Druga liga FBIH Sj 16-17

1. Kolo - 20.08.2016 do 31.08.2016
20.08.2016 17:00  Sloga Tojšići - Mramor  1 : 0
20.08.2016 17:00  Hajduk Orašje - Bosna Kalesija  2 : 0
20.08.2016 17:00  Dizdaruša Brčko - Mladost Malešići  0 : 6
20.08.2016 17:00  Lokomotiva Miričina - Ingram Duboki Potok  1 : 0
20.08.2016 17:00  Slaven Živinice - Prokosovići  1 : 1
21.08.2016 17:00  Bosna Mionica - Priluk  1 : 0
21.08.2016 17:00  Svatovac Poljice - Dinamo Donja Mahala  2 : 0
2. Kolo - 27.08.2016 do 28.08.2016
27.08.2016 17:00  Ingram Duboki Potok - OFK Gradina Srebrenik  0 : 0
27.08.2016 17:00  Mladost Malešići - Sloga Tojšići  1 : 1
27.08.2016 17:00  Bosna Kalesija - Svatovac Poljice  0 : 0
28.08.2016 17:00  Bosna Mionica - Slaven Živinice  0 : 4
28.08.2016 17:00  Priluk - Mramor  2 : 0
28.08.2016 17:00  Prokosovići - Lokomotiva Miričina  1 : 0
28.08.2016 17:00  Dinamo Donja Mahala - Dizdaruša Brčko  5 : 1
3. Kolo - 03.09.2016 do 04.09.2016
03.09.2016 16:30  Sloga Tojšići - Dinamo Donja Mahala  2 : 1
03.09.2016 16:30  Mramor - Mladost Malešići  1 : 1
03.09.2016 16:30  Slaven Živinice - Priluk  0 : 0
03.09.2016 16:30  Lokomotiva Miričina - Bosna Mionica  3 : 0
03.09.2016 16:30  Dizdaruša Brčko - Bosna Kalesija  0 : 4
03.09.2016 16:30  Hajduk Orašje - Ingram Duboki Potok  1 : 1
03.09.2016 16:30  OFK Gradina Srebrenik - Prokosovići  1 : 1
4. Kolo - 10.09.2016 do 11.09.2016
10.09.2016 16:30  Ingram Duboki Potok - Svatovac Poljice  2 : 1
10.09.2016 16:30  Slaven Živinice - Lokomotiva Miričina  1 : 0
10.09.2016 16:30  Bosna Kalesija - Sloga Tojšići  1 : 1
11.09.2016 16:30  Dinamo Donja Mahala - Mramor  2 : 1
11.09.2016 16:30  Priluk - Mladost Malešići  2 : 1
11.09.2016 16:30  Bosna Mionica - OFK Gradina Srebrenik  1 : 0
11.09.2016 16:30  Prokosovići - Hajduk Orašje  2 : 0
5. Kolo - 17.09.2016 do 18.09.2016
17.09.2016 16:00  Mramor - Bosna Kalesija  3 : 0
17.09.2016 16:00  Mladost Malešići - Dinamo Donja Mahala  1 : 1
17.09.2016 16:00  OFK Gradina Srebrenik - Slaven Živinice  0 : 0
17.09.2016 16:00  Lokomotiva Miričina - Priluk  0 : 0
17.09.2016 16:00  Dizdaruša Brčko - Ingram Duboki Potok  3 : 2
18.09.2016 16:00  Svatovac Poljice - Prokosovići  3 : 0
18.09.2016 16:00  Hajduk Orašje - Bosna Mionica  1 : 2
6. Kolo - 24.09.2016 do 25.09.2016
24.09.2016 15:30  Bosna Kalesija - Mladost Malešići  0 : 1
24.09.2016 15:30  Ingram Duboki Potok - Sloga Tojšići  1 : 0
24.09.2016 15:30  Slaven Živinice - Hajduk Orašje  1 : 0
24.09.2016 15:30  Lokomotiva Miričina - OFK Gradina Srebrenik  3 : 0
25.09.2016 15:30  Bosna Mionica - Svatovac Poljice  2 : 1
25.09.2016 15:30  Priluk - Dinamo Donja Mahala  3 : 1
25.09.2016 15:30  Prokosovići - Dizdaruša Brčko  7 : 0
7. Kolo - 28.09.2016 do 28.09.2016
28.09.2016 15:30  OFK Gradina Srebrenik - Priluk  4 : 0
28.09.2016 15:30  Mramor - Ingram Duboki Potok  4 : 2
28.09.2016 15:30  Hajduk Orašje - Lokomotiva Miričina  1 : 0
28.09.2016 15:30  Sloga Tojšići - Prokosovići  3 : 0
28.09.2016 15:30  Dinamo Donja Mahala - Bosna Kalesija  1 : 1
28.09.2016 15:30  Dizdaruša Brčko - Bosna Mionica  0 : 2
28.09.2016 15:30  Svatovac Poljice - Slaven Živinice  0 : 0
8. Kolo - 01.10.2016 do 03.10.2016
01.10.2016 15:30  Bosna Mionica - Sloga Tojšići  1 : 0
01.10.2016 15:30  Prokosovići - Mramor  4 : 4
01.10.2016 15:30  OFK Gradina Srebrenik - Hajduk Orašje  3 : 0
01.10.2016 15:30  Lokomotiva Miričina - Svatovac Poljice  2 : 0
01.10.2016 15:30  Slaven Živinice - Dizdaruša Brčko  3 : 0
01.10.2016 15:30  Ingram Duboki Potok - Mladost Malešići  0 : 0
03.10.2016 15:30  Priluk - Bosna Kalesija  3 : 1
9. Kolo - 08.10.2016 do 09.10.2016
08.10.2016 15:00  Hajduk Orašje - Priluk  3 : 0
08.10.2016 15:00  Dizdaruša Brčko - Lokomotiva Miričina  2 : 0
08.10.2016 15:00  Sloga Tojšići - Slaven Živinice  1 : 0
08.10.2016 15:00  Mladost Malešići - Prokosovići  2 : 1
09.10.2016 15:00  Mramor - Bosna Mionica  1 : 2
09.10.2016 15:00  Svatovac Poljice - OFK Gradina Srebrenik  2 : 1
09.10.2016 15:00  Dinamo Donja Mahala - Ingram Duboki Potok  2 : 0
10. Kolo - 14.10.2016 do 16.10.2016
15.10.2016 15:00  Ingram Duboki Potok - Bosna Kalesija  3 : 2
15.10.2016 15:00  Slaven Živinice - Mramor  2 : 1
15.10.2016 15:00  Hajduk Orašje - Svatovac Poljice  0 : 1
15.10.2016 15:00  Lokomotiva Miričina - Sloga Tojšići  1 : 1
15.10.2016 15:00  OFK Gradina Srebrenik - Dizdaruša Brčko  2 : 1
16.10.2016 15:00  Bosna Mionica - Mladost Malešići  1 : 0
16.10.2016 15:00  Prokosovići - Dinamo Donja Mahala  3 : 0
11. Kolo - 19.10.2016 do 20.10.2016
19.10.2016 15:00  Svatovac Poljice - Priluk  0 : 4
19.10.2016 15:00  Mramor - Lokomotiva Miričina  3 : 1
19.10.2016 15:00  Dizdaruša Brčko - Hajduk Orašje  3 : 2
19.10.2016 15:00  Sloga Tojšići - OFK Gradina Srebrenik  5 : 0
19.10.2016 15:00  Mladost Malešići - Slaven Živinice  3 : 0
19.10.2016 15:00  Bosna Kalesija - Prokosovići  3 : 0
20.10.2016 15:00  Dinamo Donja Mahala - Bosna Mionica  0 : 0
12. Kolo - 22.10.2016 do 23.10.2016
22.10.2016 14:30  Priluk - Ingram Duboki Potok  0 : 0
22.10.2016 14:30  Slaven Živinice - Dinamo Donja Mahala  1 : 0
22.10.2016 14:30  Lokomotiva Miričina - Mladost Malešići  0 : 0
22.10.2016 14:30  OFK Gradina Srebrenik - Mramor  1 : 3
22.10.2016 14:30  Hajduk Orašje - Sloga Tojšići  1 : 0
23.10.2016 14:30  Bosna Mionica - Bosna Kalesija  2 : 1
23.10.2016 14:30  Svatovac Poljice - Dizdaruša Brčko  4 : 0
13. Kolo - 29.10.2016 do 09.11.2016
29.10.2016 13:30  Dizdaruša Brčko - Priluk  2 : 0
29.10.2016 13:30  Ingram Duboki Potok - Prokosovići  0 : 1
29.10.2016 13:30  Bosna Kalesija - Slaven Živinice  1 : 0
29.10.2016 13:30  Mramor - Hajduk Orašje  1 : 1
09.11.2016 13:30  Sloga Tojšići - Svatovac Poljice  1 : 1
09.11.2016 13:30  Dinamo Donja Mahala - Lokomotiva Miričina  2 : 1
09.11.2016 13:30  Mladost Malešići - OFK Gradina Srebrenik  3 : 3
14. Kolo - 05.11.2016 do 06.11.2016
05.11.2016 13:30  Lokomotiva Miričina - Bosna Kalesija  3 : 0
05.11.2016 13:30  OFK Gradina Srebrenik - Dinamo Donja Mahala  2 : 1
05.11.2016 13:30  Priluk - Prokosovići  0 : 0
05.11.2016 13:30  Hajduk Orašje - Mladost Malešići  0 : 0
05.11.2016 13:30  Dizdaruša Brčko - Sloga Tojšići  0 : 3
06.11.2016 13:30  Bosna Mionica - Ingram Duboki Potok  1 : 0
06.11.2016 13:30  Svatovac Poljice - Mramor  1 : 1
15. Kolo - 12.11.2016 do 13.11.2016
12.11.2016 13:30  Mladost Malešići - Svatovac Poljice  4 : 1
12.11.2016 13:30  Bosna Kalesija - OFK Gradina Srebrenik  3 : 1
12.11.2016 13:30  Sloga Tojšići - Priluk  0 : 3
12.11.2016 13:30  Ingram Duboki Potok - Slaven Živinice  4 : 1
12.11.2016 13:30  Mramor - Dizdaruša Brčko  6 : 2
13.11.2016 13:30  Prokosovići - Bosna Mionica  1 : 0
13.11.2016 13:30  Dinamo Donja Mahala - Hajduk Orašje  2 : 0
16. Kolo - 11.03.2017 do 12.03.2017
11.03.2017 15:00  Bosna Kalesija - Hajduk Orašje  0 : 0
11.03.2017 15:00  Mramor - Sloga Tojšići  1 : 1
11.03.2017 15:00  Mladost Malešići - Dizdaruša Brčko  4 : 0
11.03.2017 15:00  Ingram Duboki Potok - Lokomotiva Miričina  2 : 0
12.03.2017 15:00  Priluk - Bosna Mionica  2 : 1
12.03.2017 15:00  Dinamo Donja Mahala - Svatovac Poljice  3 : 0
12.03.2017 15:00  Prokosovići - Slaven Živinice  1 : 1
17. Kolo - 18.03.2017 do 19.03.2017
18.03.2017 15:00  Dizdaruša Brčko - Dinamo Donja Mahala  1 : 0
18.03.2017 15:00  Sloga Tojšići - Mladost Malešići  1 : 0
18.03.2017 15:00  Slaven Živinice - Bosna Mionica  6 : 1
18.03.2017 15:00  OFK Gradina Srebrenik - Ingram Duboki Potok  1 : 0
18.03.2017 15:00  Mramor - Priluk  1 : 0
18.03.2017 15:00  Lokomotiva Miričina - Prokosovići  6 : 0
19.03.2017 15:00  Svatovac Poljice - Bosna Kalesija  0 : 1
18. Kolo - 25.03.2017 do 29.03.2017
25.03.2017 15:30  Bosna Kalesija - Dizdaruša Brčko  1 : 1
25.03.2017 15:30  Mladost Malešići - Mramor  4 : 0
25.03.2017 15:30  Ingram Duboki Potok - Hajduk Orašje  1 : 0
26.03.2017 15:30  Bosna Mionica - Lokomotiva Miričina  2 : 1
26.03.2017 15:30  Dinamo Donja Mahala - Sloga Tojšići  5 : 0
26.03.2017 15:30  Prokosovići - OFK Gradina Srebrenik  1 : 0
29.03.2017 15:30  Priluk - Slaven Živinice  2 : 3
19. Kolo - 01.04.2017 do 02.04.2017
01.04.2017 16:00  Lokomotiva Miričina - Slaven Živinice  2 : 1
01.04.2017 16:00  Sloga Tojšići - Bosna Kalesija  1 : 1
01.04.2017 16:00  Mladost Malešići - Priluk  4 : 0
01.04.2017 16:00  Mramor - Dinamo Donja Mahala  1 : 2
01.04.2017 16:00  OFK Gradina Srebrenik - Bosna Mionica  1 : 0
02.04.2017 16:00  Svatovac Poljice - Ingram Duboki Potok  3 : 1
02.04.2017 16:00  Hajduk Orašje - Prokosovići  4 : 3
20. Kolo - 08.04.2017 do 09.04.2017
08.04.2017 16:00  Bosna Kalesija - Mramor  1 : 2
08.04.2017 16:00  Ingram Duboki Potok - Dizdaruša Brčko  4 : 0
08.04.2017 16:00  Slaven Živinice - OFK Gradina Srebrenik  2 : 0
09.04.2017 16:00  Prokosovići - Svatovac Poljice  4 : 0
09.04.2017 16:00  Priluk - Lokomotiva Miričina  1 : 0
09.04.2017 16:00  Dinamo Donja Mahala - Mladost Malešići  4 : 2
09.04.2017 16:00  Bosna Mionica - Hajduk Orašje  2 : 1
21. Kolo - 15.04.2017 do 15.04.2017
15.04.2017 16:30  OFK Gradina Srebrenik - Lokomotiva Miričina  3 : 1
15.04.2017 16:30  Svatovac Poljice - Bosna Mionica  2 : 1
15.04.2017 16:30  Dizdaruša Brčko - Prokosovići  3 : 2
15.04.2017 16:30  Sloga Tojšići - Ingram Duboki Potok  3 : 0
15.04.2017 16:30  Mladost Malešići - Bosna Kalesija  1 : 1
15.04.2017 16:30  Hajduk Orašje - Slaven Živinice  0 : 4
15.04.2017 16:30  Dinamo Donja Mahala - Priluk  0 : 0
22. Kolo - 22.04.2017 do 23.04.2017
22.04.2017 16:30  Lokomotiva Miričina - Hajduk Orašje  4 : 1
22.04.2017 16:30  Slaven Živinice - Svatovac Poljice  2 : 0
22.04.2017 16:30  Ingram Duboki Potok - Mramor  3 : 0
22.04.2017 16:30  Bosna Kalesija - Dinamo Donja Mahala  0 : 0
23.04.2017 16:30  Prokosovići - Sloga Tojšići  5 : 0
23.04.2017 16:30  Bosna Mionica - Dizdaruša Brčko  2 : 3
03.05.2017 16:30  Priluk - OFK Gradina Srebrenik  2 : 0
23. Kolo - 26.04.2017 do 26.04.2017
26.04.2017 16:30  Svatovac Poljice - Lokomotiva Miričina  2 : 1
26.04.2017 16:30  Bosna Kalesija - Priluk  2 : 0
26.04.2017 16:30  Dizdaruša Brčko - Slaven Živinice  1 : 3
26.04.2017 16:30  Hajduk Orašje - OFK Gradina Srebrenik  2 : 4
26.04.2017 16:30  Mladost Malešići - Ingram Duboki Potok  3 : 0
26.04.2017 16:30  Mramor - Prokosovići  2 : 2
26.04.2017 16:30  Sloga Tojšići - Bosna Mionica  1 : 1
24. Kolo - 10.05.2016 do 29.04.2017
29.04.2017 17:00  Prokosovići - Mladost Malešići  2 : 1
29.04.2017 17:00  Ingram Duboki Potok - Dinamo Donja Mahala  2 : 1
29.04.2017 17:00  Priluk - Hajduk Orašje  1 : 2
29.04.2017 17:00  OFK Gradina Srebrenik - Svatovac Poljice  2 : 1
29.04.2017 17:00  Slaven Živinice - Sloga Tojšići  1 : 0
03.05.2017 17:00  Lokomotiva Miričina - Dizdaruša Brčko  4 : 2
10.05.2017 17:00  Bosna Mionica - Mramor  3 : 4
25. Kolo - 06.05.2017 do 07.05.2017
06.05.2017 17:00  Bosna Kalesija - Ingram Duboki Potok  3 : 1
06.05.2017 17:00  Dizdaruša Brčko - OFK Gradina Srebrenik  1 : 0
06.05.2017 17:00  Sloga Tojšići - Lokomotiva Miričina  2 : 3
06.05.2017 17:00  Mladost Malešići - Bosna Mionica  2 : 1
07.05.2017 17:00  Svatovac Poljice - Hajduk Orašje  4 : 0
07.05.2017 17:00  Dinamo Donja Mahala - Prokosovići  5 : 1
17.05.2017 17:00  Mramor - Slaven Živinice  3 : 2
26. Kolo - 13.05.2017 do 17.05.2017
13.05.2017 17:00  Hajduk Orašje - Dizdaruša Brčko  0 : 3
13.05.2017 17:00  OFK Gradina Srebrenik - Sloga Tojšići  3 : 0
13.05.2017 17:00  Slaven Živinice - Mladost Malešići  2 : 1
13.05.2017 17:00  Lokomotiva Miričina - Mramor  7 : 0
14.05.2017 17:00  Bosna Mionica - Dinamo Donja Mahala  3 : 1
14.05.2017 17:00  Prokosovići - Bosna Kalesija  2 : 2
17.05.2017 17:00  Priluk - Svatovac Poljice  1 : 1
27. Kolo - 20.05.2017 do 21.05.2017
20.05.2017 17:30  Bosna Kalesija - Bosna Mionica  3 : 1
20.05.2017 17:30  Mladost Malešići - Lokomotiva Miričina  1 : 0
20.05.2017 17:30  Dizdaruša Brčko - Svatovac Poljice  2 : 1
20.05.2017 17:30  Sloga Tojšići - Hajduk Orašje  5 : 1
20.05.2017 17:30  Ingram Duboki Potok - Priluk  3 : 1
20.05.2017 17:30  Mramor - OFK Gradina Srebrenik  1 : 0
21.05.2017 17:30  Dinamo Donja Mahala - Slaven Živinice  1 : 0
28. Kolo - 24.05.2017 do 24.05.2017
24.05.2017 17:30  Hajduk Orašje - Mramor  3 : 4
24.05.2017 17:30  Svatovac Poljice - Sloga Tojšići  2 : 1
24.05.2017 17:30  OFK Gradina Srebrenik - Mladost Malešići  4 : 0
24.05.2017 17:30  Priluk - Dizdaruša Brčko  3 : 1
24.05.2017 17:30  Prokosovići - Ingram Duboki Potok  2 : 0
24.05.2017 17:30  Slaven Živinice - Bosna Kalesija  2 : 0
24.05.2017 17:30  Lokomotiva Miričina - Dinamo Donja Mahala  3 : 2
29. Kolo - 26.05.2017 do 27.05.2017
26.05.2017 17:30  Dinamo Donja Mahala - OFK Gradina Srebrenik  4 : 4
27.05.2017 17:30  Bosna Kalesija - Lokomotiva Miričina  2 : 0
27.05.2017 17:30  Ingram Duboki Potok - Bosna Mionica  3 : 2
27.05.2017 17:30  Prokosovići - Priluk  2 : 3
27.05.2017 17:30  Sloga Tojšići - Dizdaruša Brčko  3 : 0
27.05.2017 17:30  Mladost Malešići - Hajduk Orašje  6 : 0
27.05.2017 17:30  Mramor - Svatovac Poljice  1 : 1
30. Kolo - 03.06.2017 do 03.06.2017
03.06.2017 17:30  OFK Gradina Srebrenik - Bosna Kalesija  2 : 1
03.06.2017 17:30  Priluk - Sloga Tojšići  0 : 1
03.06.2017 17:30  Bosna Mionica - Prokosovići  4 : 3
03.06.2017 17:30  Hajduk Orašje - Dinamo Donja Mahala  0 : 3
03.06.2017 17:30  Dizdaruša Brčko - Mramor  3 : 6
03.06.2017 17:30  Slaven Živinice - Ingram Duboki Potok  3 : 1
03.06.2017 17:30  Svatovac Poljice - Mladost Malešići  1 : 1
Tabela
    O bodovi   golovi    GR
Bosna Mionica  16  31   17:20    -3
Sloga Tojšići  16  26   21:12    9
Slaven Živinice  16  26   21:13    8
Mladost Malešići  16  25   27:12    15
Priluk  16  25   19:15    4
Mramor  16  23   31:23    8
Prokosovići  16  23   23:24    -1
Lokomotiva Miričina  16  21   21:13    8
Dinamo Donja Mahala  16  21   21:19    2
10  Ingram Duboki Potok  16  19   17:18    -1
11  Bosna Kalesija  16  19   18:20    -2
12  OFK Gradina Srebrenik  15  19   19:23    -4
13  Svatovac Poljice  16  19   17:21    -4
14  Hajduk Orašje  15  16   12:16    -4
15  Dizdaruša Brčko  16  15   15:50    -35
16  Posavina 108  0   0:0    0