2. Liga TK sjever 19-20

Rezultati/Tabela  Raspored  Unakrsna  Krivulja  Statistika    
BIB  
BRE  
IZB  
VUČ  
KOR  
MEĐ  
BEG  
KER  
SLO  
ZEL  
VID  
VOĆ  
JEL  
RAJ  
Napredak Omerbegovača    Izbor Brčko
41,94% Šanse protiv. 58,07%
12 Pozicija na tabeli 7
11 BOD 19
13 Utakmice 13
0.85 BOD/Kolo 1.46
22:34 GOLOVI 29:29
1.69:2.62 GOLOVI/Kolo 2.23:2.23
3 (23,08%) Pobjede 6 (46,15%)
4:1 g. Izbor Brčko (D) Najveća pobjeda 4:1 g. Sloboda Brčko (D)
4:1 g. Željezničar J. Selo (D)
8 (61,54%) Porazi 6 (46,15%)
0:7 g. Međiđa (G) Najveći poraz 1:4 g. Napredak Omerbegovača (G)
1 poraz(a)
5 bez pobjede
Aktualna serija 1 poraz(a)
1 bez pobjede
(G) Vida Gradačac (11.)
(D) Sloboda Brčko (14.)
(G) Biberovo Polje (10.)
(G) Izbor Brčko (7.)
(D) Voćar Šatorovići (3.)
(G) Koraj (4.)
(D) Željezničar J. Selo (6.)
(G) Sloboda Kerep (8.)
(D) Jedinstvo Vučkovci (1.)
(G) Graničar Brezovo Polje (13.)
(D) 12 Decembar Rajska (9.)
(G) Trebava D. Zelinja (2.)
(D) Međiđa (5.)
Preostala kola(5.) Međiđa (G)
(11.) Vida Gradačac (D)
(14.) Sloboda Brčko (G)
(12.) Napredak Omerbegovača (D)
(10.) Biberovo Polje (G)
(3.) Voćar Šatorovići (G)
(4.) Koraj (D)
(6.) Željezničar J. Selo (G)
(8.) Sloboda Kerep (D)
(1.) Jedinstvo Vučkovci (G)
(13.) Graničar Brezovo Polje (D)
(9.) 12 Decembar Rajska (G)
(2.) Trebava D. Zelinja (D)
Analiza dosadašnjih kola
240:240 (0)Prosjek bodova232:247 (-15)
težeTendencijalakše
  BIB
  BRE
  IZB
  VUČ
  KOR
  MEĐ
  BEG
  KER
  SLO
  ZEL
  VID
  VOĆ
  JEL
  RAJ

Statistički podaci lige

Utakmice
Ukupno Pobjede kod kuće Neriješeno Pobjede u gostima
91 65 (71%) 7 (8%) 19 (21%)
GOLOVI
Ukupno Domaći-GOLOVI   Gosti-GOLOVI
380 (Ø4.18) 258 (68% Ø2.84)   122 (32% Ø1.34)
Najveća pojeda kod kuće
Jedinstvo Vučkovci - Graničar Brezovo Polje 9:1 (3.kolo)
Najveća pobjeda u gostima
Graničar Brezovo Polje - Koraj 0:5 (13.kolo)
NajvišeGOLOVI
Jedinstvo Vučkovci - Graničar Brezovo Polje 9:1 (3.kolo)
 
9  Jedinstvo Vučkovci 9  Jedinstvo Vučkovci (5-13.Kolo)
9  Jedinstvo Vučkovci 9  Jedinstvo Vučkovci (5-13.Kolo)
0  1  Sloboda Brčko (1-1.Kolo)
Biberovo Polje (10-10.Kolo)
Koraj (11-11.Kolo)
12 Decembar Rajska (5-5.Kolo)
Trebava D. Zelinja (12-12.Kolo)
Napredak Omerbegovača (12-12.Kolo)
Izbor Brčko (9-9.Kolo)
Međiđa (10-10.Kolo)
Graničar Brezovo Polje (10-10.Kolo)
Sloboda Kerep (11-11.Kolo)
5  Napredak Omerbegovača 8  Graničar Brezovo Polje (1-8.Kolo)
3  Sloboda Brčko 7  Sloboda Brčko (3-9.Kolo)
 
Zadnje ažuriranje tabele: 14.05.