2. Liga TK sjever 19-20

Rezultati/Tabela  Raspored  Unakrsna  Krivulja  Statistika    
BIB  
BRE  
IZB  
VUČ  
KOR  
MEĐ  
BEG  
KER  
SLO  
ZEL  
VID  
VOĆ  
JEL  
RAJ  
Sloboda Brčko    Vida Gradačac
44,43% Šanse protiv. 55,57%
14 Pozicija na tabeli 11
-2 BOD 12
13 Utakmice 13
-0.15 BOD/Kolo 0.92
11:37 GOLOVI 22:37
0.85:2.85 GOLOVI/Kolo 1.69:2.85
2 (15,38%) Pobjede 4 (30,77%)
3:0 g. 12 Decembar Rajska (D) Najveća pobjeda 6:0 g. Graničar Brezovo Polje (D)
10 (76,92%) Porazi 9 (69,23%)
0:7 g. Koraj (G) Najveći poraz 1:7 g. Jedinstvo Vučkovci (G)
1:7 g. Biberovo Polje (G)
3 poraz(a)
3 bez pobjede
Aktualna serija 1 pobjeda(e)
1 neporažen
(G) Biberovo Polje (10.)
(G) Napredak Omerbegovača (12.)
(D) Izbor Brčko (7.)
(G) Voćar Šatorovići (3.)
(D) Koraj (4.)
(G) Željezničar J. Selo (6.)
(D) Sloboda Kerep (8.)
(G) Jedinstvo Vučkovci (1.)
(D) Graničar Brezovo Polje (13.)
(G) 12 Decembar Rajska (9.)
(D) Trebava D. Zelinja (2.)
(G) Međiđa (5.)
(D) Vida Gradačac (11.)
Preostala kola(12.) Napredak Omerbegovača (D)
(7.) Izbor Brčko (G)
(3.) Voćar Šatorovići (D)
(4.) Koraj (G)
(6.) Željezničar J. Selo (D)
(8.) Sloboda Kerep (G)
(1.) Jedinstvo Vučkovci (D)
(13.) Graničar Brezovo Polje (G)
(9.) 12 Decembar Rajska (D)
(2.) Trebava D. Zelinja (G)
(5.) Međiđa (D)
(10.) Biberovo Polje (D)
(14.) Sloboda Brčko (G)
Analiza dosadašnjih kola
253:235 (+18)Prosjek bodova239:239 (0)
težeTendencijalakše
  BIB
  BRE
  IZB
  VUČ
  KOR
  MEĐ
  BEG
  KER
  SLO
  ZEL
  VID
  VOĆ
  JEL
  RAJ

Statistički podaci lige

Utakmice
Ukupno Pobjede kod kuće Neriješeno Pobjede u gostima
91 65 (71%) 7 (8%) 19 (21%)
GOLOVI
Ukupno Domaći-GOLOVI   Gosti-GOLOVI
380 (Ø4.18) 258 (68% Ø2.84)   122 (32% Ø1.34)
Najveća pojeda kod kuće
Jedinstvo Vučkovci - Graničar Brezovo Polje 9:1 (3.kolo)
Najveća pobjeda u gostima
Graničar Brezovo Polje - Koraj 0:5 (13.kolo)
NajvišeGOLOVI
Jedinstvo Vučkovci - Graničar Brezovo Polje 9:1 (3.kolo)
 
9  Jedinstvo Vučkovci 9  Jedinstvo Vučkovci (5-13.Kolo)
9  Jedinstvo Vučkovci 9  Jedinstvo Vučkovci (5-13.Kolo)
0  1  Sloboda Brčko (1-1.Kolo)
Biberovo Polje (10-10.Kolo)
Koraj (11-11.Kolo)
12 Decembar Rajska (5-5.Kolo)
Trebava D. Zelinja (12-12.Kolo)
Napredak Omerbegovača (12-12.Kolo)
Izbor Brčko (9-9.Kolo)
Međiđa (10-10.Kolo)
Graničar Brezovo Polje (10-10.Kolo)
Sloboda Kerep (11-11.Kolo)
5  Napredak Omerbegovača 8  Graničar Brezovo Polje (1-8.Kolo)
3  Sloboda Brčko 7  Sloboda Brčko (3-9.Kolo)
 
Zadnje ažuriranje tabele: 14.05.