1. liga FBiH 19-20

1. Kolo - 10.08.2019 do 10.08.2019
10.08. 17:30  Igman Konjic - Tošk Tešanj  0 : 3
10.08. 17:30  Slaven Živinice - Olimpik Sarajevo  0 : 1
10.08. 17:30  Travnik - Bratstvo Gračanica  3 : 0
10.08. 17:30  Radnik Hadžići - Gošk Gabela  1 : 2
10.08. 17:30  Čapljina - Budućnost Banovići  0 : 0
10.08. 17:30  Goražde - Metalleghe BSI Jajce  2 : 1
10.08. 17:30  Jedinstvo Bihać - Zvijezda Gradačac  1 : 1
10.08. 17:30  Orašje - Rudar Kakanj  1 : 0
2. Kolo - 17.08.2019 do 18.08.2019
17.08. 15:30  Olimpik Sarajevo - Travnik  2 : 1
17.08. 15:30  Budućnost Banovići - Goražde  0 : 0
17.08. 15:30  Bratstvo Gračanica - Igman Konjic  1 : 2
17.08. 15:30  Metalleghe BSI Jajce - Jedinstvo Bihać  4 : 1
17.08. 15:30  Orašje - Radnik Hadžići  0 : 2
17.08. 15:30  Rudar Kakanj - Zvijezda Gradačac  0 : 2
18.08. 15:30  Tošk Tešanj - Čapljina  1 : 0
18.08. 15:30  Gošk Gabela - Slaven Živinice  3 : 1
3. Kolo - 24.08.2019 do 25.08.2019
24.08. 17:00  Travnik - Gošk Gabela  2 : 2
24.08. 17:00  Igman Konjic - Olimpik Sarajevo  0 : 1
24.08. 17:00  Goražde - Tošk Tešanj  3 : 0
24.08. 17:00  Slaven Živinice - Orašje  3 : 0
24.08. 17:00  Zvijezda Gradačac - Metalleghe BSI Jajce  5 : 0
24.08. 17:00  Jedinstvo Bihać - Budućnost Banovići  2 : 1
24.08. 17:00  Čapljina - Bratstvo Gračanica  1 : 0
25.08. 17:00  Radnik Hadžići - Rudar Kakanj  1 : 4
4. Kolo - 31.08.2019 do 01.09.2019
31.08. 16:30  Orašje - Travnik  1 : 3
31.08. 16:30  Bratstvo Gračanica - Goražde  2 : 1
31.08. 16:30  Olimpik Sarajevo - Čapljina  1 : 0
31.08. 16:30  Budućnost Banovići - Zvijezda Gradačac  5 : 0
31.08. 16:30  Rudar Kakanj - Metalleghe BSI Jajce  1 : 0
01.09. 16:30  Tošk Tešanj - Jedinstvo Bihać  2 : 0
01.09. 16:30  Radnik Hadžići - Slaven Živinice  2 : 1
01.09. 16:30  Gošk Gabela - Igman Konjic  2 : 1
5. Kolo - 06.09.2019 do 07.09.2019
06.09. 16:30  Jedinstvo Bihać - Bratstvo Gračanica  0 : 1
07.09. 16:30  Metalleghe BSI Jajce - Budućnost Banovići  3 : 3
07.09. 16:30  Zvijezda Gradačac - Tošk Tešanj  4 : 1
07.09. 16:30  Igman Konjic - Orašje  1 : 0
07.09. 16:30  Čapljina - Gošk Gabela  2 : 1
07.09. 16:30  Goražde - Olimpik Sarajevo  2 : 2
07.09. 16:30  Travnik - Radnik Hadžići  2 : 0
07.09. 16:30  Slaven Živinice - Rudar Kakanj  0 : 1
6. Kolo - 14.09.2019 do 15.09.2019
14.09. 16:30  Slaven Živinice - Travnik  1 : 0
14.09. 16:30  Olimpik Sarajevo - Jedinstvo Bihać  4 : 0
14.09. 16:30  Orašje - Čapljina  1 : 5
14.09. 16:30  Bratstvo Gračanica - Zvijezda Gradačac  3 : 0
14.09. 16:30  Rudar Kakanj - Budućnost Banovići  2 : 0
15.09. 16:30  Tošk Tešanj - Metalleghe BSI Jajce  2 : 1
15.09. 16:30  Gošk Gabela - Goražde  2 : 0
15.09. 16:30  Radnik Hadžići - Igman Konjic  0 : 1
7. Kolo - 21.09.2019 do 21.09.2019
21.09. 15:30  Zvijezda Gradačac - Olimpik Sarajevo  0 : 2
21.09. 15:30  Goražde - Orašje  5 : 1
21.09. 15:30  Igman Konjic - Slaven Živinice  2 : 1
21.09. 15:30  Čapljina - Radnik Hadžići  4 : 0
21.09. 15:30  Metalleghe BSI Jajce - Bratstvo Gračanica  0 : 0
21.09. 15:30  Budućnost Banovići - Tošk Tešanj  2 : 2
21.09. 15:30  Jedinstvo Bihać - Gošk Gabela  1 : 2
21.09. 15:30  Travnik - Rudar Kakanj  0 : 0
8. Kolo - 27.09.2019 do 29.09.2019
27.09. 15:30  Olimpik Sarajevo - Metalleghe BSI Jajce  2 : 2
28.09. 15:30  Rudar Kakanj - Tošk Tešanj  2 : 1
28.09. 15:30  Travnik - Igman Konjic  2 : 1
28.09. 15:30  Slaven Živinice - Čapljina  2 : 0
28.09. 15:30  Orašje - Jedinstvo Bihać  2 : 1
28.09. 15:30  Bratstvo Gračanica - Budućnost Banovići  3 : 1
29.09. 15:30  Radnik Hadžići - Goražde  1 : 4
29.09. 15:30  Gošk Gabela - Zvijezda Gradačac  1 : 1
9. Kolo - 05.10.2019 do 06.10.2019
05.10. 15:30  Zvijezda Gradačac - Orašje  2 : 1
05.10. 15:30  Goražde - Slaven Živinice  2 : 0
05.10. 15:30  Jedinstvo Bihać - Radnik Hadžići  3 : 1
05.10. 15:30  Čapljina - Travnik  1 : 0
05.10. 15:30  Metalleghe BSI Jajce - Gošk Gabela  1 : 0
05.10. 15:30  Budućnost Banovići - Olimpik Sarajevo  1 : 1
05.10. 15:30  Igman Konjic - Rudar Kakanj  1 : 0
06.10. 15:30  Tošk Tešanj - Bratstvo Gračanica  3 : 2
10. Kolo - 13.10.2019 do 13.10.2019
13.10. 15:00  Radnik Hadžići - Zvijezda Gradačac  1 : 1
13.10. 15:00  Gošk Gabela - Budućnost Banovići  3 : 2
13.10. 15:00  Orašje - Metalleghe BSI Jajce  5 : 0
13.10. 15:00  Olimpik Sarajevo - Tošk Tešanj  2 : 0
13.10. 15:00  Slaven Živinice - Jedinstvo Bihać  1 : 2
13.10. 15:00  Travnik - Goražde  1 : 0
13.10. 15:00  Igman Konjic - Čapljina  2 : 0
13.10. 15:00  Rudar Kakanj - Bratstvo Gračanica  5 : 2
11. Kolo - 19.10.2019 do 20.10.2019
19.10. 14:30  Metalleghe BSI Jajce - Radnik Hadžići  1 : 0
19.10. 14:30  Jedinstvo Bihać - Travnik  3 : 1
19.10. 14:30  Zvijezda Gradačac - Slaven Živinice  0 : 1
19.10. 14:30  Goražde - Igman Konjic  2 : 0
19.10. 14:30  Budućnost Banovići - Orašje  2 : 0
19.10. 14:30  Bratstvo Gračanica - Olimpik Sarajevo  2 : 3
19.10. 14:30  Čapljina - Rudar Kakanj  1 : 0
20.10. 14:30  Tošk Tešanj - Gošk Gabela  4 : 1
12. Kolo - 26.10.2019 do 27.10.2019
26.10. 14:30  Slaven Živinice - Metalleghe BSI Jajce  1 : 1
26.10. 14:30  Orašje - Tošk Tešanj  3 : 0
26.10. 14:30  Rudar Kakanj - Olimpik Sarajevo  3 : 1
26.10. 14:30  Travnik - Zvijezda Gradačac  3 : 1
26.10. 14:30  Igman Konjic - Jedinstvo Bihać  1 : 1
26.10. 14:30  Čapljina - Goražde  0 : 0
27.10. 13:30  Radnik Hadžići - Budućnost Banovići  2 : 1
27.10. 13:30  Gošk Gabela - Bratstvo Gračanica  1 : 1
13. Kolo - 02.11.2019 do 03.11.2019
02.11. 13:30  Budućnost Banovići - Slaven Živinice  2 : 1
02.11. 13:30  Zvijezda Gradačac - Igman Konjic  1 : 4
02.11. 13:30  Metalleghe BSI Jajce - Travnik  4 : 1
02.11. 13:30  Jedinstvo Bihać - Čapljina  0 : 2
02.11. 13:30  Olimpik Sarajevo - Gošk Gabela  1 : 0
02.11. 13:30  Bratstvo Gračanica - Orašje  2 : 3
02.11. 13:30  Goražde - Rudar Kakanj  2 : 1
03.11. 13:30  Tošk Tešanj - Radnik Hadžići  2 : 1
14. Kolo - 09.11.2019 do 10.11.2019
09.11. 13:30  Igman Konjic - Metalleghe BSI Jajce  1 : 1
09.11. 13:30  Slaven Živinice - Tošk Tešanj  0 : 3
09.11. 13:30  Travnik - Budućnost Banovići  3 : 1
09.11. 13:30  Orašje - Olimpik Sarajevo  1 : 1
09.11. 13:30  Goražde - Jedinstvo Bihać  3 : 1
09.11. 13:30  Rudar Kakanj - Gošk Gabela  3 : 4
10.11. 13:30  Čapljina - Zvijezda Gradačac  1 : 2
10.11. 13:30  Radnik Hadžići - Bratstvo Gračanica  3 : 0
15. Kolo - 16.11.2019 do 17.11.2019
16.11. 13:30  Budućnost Banovići - Igman Konjic  2 : 0
16.11. 13:30  Metalleghe BSI Jajce - Čapljina  2 : 2
16.11. 13:30  Zvijezda Gradačac - Goražde  1 : 1
16.11. 13:30  Bratstvo Gračanica - Slaven Živinice  3 : 2
16.11. 13:30  Olimpik Sarajevo - Radnik Hadžići  2 : 1
16.11. 13:30  Jedinstvo Bihać - Rudar Kakanj  3 : 2
17.11. 13:30  Tošk Tešanj - Travnik  2 : 0
17.11. 13:30  Gošk Gabela - Orašje  3 : 3
16. Kolo - 07.03.2020 do 08.03.2020
07.03. 15:00  Zvijezda Gradačac - Jedinstvo Bihać  2 : 1
07.03. 15:00  Metalleghe BSI Jajce - Goražde  2 : 0
07.03. 15:00  Olimpik Sarajevo - Slaven Živinice  2 : 0
07.03. 15:00  Bratstvo Gračanica - Travnik  2 : 1
07.03. 15:00  Budućnost Banovići - Čapljina  3 : 0
08.03. 15:00  Gošk Gabela - Radnik Hadžići  3 : 1
08.03. 15:00  Tošk Tešanj - Igman Konjic  1 : 0
08.03. 15:00  Rudar Kakanj - Orašje  2 : 2
17. Kolo
  Zvijezda Gradačac - Rudar Kakanj  _ : _
  Goražde - Budućnost Banovići  _ : _
  Čapljina - Tošk Tešanj  _ : _
  Igman Konjic - Bratstvo Gračanica  _ : _
  Travnik - Olimpik Sarajevo  _ : _
  Slaven Živinice - Gošk Gabela  _ : _
  Radnik Hadžići - Orašje  _ : _
  Jedinstvo Bihać - Metalleghe BSI Jajce  _ : _
Tabela
      O BOD   GOLOVI    GR
  Olimpik Sarajevo  16  37   28:13    15
  Tošk Tešanj  16  31   27:21    6
  Goražde  16  28   27:15    12
  Gošk Gabela  16  28   30:25    5
  Čapljina  16  24   19:15    4
  Rudar Kakanj  16  23   26:21    5
  Travnik  16  23   23:21    2
  Igman Konjic  16  23   17:18    -1
  Zvijezda Gradačac  16  22   23:26    -3
10    Metalleghe BSI Jajce  16  21   23:26    -3
11    Budućnost Banovići  16  20   26:22    4
12    Bratstvo Gračanica  16  20   24:29    -5
13    Orašje  16  18   24:32    -8
14    Jedinstvo Bihać  16  17   20:30    -10
15    Slaven Živinice  16  13   15:24    -9
16    Radnik Hadžići  16  13   17:31    -14