2. liga FBiH sjever 19-20

1. Kolo - 17.08.2019 do 18.08.2019
17.08. 17:30  Sloga Tojšići - Odžak 102  1 : 2
17.08. 17:30  Radnički Lukavac - Orahovica 74  1 : 1
17.08. 17:30  Mladost Malešići - Svatovac Poljice  0 : 2
18.08. 17:30  Prokosovići - Mramor  2 : 0
18.08. 17:30  Gradina Srebrenik - Čelić  8 : 0
18.08. 17:30  Dinamo Donja Mahala - Priluk  3 : 2
18.08. 17:30  Seona - Bosna Kalesija  5 : 0
18.08. 17:30  Bosna Mionica - Lokomotiva Miričina  2 : 1
2. Kolo - 24.08.2019 do 25.08.2019
24.08. 17:00  Radnički Lukavac - Prokosovići  1 : 0
24.08. 17:00  Lokomotiva Miričina - Seona  1 : 2
24.08. 17:00  Bosna Kalesija - Dinamo Donja Mahala  3 : 2
24.08. 17:00  Odžak 102 - Mladost Malešići  1 : 1
24.08. 17:00  Mramor - Bosna Mionica  1 : 0
25.08. 17:00  Priluk - Sloga Tojšići  2 : 1
25.08. 17:00  Svatovac Poljice - Gradina Srebrenik  2 : 2
25.08. 17:00  Orahovica 74 - Čelić  8 : 0
3. Kolo - 31.08.2019 do 01.09.2019
31.08. 16:30  Sloga Tojšići - Bosna Kalesija  1 : 1
31.08. 16:30  Mladost Malešići - Priluk  4 : 1
01.09. 16:30  Seona - Mramor  5 : 1
01.09. 16:30  Bosna Mionica - Radnički Lukavac  3 : 0
01.09. 16:30  Dinamo Donja Mahala - Lokomotiva Miričina  2 : 2
01.09. 16:30  Čelić - Svatovac Poljice  0 : 7
01.09. 16:30  Prokosovići - Orahovica 74  2 : 2
01.09. 16:30  Gradina Srebrenik - Odžak 102  6 : 1
4. Kolo - 06.09.2019 do 07.09.2019
06.09. 16:30  Priluk - Gradina Srebrenik  1 : 2
07.09. 16:30  Odžak 102 - Čelić  13 : 0
07.09. 16:30  Bosna Kalesija - Mladost Malešići  3 : 0
07.09. 16:30  Orahovica 74 - Svatovac Poljice  4 : 1
07.09. 16:30  Prokosovići - Bosna Mionica  3 : 0
07.09. 16:30  Radnički Lukavac - Seona  3 : 5
07.09. 16:30  Mramor - Dinamo Donja Mahala  2 : 0
07.09. 16:30  Lokomotiva Miričina - Sloga Tojšići  1 : 0
5. Kolo - 14.09.2019 do 15.09.2019
14.09. 16:30  Mladost Malešići - Lokomotiva Miričina  6 : 1
14.09. 16:30  Sloga Tojšići - Mramor  2 : 1
15.09. 16:30  Bosna Mionica - Orahovica 74  2 : 1
15.09. 16:30  Seona - Prokosovići  5 : 1
15.09. 16:30  Svatovac Poljice - Odžak 102  3 : 3
15.09. 16:30  Čelić - Priluk  1 : 4
15.09. 16:30  Gradina Srebrenik - Bosna Kalesija  5 : 3
15.09. 16:30  Dinamo Donja Mahala - Radnički Lukavac  1 : 0
6. Kolo - 18.09.2019 do 22.09.2019
18.09. 15:30  Mramor - Mladost Malešići  3 : 2
21.09. 15:30  Lokomotiva Miričina - Gradina Srebrenik  2 : 1
21.09. 15:30  Radnički Lukavac - Sloga Tojšići  2 : 1
21.09. 15:30  Bosna Kalesija - Čelić  6 : 0
22.09. 15:30  Bosna Mionica - Seona  1 : 0
22.09. 15:30  Prokosovići - Dinamo Donja Mahala  3 : 0
22.09. 15:30  Priluk - Svatovac Poljice  2 : 1
22.09. 15:30  Orahovica 74 - Odžak 102  0 : 2
7. Kolo - 28.09.2019 do 29.09.2019
28.09. 15:30  Sloga Tojšići - Prokosovići  2 : 3
28.09. 15:30  Mladost Malešići - Radnički Lukavac  5 : 1
28.09. 15:30  Odžak 102 - Priluk  3 : 2
29.09. 15:30  Dinamo Donja Mahala - Bosna Mionica  1 : 3
29.09. 15:30  Seona - Orahovica 74  4 : 0
29.09. 15:30  Svatovac Poljice - Bosna Kalesija  2 : 1
29.09. 15:30  Gradina Srebrenik - Mramor  6 : 1
29.09. 15:30  Čelić - Lokomotiva Miričina  1 : 5
8. Kolo - 05.10.2019 do 06.10.2019
05.10. 15:30  Radnički Lukavac - Gradina Srebrenik  1 : 2
05.10. 15:30  Lokomotiva Miričina - Svatovac Poljice  0 : 0
05.10. 15:30  Bosna Kalesija - Odžak 102  3 : 1
05.10. 15:30  Orahovica 74 - Priluk  2 : 1
05.10. 15:30  Mramor - Čelić  6 : 1
06.10. 15:30  Seona - Dinamo Donja Mahala  2 : 0
06.10. 15:30  Bosna Mionica - Sloga Tojšići  11 : 1
06.10. 15:30  Prokosovići - Mladost Malešići  4 : 1
9. Kolo - 11.10.2019 do 13.10.2019
11.10. 15:00  Priluk - Bosna Kalesija  4 : 3
13.10. 15:00  Mladost Malešići - Bosna Mionica  5 : 2
13.10. 15:00  Gradina Srebrenik - Prokosovići  4 : 0
13.10. 15:00  Dinamo Donja Mahala - Orahovica 74  3 : 0
13.10. 15:00  Sloga Tojšići - Seona  0 : 2
13.10. 15:00  Odžak 102 - Lokomotiva Miričina  3 : 4
13.10. 15:00  Svatovac Poljice - Mramor  2 : 1
13.10. 15:00  Čelić - Radnički Lukavac  2 : 10
10. Kolo - 16.10.2019 do 16.10.2019
16.10. 15:00  Radnički Lukavac - Svatovac Poljice  2 : 3
16.10. 15:00  Mramor - Odžak 102  5 : 3
16.10. 15:00  Prokosovići - Čelić  7 : 0
16.10. 15:00  Lokomotiva Miričina - Priluk  2 : 0
16.10. 15:00  Dinamo Donja Mahala - Sloga Tojšići  3 : 0
16.10. 15:00  Orahovica 74 - Bosna Kalesija  1 : 0
16.10. 15:00  Seona - Mladost Malešići  7 : 0
16.10. 15:00  Bosna Mionica - Gradina Srebrenik  2 : 3
11. Kolo - 19.10.2019 do 20.10.2019
19.10. 14:30  Mladost Malešići - Dinamo Donja Mahala  3 : 0
19.10. 14:30  Odžak 102 - Radnički Lukavac  3 : 1
19.10. 14:30  Bosna Kalesija - Lokomotiva Miričina  5 : 0
19.10. 14:30  Sloga Tojšići - Orahovica 74  4 : 1
20.10. 14:30  Gradina Srebrenik - Seona  1 : 1
20.10. 14:30  Čelić - Bosna Mionica  2 : 5
20.10. 14:30  Svatovac Poljice - Prokosovići  0 : 0
20.10. 14:30  Priluk - Mramor  0 : 0
12. Kolo - 26.10.2019 do 27.10.2019
26.10. 14:30  Mramor - Bosna Kalesija  2 : 2
26.10. 14:30  Radnički Lukavac - Priluk  1 : 0
26.10. 14:30  Sloga Tojšići - Mladost Malešići  4 : 1
27.10. 13:30  Orahovica 74 - Lokomotiva Miričina  1 : 1
27.10. 13:30  Dinamo Donja Mahala - Gradina Srebrenik  2 : 1
27.10. 13:30  Prokosovići - Odžak 102  2 : 0
27.10. 13:30  Bosna Mionica - Svatovac Poljice  0 : 0
27.10. 13:30  Seona - Čelić  11 : 0
13. Kolo - 02.11.2019 do 03.11.2019
02.11. 13:30  Lokomotiva Miričina - Mramor  2 : 2
02.11. 13:30  Gradina Srebrenik - Sloga Tojšići  4 : 0
02.11. 13:30  Mladost Malešići - Orahovica 74  3 : 0
02.11. 13:30  Bosna Kalesija - Radnički Lukavac  3 : 0
02.11. 13:30  Odžak 102 - Bosna Mionica  4 : 1
03.11. 13:30  Svatovac Poljice - Seona  0 : 1
03.11. 13:30  Priluk - Prokosovići  1 : 0
03.11. 13:30  Čelić - Dinamo Donja Mahala  0 : 4
14. Kolo - 09.11.2019 do 10.11.2019
09.11. 13:30  Mladost Malešići - Gradina Srebrenik  1 : 3
09.11. 13:30  Sloga Tojšići - Čelić  9 : 1
09.11. 13:30  Radnički Lukavac - Lokomotiva Miričina  4 : 0
10.11. 13:30  Orahovica 74 - Mramor  4 : 1
10.11. 13:30  Seona - Odžak 102  6 : 1
10.11. 13:30  Bosna Mionica - Priluk  1 : 0
10.11. 13:30  Dinamo Donja Mahala - Svatovac Poljice  4 : 0
10.11. 13:30  Prokosovići - Bosna Kalesija  2 : 1
15. Kolo - 16.11.2019 do 17.11.2019
16.11. 13:30  Odžak 102 - Dinamo Donja Mahala  1 : 0
16.11. 13:30  Bosna Kalesija - Bosna Mionica  2 : 0
16.11. 13:30  Mramor - Radnički Lukavac  2 : 0
16.11. 13:30  Lokomotiva Miričina - Prokosovići  0 : 5
17.11. 13:30  Čelić - Mladost Malešići  0 : 6
17.11. 13:30  Svatovac Poljice - Sloga Tojšići  3 : 0
17.11. 13:30  Gradina Srebrenik - Orahovica 74  3 : 1
17.11. 13:30  Priluk - Seona  1 : 3
Tabela
    O BOD   GOLOVI    GR
Seona  6   7:1    6
Gradina Srebrenik  4   10:2    8
Orahovica 74  4   9:1    8
Svatovac Poljice  4   4:2    2
Odžak 102  4   3:2    1
Radnički Lukavac  4   2:1    1
Prokosovići  3   2:1    1
Dinamo Donja Mahala  3   5:5    0
Priluk  3   4:4    0
10  Bosna Mionica  3   2:2    0
11  Mramor  3   1:2    -1
12  Bosna Kalesija  3   3:7    -4
13  Mladost Malešići  1   1:3    -2
14  Lokomotiva Miričina  0   2:4    -2
15  Sloga Tojšići  0   2:4    -2
16  Čelić  0   0:16    -16