BrckoSportNet

Sve lige na jednom mjestu - lige tk - lige federacije

Druga liga RSBIH istok 17-18

Druga liga RSBIH istok 17-18

Rezultati/Tabela  Raspored  Unakrsna  Krivulja  Statistika    
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 
9. Kolo
07.10.2017 15:30   OFK Glasinac 2011  -  Sloga GC   1 : 1       
07.10.2017 15:30   Drina HE Višegrad  -  Guber Srebrenica   2 : 0       
07.10.2017 15:30   Jedinstvo Brčko  -  Mladost Rogatica   1 : 0       
07.10.2017 15:30   Famos Istočna Ilidža  -  Proleter Dvorovi   5 : 1       
07.10.2017 15:30   Leotar Trebinje  -  FK Ilicka 01 Brčko   1 : 0       
07.10.2017 15:30   Mladost Gacko  -  Mladost Bogutovo Selo   1 : 0       
08.10.2017 15:30   Budućnost  -  Sloga Junajted   0 : 0       
08.10.2017 15:30   Jedinstvo Brodac  -  Velež Nevesinje   1 : 0       
 << prošlo kolo   sledeće kolo >> 
9. Kolo   O   P   N   I   GOL GR   BOD
1 Sloga GC       9 8 1 0   37 : 2 35   25
2 Famos Istočna Ilidža       9 5 2 2   22 : 8 14   17
3 FK Ilicka 01 Brčko       9 5 1 3   17 : 9 8   16
4 Jedinstvo Brodac       9 5 1 3   12 : 15 -3   16
5 Guber Srebrenica       9 4 3 2   13 : 12 1   15
6 Leotar Trebinje       9 4 2 3   11 : 6 5   14
7 Sloga Junajted       9 4 2 3   11 : 11 0   14
8 Budućnost       9 4 2 3   16 : 19 -3   14
9 Drina HE Višegrad       9 3 2 4   12 : 9 3   11
10 OFK Glasinac 2011       9 2 4 3   15 : 16 -1   10
11 Jedinstvo Brčko       9 2 4 3   9 : 12 -3   10
12 Mladost Gacko       9 3 1 5   10 : 22 -12   10
13 Proleter Dvorovi       9 2 2 5   11 : 24 -13   8
14 Velež Nevesinje       9 2 1 6   12 : 20 -8   7
15 Mladost Rogatica       9 2 1 6   10 : 19 -9   7
16 Mladost Bogutovo Selo       9 2 1 6   5 : 19 -14   7
 
Štampanje aktuelnog kola  Štampanje rasporeda lige 
 
Zadnje ažuriranje tabele: 14.02.2018 20:31

Aktuelne tabele

    
1 NK Zvijezda Gradačac 33 +18
2 FK Sloga Simin Han 32 +20
3 FK Olimpik Sarajevo 31 +10
4 NK Bosna Visoko 28 +8
5 HNK Orašje 27 +11
6 FK Velež 26 +15
7 HNK Čapljina 25 +3
8 FK Rudar Kakanj 20 +4
9 Bratstvo Gračanica 20 +1
10 FK Igman Konjic 19 -1
11 Slaven Živinice 18 -4
12 NK Metalleghe BSI Jajce 16 -7
13 NK Iskra Bugojno 14 -12
14 NK Tošk Tešanj 13 -9
15 NK Travnik 7 -17
16 NK Jedinstvo Bihać 7 -40