18.08. |
Ilićka 01 Brčko |
- |
Jedinstvo Brčko |
0 |
: |
2 |
19.08. |
Jedinstvo Brodac |
- |
Budućnost Pilica |
4 |
: |
1 |
19.08. |
Glasinac Sokolac |
- |
Stakorina Čajniče |
2 |
: |
1 |
19.08. |
Velež Nevesinje |
- |
Famos Ilidža |
2 |
: |
1 |
Slobodan: Mladost Rogatica
3. Kolo
|
Jedinstvo Brčko |
- |
Leotar Trebinje |
2 |
: |
0 |
|
Famos Ilidža |
- |
Glasinac Sokolac |
0 |
: |
2 |
|
Budućnost Pilica |
- |
Mladost Gacko |
1 |
: |
1 |
|
Guber Srebrenica |
- |
Jedinstvo Brodac |
1 |
: |
2 |
|
Proleter Dvorovi |
- |
Bratstvo Bratunac |
2 |
: |
1 |
|
Stakorina Čajniče |
- |
Ilićka 01 Brčko |
1 |
: |
1 |
|
Drina HE Višegrad |
- |
Mladost Rogatica |
1 |
: |
0 |
Slobodan: Velež Nevesinje
4. Kolo - 01.09.2018 do 02.09.2018
01.09. |
Mladost Gacko |
- |
Guber Srebrenica |
5 |
: |
0 |
01.09. |
Bratstvo Bratunac |
- |
Jedinstvo Brčko |
1 |
: |
3 |
01.09. |
Leotar Trebinje |
- |
Stakorina Čajniče |
5 |
: |
0 |
01.09. |
Ilićka 01 Brčko |
- |
Famos Ilidža |
2 |
: |
0 |
02.09. |
Mladost Rogatica |
- |
Budućnost Pilica |
3 |
: |
0 |
02.09. |
Jedinstvo Brodac |
- |
Proleter Dvorovi |
4 |
: |
2 |
02.09. |
Velež Nevesinje |
- |
Glasinac Sokolac |
2 |
: |
0 |
Slobodan: Drina HE Višegrad
5. Kolo - 08.09.2018 do 09.09.2018
08.09. |
Jedinstvo Brčko |
- |
Jedinstvo Brodac |
4 |
: |
1 |
08.09. |
Guber Srebrenica |
- |
Mladost Rogatica |
5 |
: |
2 |
08.09. |
Famos Ilidža |
- |
Leotar Trebinje |
1 |
: |
0 |
08.09. |
Drina HE Višegrad |
- |
Velež Nevesinje |
3 |
: |
1 |
09.09. |
Glasinac Sokolac |
- |
Ilićka 01 Brčko |
4 |
: |
2 |
09.09. |
Stakorina Čajniče |
- |
Bratstvo Bratunac |
3 |
: |
1 |
09.09. |
Proleter Dvorovi |
- |
Mladost Gacko |
1 |
: |
1 |
Slobodan: Budućnost Pilica
6. Kolo - 15.09.2018 do 16.09.2018
15.09. |
Drina HE Višegrad |
- |
Budućnost Pilica |
2 |
: |
0 |
15.09. |
Bratstvo Bratunac |
- |
Famos Ilidža |
2 |
: |
1 |
16.09. |
Velež Nevesinje |
- |
Ilićka 01 Brčko |
1 |
: |
0 |
16.09. |
Mladost Rogatica |
- |
Proleter Dvorovi |
3 |
: |
2 |
16.09. |
Mladost Gacko |
- |
Jedinstvo Brčko |
0 |
: |
3 |
16.09. |
Jedinstvo Brodac |
- |
Stakorina Čajniče |
1 |
: |
2 |
26.09. |
Leotar Trebinje |
- |
Glasinac Sokolac |
3 |
: |
1 |
Slobodan: Guber Srebrenica
7. Kolo
|
Stakorina Čajniče |
- |
Mladost Gacko |
2 |
: |
2 |
|
Glasinac Sokolac |
- |
Bratstvo Bratunac |
0 |
: |
0 |
|
Guber Srebrenica |
- |
Drina HE Višegrad |
2 |
: |
0 |
|
Budućnost Pilica |
- |
Velež Nevesinje |
0 |
: |
2 |
|
Jedinstvo Brčko |
- |
Mladost Rogatica |
5 |
: |
0 |
|
Famos Ilidža |
- |
Jedinstvo Brodac |
3 |
: |
1 |
|
Ilićka 01 Brčko |
- |
Leotar Trebinje |
0 |
: |
6 |
Slobodan: Proleter Dvorovi
8. Kolo - 17.10.2018 do 17.10.2018
|
Mladost Rogatica |
- |
Stakorina Čajniče |
2 |
: |
1 |
|
Budućnost Pilica |
- |
Guber Srebrenica |
1 |
: |
0 |
|
Jedinstvo Brodac |
- |
Glasinac Sokolac |
2 |
: |
0 |
|
Drina HE Višegrad |
- |
Proleter Dvorovi |
1 |
: |
0 |
|
Bratstvo Bratunac |
- |
Ilićka 01 Brčko |
2 |
: |
2 |
|
Mladost Gacko |
- |
Famos Ilidža |
3 |
: |
2 |
17.10. |
Velež Nevesinje |
- |
Leotar Trebinje |
0 |
: |
1 |
Slobodan: Jedinstvo Brčko
9. Kolo
|
Glasinac Sokolac |
- |
Mladost Gacko |
1 |
: |
0 |
|
Leotar Trebinje |
- |
Bratstvo Bratunac |
6 |
: |
1 |
|
Guber Srebrenica |
- |
Velež Nevesinje |
0 |
: |
0 |
|
Proleter Dvorovi |
- |
Budućnost Pilica |
1 |
: |
0 |
|
Jedinstvo Brčko |
- |
Drina HE Višegrad |
2 |
: |
0 |
|
Famos Ilidža |
- |
Mladost Rogatica |
8 |
: |
0 |
|
Ilićka 01 Brčko |
- |
Jedinstvo Brodac |
0 |
: |
2 |
Slobodan: Stakorina Čajniče
10. Kolo
|
Jedinstvo Brodac |
- |
Leotar Trebinje |
1 |
: |
2 |
|
Mladost Rogatica |
- |
Glasinac Sokolac |
1 |
: |
3 |
|
Mladost Gacko |
- |
Ilićka 01 Brčko |
5 |
: |
1 |
|
Budućnost Pilica |
- |
Jedinstvo Brčko |
0 |
: |
0 |
|
Drina HE Višegrad |
- |
Stakorina Čajniče |
3 |
: |
0 |
|
Guber Srebrenica |
- |
Proleter Dvorovi |
2 |
: |
0 |
|
Velež Nevesinje |
- |
Bratstvo Bratunac |
3 |
: |
0 |
Slobodan: Famos Ilidža
11. Kolo
|
Ilićka 01 Brčko |
- |
Mladost Rogatica |
4 |
: |
3 |
|
Bratstvo Bratunac |
- |
Jedinstvo Brodac |
1 |
: |
2 |
|
Proleter Dvorovi |
- |
Velež Nevesinje |
1 |
: |
0 |
|
Famos Ilidža |
- |
Drina HE Višegrad |
1 |
: |
0 |
|
Stakorina Čajniče |
- |
Budućnost Pilica |
0 |
: |
2 |
|
Leotar Trebinje |
- |
Mladost Gacko |
2 |
: |
0 |
|
Jedinstvo Brčko |
- |
Guber Srebrenica |
4 |
: |
0 |
Slobodan: Glasinac Sokolac
12. Kolo
|
Velež Nevesinje |
- |
Jedinstvo Brodac |
1 |
: |
0 |
|
Mladost Rogatica |
- |
Leotar Trebinje |
0 |
: |
2 |
|
Mladost Gacko |
- |
Bratstvo Bratunac |
1 |
: |
0 |
|
Proleter Dvorovi |
- |
Jedinstvo Brčko |
2 |
: |
2 |
|
Drina HE Višegrad |
- |
Glasinac Sokolac |
2 |
: |
0 |
|
Guber Srebrenica |
- |
Stakorina Čajniče |
0 |
: |
0 |
|
Budućnost Pilica |
- |
Famos Ilidža |
0 |
: |
0 |
Slobodan: Ilićka 01 Brčko
13. Kolo
|
Glasinac Sokolac |
- |
Budućnost Pilica |
1 |
: |
1 |
|
Jedinstvo Brodac |
- |
Mladost Gacko |
3 |
: |
2 |
|
Jedinstvo Brčko |
- |
Velež Nevesinje |
3 |
: |
0 |
|
Stakorina Čajniče |
- |
Proleter Dvorovi |
2 |
: |
1 |
|
Famos Ilidža |
- |
Guber Srebrenica |
4 |
: |
1 |
|
Ilićka 01 Brčko |
- |
Drina HE Višegrad |
1 |
: |
2 |
|
Bratstvo Bratunac |
- |
Mladost Rogatica |
1 |
: |
0 |
Slobodan: Leotar Trebinje
14. Kolo
|
Guber Srebrenica |
- |
Glasinac Sokolac |
1 |
: |
3 |
|
Jedinstvo Brčko |
- |
Stakorina Čajniče |
3 |
: |
0 |
|
Velež Nevesinje |
- |
Mladost Gacko |
1 |
: |
2 |
|
Drina HE Višegrad |
- |
Leotar Trebinje |
0 |
: |
2 |
|
Budućnost Pilica |
- |
Ilićka 01 Brčko |
1 |
: |
0 |
|
Proleter Dvorovi |
- |
Famos Ilidža |
2 |
: |
2 |
|
Mladost Rogatica |
- |
Jedinstvo Brodac |
2 |
: |
0 |
Slobodan: Bratstvo Bratunac
15. Kolo
|
Stakorina Čajniče |
- |
Velež Nevesinje |
1 |
: |
1 |
|
Glasinac Sokolac |
- |
Proleter Dvorovi |
3 |
: |
0 |
|
Famos Ilidža |
- |
Jedinstvo Brčko |
0 |
: |
2 |
|
Mladost Gacko |
- |
Mladost Rogatica |
1 |
: |
2 |
|
Ilićka 01 Brčko |
- |
Guber Srebrenica |
5 |
: |
0 |
|
Leotar Trebinje |
- |
Budućnost Pilica |
2 |
: |
0 |
|
Bratstvo Bratunac |
- |
Drina HE Višegrad |
3 |
: |
2 |
Slobodan: Jedinstvo Brodac
16. Kolo - 09.03.2019 do 10.03.2019
|
Glasinac Sokolac |
- |
Jedinstvo Brčko |
3 |
: |
0 |
|
Ilićka 01 Brčko |
- |
Proleter Dvorovi |
2 |
: |
1 |
|
Leotar Trebinje |
- |
Guber Srebrenica |
5 |
: |
0 |
|
Jedinstvo Brodac |
- |
Drina HE Višegrad |
2 |
: |
2 |
|
Bratstvo Bratunac |
- |
Budućnost Pilica |
1 |
: |
0 |
|
Famos Ilidža |
- |
Stakorina Čajniče |
3 |
: |
0 |
|
Velež Nevesinje |
- |
Mladost Rogatica |
3 |
: |
1 |
Slobodan: Mladost Gacko
17. Kolo - 16.03.2019 do 27.03.2019
16.03. |
Jedinstvo Brčko |
- |
Ilićka 01 Brčko |
1 |
: |
0 |
16.03. |
Famos Ilidža |
- |
Velež Nevesinje |
1 |
: |
0 |
16.03. |
Guber Srebrenica |
- |
Bratstvo Bratunac |
1 |
: |
0 |
17.03. |
Drina HE Višegrad |
- |
Mladost Gacko |
4 |
: |
0 |
17.03. |
Budućnost Pilica |
- |
Jedinstvo Brodac |
1 |
: |
1 |
17.03. |
Proleter Dvorovi |
- |
Leotar Trebinje |
1 |
: |
4 |
27.03. |
Stakorina Čajniče |
- |
Glasinac Sokolac |
5 |
: |
4 |
Slobodan: Mladost Rogatica
18. Kolo - 23.03.2019 do 24.03.2019
23.03. |
Mladost Gacko |
- |
Budućnost Pilica |
0 |
: |
1 |
23.03. |
Bratstvo Bratunac |
- |
Proleter Dvorovi |
3 |
: |
1 |
23.03. |
Leotar Trebinje |
- |
Jedinstvo Brčko |
0 |
: |
1 |
24.03. |
Ilićka 01 Brčko |
- |
Stakorina Čajniče |
4 |
: |
0 |
24.03. |
Glasinac Sokolac |
- |
Famos Ilidža |
2 |
: |
0 |
24.03. |
Mladost Rogatica |
- |
Drina HE Višegrad |
2 |
: |
1 |
24.03. |
Jedinstvo Brodac |
- |
Guber Srebrenica |
4 |
: |
0 |
Slobodan: Velež Nevesinje
19. Kolo
|
Guber Srebrenica |
- |
Mladost Gacko |
1 |
: |
1 |
|
Jedinstvo Brčko |
- |
Bratstvo Bratunac |
5 |
: |
0 |
|
Budućnost Pilica |
- |
Mladost Rogatica |
3 |
: |
0 |
|
Famos Ilidža |
- |
Ilićka 01 Brčko |
0 |
: |
0 |
|
Proleter Dvorovi |
- |
Jedinstvo Brodac |
2 |
: |
1 |
|
Stakorina Čajniče |
- |
Leotar Trebinje |
1 |
: |
2 |
|
Glasinac Sokolac |
- |
Velež Nevesinje |
1 |
: |
0 |
Slobodan: Drina HE Višegrad
20. Kolo
|
Bratstvo Bratunac |
- |
Stakorina Čajniče |
7 |
: |
0 |
|
Ilićka 01 Brčko |
- |
Glasinac Sokolac |
2 |
: |
1 |
|
Velež Nevesinje |
- |
Drina HE Višegrad |
3 |
: |
1 |
|
Mladost Gacko |
- |
Proleter Dvorovi |
4 |
: |
1 |
|
Mladost Rogatica |
- |
Guber Srebrenica |
2 |
: |
1 |
|
Jedinstvo Brodac |
- |
Jedinstvo Brčko |
0 |
: |
3 |
|
Leotar Trebinje |
- |
Famos Ilidža |
2 |
: |
0 |
Slobodan: Budućnost Pilica
21. Kolo - 06.04.2019 do 07.04.2019
|
Proleter Dvorovi |
- |
Mladost Rogatica |
3 |
: |
2 |
|
Budućnost Pilica |
- |
Drina HE Višegrad |
1 |
: |
0 |
|
Jedinstvo Brčko |
- |
Mladost Gacko |
5 |
: |
1 |
|
Stakorina Čajniče |
- |
Jedinstvo Brodac |
0 |
: |
0 |
|
Ilićka 01 Brčko |
- |
Velež Nevesinje |
1 |
: |
3 |
|
Glasinac Sokolac |
- |
Leotar Trebinje |
1 |
: |
2 |
|
Famos Ilidža |
- |
Bratstvo Bratunac |
4 |
: |
3 |
Slobodan: Guber Srebrenica
22. Kolo - 13.04.2019 do 14.04.2019
|
Jedinstvo Brodac |
- |
Famos Ilidža |
1 |
: |
0 |
|
Velež Nevesinje |
- |
Budućnost Pilica |
3 |
: |
0 |
|
Drina HE Višegrad |
- |
Guber Srebrenica |
2 |
: |
1 |
|
Mladost Rogatica |
- |
Jedinstvo Brčko |
0 |
: |
2 |
|
Leotar Trebinje |
- |
Ilićka 01 Brčko |
4 |
: |
0 |
|
Mladost Gacko |
- |
Stakorina Čajniče |
2 |
: |
1 |
|
Bratstvo Bratunac |
- |
Glasinac Sokolac |
0 |
: |
2 |
Slobodan: Proleter Dvorovi
23. Kolo
|
Proleter Dvorovi |
- |
Drina HE Višegrad |
1 |
: |
1 |
|
Ilićka 01 Brčko |
- |
Bratstvo Bratunac |
5 |
: |
0 |
|
Leotar Trebinje |
- |
Velež Nevesinje |
4 |
: |
1 |
|
Stakorina Čajniče |
- |
Mladost Rogatica |
2 |
: |
0 |
|
Famos Ilidža |
- |
Mladost Gacko |
6 |
: |
0 |
|
Guber Srebrenica |
- |
Budućnost Pilica |
3 |
: |
2 |
|
Glasinac Sokolac |
- |
Jedinstvo Brodac |
4 |
: |
0 |
Slobodan: Jedinstvo Brčko
24. Kolo
|
Mladost Gacko |
- |
Glasinac Sokolac |
1 |
: |
0 |
|
Bratstvo Bratunac |
- |
Leotar Trebinje |
1 |
: |
4 |
|
Velež Nevesinje |
- |
Guber Srebrenica |
3 |
: |
0 |
|
Budućnost Pilica |
- |
Proleter Dvorovi |
2 |
: |
2 |
|
Drina HE Višegrad |
- |
Jedinstvo Brčko |
0 |
: |
2 |
|
Mladost Rogatica |
- |
Famos Ilidža |
2 |
: |
0 |
|
Jedinstvo Brodac |
- |
Ilićka 01 Brčko |
0 |
: |
1 |
Slobodan: Stakorina Čajniče
25. Kolo - 02.05.2019 do 05.05.2019
|
Stakorina Čajniče |
- |
Drina HE Višegrad |
1 |
: |
0 |
|
Proleter Dvorovi |
- |
Guber Srebrenica |
4 |
: |
0 |
|
Ilićka 01 Brčko |
- |
Mladost Gacko |
4 |
: |
2 |
|
Glasinac Sokolac |
- |
Mladost Rogatica |
5 |
: |
1 |
|
Bratstvo Bratunac |
- |
Velež Nevesinje |
2 |
: |
2 |
|
Jedinstvo Brčko |
- |
Budućnost Pilica |
1 |
: |
0 |
|
Leotar Trebinje |
- |
Jedinstvo Brodac |
2 |
: |
0 |
Slobodan: Famos Ilidža
26. Kolo
|
Mladost Gacko |
- |
Leotar Trebinje |
0 |
: |
2 |
|
Guber Srebrenica |
- |
Jedinstvo Brčko |
1 |
: |
2 |
|
Mladost Rogatica |
- |
Ilićka 01 Brčko |
4 |
: |
2 |
|
Budućnost Pilica |
- |
Stakorina Čajniče |
5 |
: |
1 |
|
Jedinstvo Brodac |
- |
Bratstvo Bratunac |
1 |
: |
0 |
|
Velež Nevesinje |
- |
Proleter Dvorovi |
1 |
: |
2 |
|
Drina HE Višegrad |
- |
Famos Ilidža |
6 |
: |
1 |
Slobodan: Glasinac Sokolac
27. Kolo
|
Glasinac Sokolac |
- |
Drina HE Višegrad |
3 |
: |
0 |
|
Stakorina Čajniče |
- |
Guber Srebrenica |
3 |
: |
0 |
|
Bratstvo Bratunac |
- |
Mladost Gacko |
3 |
: |
1 |
|
Jedinstvo Brodac |
- |
Velež Nevesinje |
0 |
: |
1 |
|
Famos Ilidža |
- |
Budućnost Pilica |
0 |
: |
2 |
|
Jedinstvo Brčko |
- |
Proleter Dvorovi |
3 |
: |
0 |
|
Leotar Trebinje |
- |
Mladost Rogatica |
3 |
: |
0 |
Slobodan: Ilićka 01 Brčko
28. Kolo
|
Drina HE Višegrad |
- |
Ilićka 01 Brčko |
4 |
: |
3 |
|
Mladost Rogatica |
- |
Bratstvo Bratunac |
2 |
: |
1 |
|
Budućnost Pilica |
- |
Glasinac Sokolac |
2 |
: |
0 |
|
Guber Srebrenica |
- |
Famos Ilidža |
1 |
: |
0 |
|
Mladost Gacko |
- |
Jedinstvo Brodac |
3 |
: |
1 |
|
Velež Nevesinje |
- |
Jedinstvo Brčko |
0 |
: |
1 |
|
Proleter Dvorovi |
- |
Stakorina Čajniče |
3 |
: |
2 |
Slobodan: Leotar Trebinje
29. Kolo
|
Famos Ilidža |
- |
Proleter Dvorovi |
0 |
: |
2 |
|
Stakorina Čajniče |
- |
Jedinstvo Brčko |
0 |
: |
1 |
|
Mladost Gacko |
- |
Velež Nevesinje |
2 |
: |
1 |
|
Glasinac Sokolac |
- |
Guber Srebrenica |
2 |
: |
0 |
|
Jedinstvo Brodac |
- |
Mladost Rogatica |
0 |
: |
2 |
|
Leotar Trebinje |
- |
Drina HE Višegrad |
3 |
: |
1 |
|
Ilićka 01 Brčko |
- |
Budućnost Pilica |
0 |
: |
3 |
Slobodan: Bratstvo Bratunac
Warning: array_merge(): Argument #1 is not an array in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 110
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Slobodan: Bratstvo Bratunac
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Budućnost Pilica
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Drina HE Višegrad
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Famos Ilidža
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Glasinac Sokolac
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Guber Srebrenica
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Ilićka 01 Brčko
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Jedinstvo Brčko
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Jedinstvo Brodac
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Leotar Trebinje
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Mladost Gacko
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Mladost Rogatica
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Proleter Dvorovi
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Stakorina Čajniče
Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/.sites/6/site434/web/sport/lmo-savehtml1.php on line 115
Velež Nevesinje |