BrckoSportNet

II Liga TK - Grupa Jug 2016/2017

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

NKRijeka

Odg: II Liga TK - Grupa Jug 2016/2017
« Odgovor #15 poslato: 21. Avgust 2016, 22:28:09 »
Pa sigurno da hoce..danas su igrali prijateljsku sa Metalcem

Neko je prije napisao al nije dobio odgovor pa sam zbog toga pitao al dobro je onda drago mi je da ne odustaju

FK

« Odgovor #16 poslato: 23. Avgust 2016, 12:15:35 »
Ma cemu vise i borba oko ulaska kad ce oni vec nekome iz Saveza obecati ulazak za pare... Mi cemo opet ugostiti svakoga, nastojat biti ljudi i domacini prije svega a sezona je duga, znat ce se kada cirkus Colorado krene sta i ko gdje gura :-) . Previse para treba za ulazak a jos vise za opstanak u I KL, a znamo svi kako klubovi jedva i ovo troskova podnose.

SPortski pozdrav svima,

Kralj

« Odgovor #17 poslato: 23. Avgust 2016, 15:55:09 »
Zanimljiva sezona pred nama ne bih znao reci ko je favorit za ulazak ali kao sto napisa FK znat cemo najdalje do 6 kola.Vec tada nas sigurno ocekuje prekid u gostima ekipe koja je "podmazala" za ulazak.
Da kazemo koju o svim ekipama:
Rijeka Serici: Doveli neka pojacanja pa su ta pojacanja brzo i otisla, ostala trojica, neke najave za ulazak mada sumnjam da je to ozbiljno.Ove godine su jaci i mislim da bodove iz Serica slabo ko ima sanse donijeti.Sto se tice gostovanja prosle godine su bili vjerovatno najslabiji gost lige a ove ocekujem i da donesu koji bod sa strane.
Mladost Solina: Jedna od mladjih ekipa u ligi, kvalitetan trener i dosta nepredvidiva igra ocekujem da par puta kiksaju i kuci a iz gostiju ce sigurno donijeti bodove.Imaju odlicne uslove za ovu ligu dimenzije terena su jedino sto im nedostaje.Ali ostala infrastruktura veoma dobra.
Gornji Rainci: Veliki problem imaju s obzirom da dosta igraca sudi ove nase lige pa nedjeljom kada su gosti tesko mogu skupiti neki konkurentan tim.Prosle godine su bili jedina ekipa koja je imala sve pobjede kuci, kada su do pobjeda htjeli da dodju ona dva poraza znamo svi kako su dosla.
Omladinac Djurdjevik: Ostali bez par bitnih igraca, podmladjena ekipa ali i dalje dosta kvalitetna.Vratio im se napadac koji je mozda bio i najbolji u ovom rangu.Imat ce sve ekipe sa njima problema na svom terenu a na kipi tesko da ce ko do bodova.
Gornje Dubrave: Neki od vaznijih igraca otisli u Vukovije, velike probleme imaju sa infrasrukturom, po meni slijedi im borba za opstanak ako se sta ubrzo ne promijeni.Ako sacuvaju domaci teren opstat ce u gostima tesko da sta mogu napravit.
Krusik: Odlicna mlada ekipa, slican problem imaju kao i Solina super infrastruktura ali dimenzije stadiona problem.Kuci odlicno igraju a u gostima kad zapnu svima mogu uzeti bodove.
Grivice: Novajlija u ligi a ne bi me iznenadilo da odmah ostvare dobar plasman sasvim fina ekipa i uigrana, kroz 3 ligu prosli bez problema, tako da mislim da ce pokusat zapinjat na gostovanjima ali to nece ici lako kao u nizem rangu.
Vrana: Ekipa koja igra dosta promjenljivo kuci imaju problema ali u gostima znaju bit itekako opasni .Vecina ekipa je hvalila njihovo gostoprimstvo u protekloj sezoni.Nemaju snage za ulazak ali opstaju sigurno.
Srnica Trestenica: Najiskusnija ekipa u ligi ali tesko kad skupe sve igrace za utakmicu, prosle godine jedva izvukli opstanak jer su za svoje standarde pravili veoma mnogo kikseva na svom terenu sto prethodnih sezona nije bio slucaj.
Mladost G.Z: Za razliku od Trestenice oni spadaju u jednu od mladjih ekipa, ocekujem promjenljivu formu neko ce sigurno odnijeti bodove sa njihovog stadiona a i oni sigurno sa gostovanja nesto donesu.Ostali bez nekih igraca ali znaju bit neugodni.
Mladost G.T. Vratili se gdje im je objektivno i mjesto, gledao sam ih i bit ce zaista tvrd orah svima ne bi me iznenadio visok plasman ove ekipe.Imaju nekih problema sa savezom ne znam jel to izgladjeno.
Slatina Basigovci: Finansijski dosta dobro stoje i imaju odlicnu infrastrukturu, medjutim pojavila se neka nova ekipa i nekoliko igraca otislo u tu ekipu, mada mislim da ce dovesti zamjene i bit konkurentni svima i na gostovanjima.Ide im u prilog sto dobro kotiraju i u savezu.
Napredak Tupkovic: Nevjerovatno je da ovaj klub svake godine izbori opstanak a jedan covjek brine o svemu i odrzava klub u zivotu.Veliku prednost imaju sto se jos ekipe plase gostovanja u Tupkovicu iako za to nemaju nekog razloga, pa se predaju prije nego krenu na utakmicu.Imaju par iskusnih igraca i kad se dobro postave tesko ih je dobit i na gostovanjima.
Rudar Bukinje: Odlicni uslovi, najvece ime u ligi i svi ce se nastojat dokazat protiv njih, ako finansijski budu stabilni vjerovatno su favorit za povratak u visi rang.

NKRijeka

« Odgovor #18 poslato: 23. Avgust 2016, 16:24:47 »
Otprilike dobra analiza sto se tice nas, bilo je nekih ambicija na pocetku priprema ali ipak ulazak ce sacekati neke bolje dane. Mislim da imamo solidnu ekipu koja se solidno spremila fizicki i da opstanak nece doci u pitanje. Najbitnije je da je problem svlacionice konacno rijesen i da u novu sezonu ulazimo sa puno boljom infrastrukturom gdje pored domace i gostujuce svlacionice i sudijska  ima cak rijesen sanitarni cvor i tuseve sa toplom vodom. U narednom periodu prvenstveni cilj je zavrsetak drugog sprata i otvaranje klubske kantine na istom kako bi kolko tolko rijesili samofinansiranje kluba. Mislim da trenutno osim Bukinja niko u ligi nema bolje uslove i to je ono najbitnije a sto se tice ulaska neka neko drugi trosi pare jer puno to ipak kosta....

Edit: Od pojacanja nisu ostala trojica nego samo dvojica treci ipak nije donio ispisnicu
« Poslednja izmena: 23. Avgust 2016, 16:53:10 od strane NKRijeka »

ado-dc

BrziVoz

« Odgovor #20 poslato: 28. Avgust 2016, 19:30:05 »
Solina Grivice 2 0

BrziVoz

« Odgovor #21 poslato: 28. Avgust 2016, 19:44:00 »
Srnica Tupkovici 1 0

Germa

« Odgovor #22 poslato: 28. Avgust 2016, 20:16:20 »
Rudar Dubrave 4-0
Dubrave sa dosta izmijenjenim sastavom nastupilo u današnjoj utakmici. Kvalitetna ekipe, samo je teren povelik za njih.

Kralj

« Odgovor #23 poslato: 28. Avgust 2016, 20:25:45 »
G.Zivinice - Slatina 2-0

rooney

rooney

« Odgovor #25 poslato: 03. Septembar 2016, 19:02:58 »
Krusik - G.Rainci 3:2 (2:0)

NKRijeka

« Odgovor #26 poslato: 03. Septembar 2016, 19:16:29 »
Napredak - Omladinac 1:0

sole83

« Odgovor #27 poslato: 04. Septembar 2016, 17:05:03 »
u basigovcima Slatina-Rijeka serici 0:1 30 min Slatina masila penal

BrziVoz

« Odgovor #28 poslato: 04. Septembar 2016, 18:44:30 »
Gornje Dubrave Srnica Treštenica 1 4
Solina G Zivinice 2 0

NKRijeka

« Odgovor #29 poslato: 04. Septembar 2016, 18:50:13 »
Slatina + sudije - NK Rijeka 6:1 ... no coment.....