1. liga TK 19-20

Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored  Unakrsna  Krivulja  Statistika  
Rij  
MlaB  
Jed  
MlaK  
Žel  
Oma  
Pol  
Rah  
Vra  
Dob  
DSK  
MlaGŽ  
Tre  
Pri  
Ing  
Oml  
 1    17.08. 17:00   Omladinac 68 Mionica  -  Omazići 1937   1 : 0     
 2    25.08. 17:00   Omladinac 68 Mionica  -  DSK Devetak   5 : 3     
 3    01.09. 16:30   Doboj Istok  -  Omladinac 68 Mionica   1 : 0     
 4    08.09. 16:30   Omladinac 68 Mionica  -  Mladost G. Živinice   1 : 0     
 5    15.09. 16:30   Trešnjevka Maoča  -  Omladinac 68 Mionica   2 : 1     
 6    22.09. 15:30   Omladinac 68 Mionica  -  Ingram Duboki Potok   0 : 0     
 7    29.09. 15:30   Pribava  -  Omladinac 68 Mionica   2 : 2     
 8    06.10. 15:30   Omladinac 68 Mionica  -  Vražići   1 : 0     
 9    13.10. 15:00   Gornji Rahić  -  Omladinac 68 Mionica   3 : 0     
 10    16.10. 15:00   Omladinac 68 Mionica  -  Jedinstvo Lukavica   0 : 0     
 11    20.10. 14:30   Mladost Brijesnica  -  Omladinac 68 Mionica   3 : 1     
 12    27.10. 13:30   Omladinac 68 Mionica  -  Rijeka Šerići   0 : 3     Omladinac 68 Mionica - Rijeka Šerići 0:3

Notiz: Domacin u pocetnom sastavu nije imao igraca ispod 21 godine.
 13    03.11. 13:30   Mladost Kikači  -  Omladinac 68 Mionica   4 : 2     
 14    10.11. 13:30   Omladinac 68 Mionica  -  Željezničar Dobošnica   5 : 0     
 15    17.11. 13:30   Polet Palanka  -  Omladinac 68 Mionica   3 : 0     
 16      Omazići 1937  -  Omladinac 68 Mionica   _ : _     
 17      DSK Devetak  -  Omladinac 68 Mionica   _ : _     
 18      Omladinac 68 Mionica  -  Doboj Istok   _ : _     
 19      Mladost G. Živinice  -  Omladinac 68 Mionica   _ : _     
 20      Omladinac 68 Mionica  -  Trešnjevka Maoča   _ : _     
 21      Ingram Duboki Potok  -  Omladinac 68 Mionica   _ : _     
 22      Omladinac 68 Mionica  -  Pribava   _ : _     
 23      Vražići  -  Omladinac 68 Mionica   _ : _     
 24      Omladinac 68 Mionica  -  Gornji Rahić   _ : _     
 25      Jedinstvo Lukavica  -  Omladinac 68 Mionica   _ : _     
 26      Omladinac 68 Mionica  -  Mladost Brijesnica   _ : _     
 27      Rijeka Šerići  -  Omladinac 68 Mionica   _ : _     
 28      Omladinac 68 Mionica  -  Mladost Kikači   _ : _     
 29      Željezničar Dobošnica  -  Omladinac 68 Mionica   _ : _     
 30      Omladinac 68 Mionica  -  Polet Palanka   _ : _     
Kalendar  Rezultati/Tabela  Raspored  Unakrsna  Krivulja  Statistika  
 
Zadnje ažuriranje tabele: 10.03.