BrckoSportNet

2. liga FBIH - Grupa Sjever 2017/2018

Muhamed i 1 gost pregledaju ovu temu.

rooney

« Poslednja izmena: 29. Septembar 2017, 17:16:22 od strane rooney »

Lukavac1

Odg: 2. liga FBIH - Grupa Sjever 2017/2018
« Odgovor #35 poslato: 29. Oktobar 2017, 16:21:10 »
Prokosovici-Ingram 4:2

Lukavac1

« Odgovor #37 poslato: 04. Novembar 2017, 17:51:33 »
Radnicki-Priluk 2:0

Lukavac1

« Odgovor #39 poslato: 11. Novembar 2017, 18:18:40 »
Mladost(M)-Radnicki 2:1
Koje je djubre ovaj Read Mehanovic,a i pomocnici smecari,....Sve im po spisku nab,jem.

« Odgovor #40 poslato: 09. Februar 2018, 11:35:06 »
Dobar dan,

S obzirom da je ova stranica jako slabo aktivna, pozivam sve njene članove (koji imaju vremena za rad na ovoj stranici) da se aktiviraju, te da nastoje "privući" sve više članova (koji imaju vremena za rad na ovoj stranici) kako bi ova stranica bila što više aktivna čime bi poboljšali sam rad u 2. ligi FBIH - Grupa Sjever.

Iskreno se nadam da će te imati razumijevanja, te da će te ovu moju poruku shvatiti ozbiljno, jer želim da radim na tome da  nogomet u FBIH učinim zanimljivijim, te da ga zajedno pokušamo dovesti na jedan veći nivo u duhu sporta.

Ukoliko se ovom projektu odazove odnosno uključi dovoljan broj članova koji žele raditi, garantujem Vam da će se gore pomenuta stranica(liga) dovesti na jedan veći stepen, te bi se na taj način razvoj fudbala u BIH poboljšao, što je moja želja, a nadam se i Vaša.

Ako imate nekih ideja sličnih ovoj mojoj pišite, komentarišite, ulažite.

Rad, red, disciplina su ključni faktor uspjeha.

Sportski pozdrav.

« Odgovor #41 poslato: 09. Februar 2018, 12:39:41 »
U nedjelju(11.02.) će u okviru prve pripremne utakmice u ovoj godini  NK Mladost iz Malešića odmjeriti snage sa susjedima iz Lukavice NK Jedinstvom. Utakmica počinje u 14h.

:zongliranje: :zongl: :thumbsup: :sal: :baklja:

« Odgovor #42 poslato: 09. Februar 2018, 14:33:23 »
NK Mladost iz Malešića je u zimskom prelaznom roku radila na strukturi ekipe i u svoje redove dovela dva igrača iz NK "Lokomotiva" iz Miričine, a to su Gazibegović i povratnik Halilović, te Đogić iz NK "Jedinstva" iz Lukavice. Cilj ekipe iz Malešića kako predsjednik ovog kluba dipl.ing. Mujo Hasić navodi je gornji dio tabele.

« Odgovor #43 poslato: 09. Februar 2018, 20:09:08 »
Kako nezvanično saznajem konkurenciju u odbrani Mladosti iz Malešići bi trebao pojačati Kakmužanac Draženko Stjepanović igrač Bratstva koji bi na Luke trebao doći kao posuđen igrač.

:zongl:

« Odgovor #44 poslato: 12. Februar 2018, 10:33:40 »
Jučer je Mladost po poprilično teškom terenu u Lukavici savladala ekipu Jedinstva rezultatom 3:0. Lukavičani su u prvom poluvremenu odolijevali napadima Malešana koji su imali par dobrih šansi za postizanje gola. Međutim ni ekipa Jedinstva se nije predavala te su u dva-tri navrata šutevima sa distance prijetili golu mladog golmana Mladosti, ali rezultat se nije mijenjao, te se na odmor otišlo bez golova. U drugom poluvremenu trener ekipe iz Malešića je u igru uveo iskusnije igrače u sve tri reda ekipe, dajući jasnu poruku da u ovom susretu želi samo pobjedu. Međutim, to im nije tako lahko polazilo za rukom, jer su se domaćini dobro branili sve do sredine drugog dijela igre, kada iz jednog prekida nakon rušenja mladog Durakovića gosti uspijevaju povesti preko perspektivnog Buljubašića. Nekoliko minuta kasnije Mladost postiže i drugi gol, ponovo iz prekida na centaršut Gazibegovića glavom efektno gol postize Iljazović. U tim trenucima Mladost je igrala lijep fudbal uz nekoliko grešaka na sredini terena koje gosti ne uspijevaju kazniti. Nakon toga sam pred gol izlazi centarfor Mladosti Šako koji pogađa rutinski za 3:0. Imali su domaći još šansi, ali iz jedne sumnjive situacije pred golom gostiju kada postižu pogodak sudije ovog susreta poništavaju isti. Pred sam kraj utakmice Lukavičani ponovo prijete na gol Begića, koji nakon šuta napadača sa jedno 16m odlično brani odbijajući loptu u korner. Do kraja utakmice nije bilo više šansi, pa je rezultat ostao nepromijenjen. Da napomenem još da su sudije ove utakmice bili entitetski sudac Avdić Halid sa svojim asistentima, kantonalnim sucem Mujčić Harisom, te sutkinjom pripravnicom Amilom Grbić.