BrckoSportNet

1. Liga TK 2016/2017

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jassie James

Odg: 1. Liga TK 2016/2017
« Odgovor #15 poslato: 21. Avgust 2016, 20:08:49 »
zeljeznicar-biberovo polje 2-0...pobjeda zaskuzena i bez ikkvih repova..prvi gol postignut sigurno najbrze do sada,igrala se 45 sekunda kada je proslogodisnji najbolji strijelac druge lige zapad Amir Softic matriao gostujuceg golmanaza vodjstvo domacina...drugi pogodak postignut direktno iz kornera...gostujuci igraci su imali par poluuprilika ali ne kao plod izradjenih akcija vise kao greske domace odbrane...igra fer i korektna sa obje strane,i na tome cestitamo gostujucim igracima..nadamo se istom doceku na proljece.sportski pozdrav

zaboravi

« Odgovor #16 poslato: 21. Avgust 2016, 20:47:52 »
kaqa iko ima hrabrosti da pobijedi VRAZICE bilo kuci bilo na strani bez pomoci sudija neka izvoli POZDRAV

[/quote]

ado-dc

« Odgovor #17 poslato: 24. Avgust 2016, 20:05:28 »

rolanddo

« Odgovor #18 poslato: 25. Avgust 2016, 13:16:31 »
zeljeznicar-biberovo polje 2-0...pobjeda zaskuzena i bez ikkvih repova..prvi gol postignut sigurno najbrze do sada,igrala se 45 sekunda kada je proslogodisnji najbolji strijelac druge lige zapad Amir Softic matriao gostujuceg golmanaza vodjstvo domacina...drugi pogodak postignut direktno iz kornera...gostujuci igraci su imali par poluuprilika ali ne kao plod izradjenih akcija vise kao greske domace odbrane...igra fer i korektna sa obje strane,i na tome cestitamo gostujucim igracima..nadamo se istom doceku na proljece.sportski pozdrav

Kako misliš poluprilika?! Kada je još u prvom poluvremenu gostujući igrač izašao 1 vs 1 na vašeg golmana i htio lobovati i profulao, u drugom poluvremenu golmana na 16 metara pogrešno ispucava loptu i gol ostaje prazan gdje gostujući igrač nije imao sreće, lopta je otišla par centimetara pored lijeve stative..
Gol iz kornera nije direktno pao nego autogol..
Uglavnom suđenje dobro, par nekih čudnih odluka što na štetu i jedne i druge ekipe.. Doček uprave i igrača odličan.  :sal:

ssudac

« Odgovor #19 poslato: 27. Avgust 2016, 22:17:35 »
Maoca - Zeljo 1 : 0

rooney

« Odgovor #20 poslato: 28. Avgust 2016, 17:25:22 »
25 min:
Kikaci - Seona 0:1

rooney

« Odgovor #21 poslato: 28. Avgust 2016, 18:15:27 »
55 min:
Kikaci -Seona 1:1

rooney

« Odgovor #22 poslato: 28. Avgust 2016, 18:23:58 »
Masovna tuca igrača u Kikacima
Po crveni na obje strane..

rooney

« Odgovor #23 poslato: 28. Avgust 2016, 18:48:27 »
85 min:
Kikaci -Seona 1:2

rooney

« Odgovor #24 poslato: 28. Avgust 2016, 18:57:06 »
Kraj:
Kikaci -Seona 1:2

ado-dc

« Odgovor #25 poslato: 28. Avgust 2016, 21:18:46 »
Biberovo Polje - Mladost Puračić 1:2
Mladost Vukovije - Gornji Rahić 2:2
Čelić - Orahovica 2:1
Vražići - Doboj-Istok 1:0
Proleter - Radnik Lipnica 0:0

Asterix

« Odgovor #26 poslato: 29. Avgust 2016, 18:45:46 »
Kakva bruka i sramota jučer u Čeliću.. Nevjerovatno. Do ove utakmice se podrazumijevalo da su Orahovica i Čelić bratski klubovi, ali ono što su domaćini radili je stvarno sramota, u Orahovici su svi razočarani onakvim dočekom..Toliko oštrih startova domaćina, posebno u prvom poluvremenu, a gotovo nijedan nije bio sankcionisan žutim kartonom, a za svaki iole žešći prekršaj gostujuceg tima, žuti je odmah bio tu.. Šta je sebi umislila ona petica u odbrani, koji u svakom skoku na loptu ide sa laktom ispred, cijelo vrijeme maše rukama buni se..šta je sebi umislio golman koji hoće da udara čovjeka koji već leži na podu..šta je sebi umislio veteran Mehmedovic koji se više puta htio obračunati sa gostujucim igračima i koji nakon prvog postignutog gola pomoćnom se obraća riječima "ajd digni sad ofsajd, majku ti je*em u pi*ku "...zanima me hoćete se na proljeće u Orahovici tako kurciti.. Da ne spominjem tifoze, jedan je u jednom trenutku prišao i navijačima iz Orahovice u lice opsovao mater..također momak s pederusom cijelo vrijeme je provocirao..baš me zanimaju ta njihova muda da ih vidim, smiju li doći u Orahovicu, posebno ovaj što je mater psovao..

Joe-Hart

« Odgovor #27 poslato: 29. Avgust 2016, 19:41:16 »
Kakva bruka i sramota jučer u Čeliću.. Nevjerovatno. Do ove utakmice se podrazumijevalo da su Orahovica i Čelić bratski klubovi, ali ono što su domaćini radili je stvarno sramota, u Orahovici su svi razočarani onakvim dočekom..Toliko oštrih startova domaćina, posebno u prvom poluvremenu, a gotovo nijedan nije bio sankcionisan žutim kartonom, a za svaki iole žešći prekršaj gostujuceg tima, žuti je odmah bio tu.. Šta je sebi umislila ona petica u odbrani, koji u svakom skoku na loptu ide sa laktom ispred, cijelo vrijeme maše rukama buni se..šta je sebi umislio golman koji hoće da udara čovjeka koji već leži na podu..šta je sebi umislio veteran Mehmedovic koji se više puta htio obračunati sa gostujucim igračima i koji nakon prvog postignutog gola pomoćnom se obraća riječima "ajd digni sad ofsajd, majku ti je*em u pi*ku "...zanima me hoćete se na proljeće u Orahovici tako kurciti.. Da ne spominjem tifoze, jedan je u jednom trenutku prišao i navijačima iz Orahovice u lice opsovao mater..također momak s pederusom cijelo vrijeme je provocirao..baš me zanimaju ta njihova muda da ih vidim, smiju li doći u Orahovicu, posebno ovaj što je mater psovao..
Vidim druže namjenski si napravio account zarad' ove svrhe da blatiš ovdje po nekome. Ne treba ti to stvarno. Čuj to do ove utakmice se podrazumijevalo , o čemu pričaš ti bolan, kakvi bratski klubovi, sjeti se samo utakmice prošle sezone kad je Čelić dolazio u Orahovicu, kad su Karić i klapa krvnički udarali Čelićke igrače, to ne spominjes. i btw pričaš o nekim startovima, pa druže fudbal je igra kontakta, igrači nisu balerine, a  i sa vaše strane također je bilo grubih startova ali to ne spominjes. Izgubili ste čisto pošteno i pravac Orahovica, vidimo se na proljeće aBd.Ne vidim samo razlog zašto tifozi ne bi došli u Orahovicu. Fudbal se valjda i igra radi navijača, a to što par njih pravi inceste to je njihova stvar,i sam kućni odgoj, jer u svakom žitu ima kukolja. A tebi druže LP i krckaj orahe

nkcelic

« Odgovor #28 poslato: 29. Avgust 2016, 22:42:29 »

Svaki pojedinac ima svoje viđenje i pravo da komentariše ono što je vidio. Bilo da je shvatio ili nije. Naravno, da je kojim slučajem ekipa Orahovice jučer ostvarila pozitivan rezultat (a mogla je, bila je jako blizu) danas nebi bilo ni slova o suđenju, gruboj igri i navijačima. Naravno da ekipa Orahovice iz Čelića ode sa NULA bodova nisu se pobrinuli niti sudije, niti je gruba igra naših igrača razlog tome. Pobijedili su vas igrači na terenu. Ekipa Orahovice je poznata po tome da igra najgrublje kod kuće. Dobro namlatite svakog protivnika, bilo da je utakmica bitna ili ne, vama je svejesno. Mi smo to osjetili na svojoj koži više puta, i vi dobro znate da je to tako. Vaš Nermin Karić je svjestan te činjenice, grublju igru naše ekipe prihvatio i znao se nositi sa tim, jer i sam udara u Orahovici daleko više i jače nego naši igrači jučer Alko Hankić u toku same utakmice kaže "ako su vas oni mlatili prije... nisam ja... nisam bio tu". 😂 Pobjeda naše ekipe je čista kao suza. Postignuta su tri fenomenalna i regularna gola. Dva u vašu mrežu a jedan u našu. Niko od vaših nije završio povrijeđen i zato ne kukajte. Igralo se muški i pobijedila je spretnija - sretnija ekipa. Nismo pružili partiju kako znamo i umijemo... nametnuli ste vaš stil igre, odugovlačili ste, gumili i valjali se bezpotrebno po terenu. To je naše momke pomelo i stvorilo nervozu. Uglavnom, dobra igra vaše ekipe i "dobar pokušaj" (za upućenije)  :gruebel: Sretno dalje.  :zongliranje:
« Poslednja izmena: 29. Avgust 2016, 22:47:03 od strane nkcelic »

Asterix

« Odgovor #29 poslato: 29. Avgust 2016, 23:51:45 »
@Joe-Hart
Naravno da nisam napravio account zbog toga,to si umislio.
"Fudbal je igra kontakta"  :naklon: Bravo Kolumbo.Ali kojeg kontakta?Takvog kontakta da igrači Orahovice nikako ne mogu da priđu golu da jedan od domaćih igrača krvnički ne uleti u njega dok bi sudac samo pokazivao rukama da se igra smiri,ne davajući javne opomene za startove koji NAJMANJE su za žutog kartona.Jesi gledao utakmicu Roma-Porto? E onakva dva starta za koje je Roma dobila crvene kartone,igrači Čelića su napravili bar 5 sličnih prekršaja u prvom poluvremenu i nijedan nije bio sankcionisan žutim kartonom.Kakav je to kontakt kad se ulijeće sa dvije noge,sa ciljem da se povrijedi protivnički igrač? Preispitaj se malo.Da,Orahovica je napravila par grubih prekršaja,ali Čelić ih je napravio minimum 12-13 i ni za jedan nisu dobili žuti karton.Daj nemoj biti smiješan.Pa kad ste počeli gubiti,toliko ste se unervozili da su Tifozi počeli prijetiti pomoćnom sudiji da ne smije više dignut zastavicu nikako jer je čovjek signalizirao dva očigledna ofsajda.Naravno da više zastavica gotovo nikako nije bila podignuta,a prvi gol je vrlo vjerovatno postignut iz ofsajda.Tifozi su naravno pozvani u Orahovicu,pokazali su se kao ok navijačka skupina,uprkos srednjim prstevima prema navijačima gostujućeg tima i uprkos tome što pomoćnog hoće da sahrane nakon svakog dignutog ofsajda u drugom poluvremenu.Ljudi su navijali odlično,stvarno,svaka im čast,ali kako čovjek može nekome prići i reći "Ja vam je*em mater svima".To vi nećete doživjeti u Orahovici.To je bruka i sramota.Još na kraju ovaj jedan govori "Nećemo nikog udarat". :haha2: Svaka čast stvarno,većina tifoza je korektna,par vas je shvatilo da je to ipak samo jedna obična utakmica i da nema smisla da dođe do nekih fizičkih sukoba između navijača pa momak koji je na kraju držao zastave reče "I oni su navijači kao i mi".Svaka čast.A tebi nek neko drugi krcka orahe.

@nkcelic
Ja tebe sad pitam,dokad će biti takve grube igre? Ono nije gruba igra,ono je seljakluk i dno dna i ti si svjestan toga.Toliko udarati,gotovo na svako primanje lopte igrača Orahovice,automatski ide start sa dvije noge od domaćeg igrača.Zar to nije bruka i sramota? Ne kažem da je Orahovica bajna,da ovdje mi maksimalno poštujemo protivnika i da nema grube igre u Orahovici od strane orahovačkih igrača,ali dokle će ovo ići ovako? Dokle ćemo se klati umjesto da igramo FUDBAL? Dokle? Ne pričaj gluposti.Znaš da je sve moglo biti drugačije da niste udarali kad ste stigli,pa samo skontaj šta vam je naš lijevi bek radio,vaše igrače je pravio smiješnim u više navrata.Ako je tebi ovo muška igra,ne znam šta da ti kažem.Seljakluk i bezobrazluk,a ne muška igra.Nije da vi niste pružili partiju kakvu znate i umijete pružiti,nego vi ČISTE ŠANSE niste stvorili za cijelu utakmicu.Apsolutno ste bili bezidejni,nikakve igre nije bilo i ne znam kako mislite sa ovakvom igrom ući.Ako stvarno to mislite,morat ćete puno toga promijeniti.Ne znam ko je tebi odugovlačio i glumio i valjao se po terenu,ja i ti smo gledali različite utakmice.Nema šanse da je bilo tako,svaki put kad je neko ležao,sigurno je ležao s razlogom zbog krvničkih startova tvoje ekipe.To što golman hoće da se udara sa čovjekom koji leži na podu,to je drugi par cipela.
Da ne pričam da čovjek svira poluvrijeme kad treba da se izvede korner,da pomoćni diže ofsajd igraču koji je loptu dodao u for i tako dalje,i tako dalje.Na to smo navikli,domaćinsko suđenje je ok,ali nedavanje žutih kartona za startove koji su na ivici crvenog,to je već sramotno.Da ne pričam opet o prijetnjama pomoćnom sudiji da ne smije dignut zastavicu.Ali nejse,NAVIKLI SMO. :sal: :thumbsup: