2. Liga TK sjever 19-20

Rezultati/Tabela  Raspored  Unakrsna  Krivulja  Statistika    
BIB  
BRE  
IZB  
VUČ  
KOR  
MEĐ  
BEG  
KER  
SLO  
ZEL  
VID  
VOĆ  
JEL  
RAJ  
Koraj    Jedinstvo Vučkovci
43,11% Šanse protiv. 56,89%
4 Pozicija na tabeli 1
25 BOD 33
13 Utakmice 13
1.92 BOD/Kolo 2.54
37:14 GOLOVI 50:18
2.85:1.08 GOLOVI/Kolo 3.85:1.38
8 (61,54%) Pobjede 11 (84,62%)
7:0 g. Sloboda Brčko (D) Najveća pobjeda 9:1 g. Graničar Brezovo Polje (D)
4 (30,77%) Porazi 2 (15,38%)
1:2 g. Trebava D. Zelinja (G)
1:2 g. Vida Gradačac (G)
1:2 g. Jedinstvo Vučkovci (D)
Najveći poraz 0:1 g. Sloboda Kerep (G)
1 pobjeda(e)
1 neporažen
Aktualna serija 9 pobjeda(e)
9 neporažen
(G) 12 Decembar Rajska (9.)
(D) Trebava D. Zelinja (2.)
(G) Međiđa (5.)
(D) Vida Gradačac (11.)
(G) Sloboda Brčko (14.)
(D) Napredak Omerbegovača (12.)
(G) Izbor Brčko (7.)
(D) Voćar Šatorovići (3.)
(G) Biberovo Polje (10.)
(G) Željezničar J. Selo (6.)
(D) Sloboda Kerep (8.)
(G) Jedinstvo Vučkovci (1.)
(D) Graničar Brezovo Polje (13.)
Preostala kola(8.) Sloboda Kerep (D)
(10.) Biberovo Polje (D)
(13.) Graničar Brezovo Polje (G)
(9.) 12 Decembar Rajska (D)
(2.) Trebava D. Zelinja (G)
(5.) Međiđa (D)
(11.) Vida Gradačac (G)
(14.) Sloboda Brčko (D)
(12.) Napredak Omerbegovača (G)
(7.) Izbor Brčko (D)
(3.) Voćar Šatorovići (G)
(4.) Koraj (D)
(6.) Željezničar J. Selo (G)
Analiza dosadašnjih kola
226:253 (-27)Prosjek bodova218:260 (-42)
težeTendencijalakše
  BIB
  BRE
  IZB
  VUČ
  KOR
  MEĐ
  BEG
  KER
  SLO
  ZEL
  VID
  VOĆ
  JEL
  RAJ

Statistički podaci lige

Utakmice
Ukupno Pobjede kod kuće Neriješeno Pobjede u gostima
91 65 (71%) 7 (8%) 19 (21%)
GOLOVI
Ukupno Domaći-GOLOVI   Gosti-GOLOVI
380 (Ø4.18) 258 (68% Ø2.84)   122 (32% Ø1.34)
Najveća pojeda kod kuće
Jedinstvo Vučkovci - Graničar Brezovo Polje 9:1 (3.kolo)
Najveća pobjeda u gostima
Graničar Brezovo Polje - Koraj 0:5 (13.kolo)
NajvišeGOLOVI
Jedinstvo Vučkovci - Graničar Brezovo Polje 9:1 (3.kolo)
 
9  Jedinstvo Vučkovci 9  Jedinstvo Vučkovci (5-13.Kolo)
9  Jedinstvo Vučkovci 9  Jedinstvo Vučkovci (5-13.Kolo)
0  1  Sloboda Brčko (1-1.Kolo)
Biberovo Polje (10-10.Kolo)
Koraj (11-11.Kolo)
12 Decembar Rajska (5-5.Kolo)
Trebava D. Zelinja (12-12.Kolo)
Napredak Omerbegovača (12-12.Kolo)
Izbor Brčko (9-9.Kolo)
Međiđa (10-10.Kolo)
Graničar Brezovo Polje (10-10.Kolo)
Sloboda Kerep (11-11.Kolo)
5  Napredak Omerbegovača 8  Graničar Brezovo Polje (1-8.Kolo)
3  Sloboda Brčko 7  Sloboda Brčko (3-9.Kolo)
 
Zadnje ažuriranje tabele: 14.05.