BrckoSportNet

Primjedbe, savjeti, prijedlozi...

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sport

Primjedbe, savjeti, prijedlozi...
« poslato: 02. Decembar 2006, 13:20:09 »
Dobrodošli na novootvoreni portal brckosport.net koji ima namjeru da što bolje prikaže sportska dešavanja u Brčko DC.
Ako imate prijedloge za poboljšanje stranice ili imate sami ideje koje biste predstavili - pišite.

ZELJEZNICAR

Odg: Primjedbe, savjeti, prijedlozi...
« Odgovor #1 poslato: 27. Maj 2008, 19:14:04 »
PISO SAM VAM JEDNOM.DAJ NAM NAPRAVITE BOLJI FORUM DA SE MOZEMO DOPISIVAT OVO OSTALO JE SVE DOBRO............POZDRAV

sport

« Odgovor #2 poslato: 27. Maj 2008, 19:24:55 »
Kako misliš "bolji"? Ovo je nejaktuelnija verzija SMF foruma (vidi na dnu) koje visoko kotira među ovakvim softverima. Dopisivati se možete na svaki način, preko foruma, privatnih poruka itd. Čak je i galerija inregrisana tako da možete slati svoje slike slati na galeriju i pisati komantare ispod tih slika. Ako još nešto konkretno fali - piši šta.
Da li biste eventualno željeli da obrađujemo još neku ligu TK?

ps. Nemoj me pogrešno razumjeti, ali nije potrebno da pišeš velikim slovima.

ZELJEZNICAR

« Odgovor #3 poslato: 28. Maj 2008, 00:37:31 »
nemoj ti mene pogresno razumit al idi na forum dobosnice pa vidi kako mislim da se mozemo dopisivat.sto se veliki slova tice,ma vade mi zivce pa moram al sad je ok.pozdrav :thumbup:

blue

« Odgovor #4 poslato: 28. Maj 2008, 11:07:06 »
nemoj ti mene pogresno razumit al idi na forum dobosnice pa vidi kako mislim da se mozemo dopisivat.sto se veliki slova tice,ma vade mi zivce pa moram al sad je ok.pozdrav :thumbup:
                                           treba bolji malo forum ovo nije bas extra uradjeno , ima stranica na kojima je bolje uradjen forum al ostalo je ok,

sport

« Odgovor #5 poslato: 28. Maj 2008, 20:51:50 »
 :smile:
Baš pogledah forum Dobošnice. Ako je to ovo http://www.dobosnica.ba/index.php?option=com_smf&Itemid=71& .
Vidim da je i tamo u upotrebi SMF i to verzija 1.1.4 (teba je aktualizirati) i ništa više. Ako misliš na onaj shoutbox za brze i kratke poruke - mislim da nije potreban. Imali smo to ali tu ne možeš voditi neku diskuiju, sve se pomiješa, nije pregledno.

Ovaj forum je sasvim OK, samo ga treba koristiti.
 :smile:

ZELJEZNICAR

« Odgovor #6 poslato: 28. Maj 2008, 21:04:00 »
ako vi koji vodite stranicu mislite da je tako onda neka bude  :thumbup:

Brcak_Ffm

« Odgovor #7 poslato: 31. Maj 2008, 13:57:19 »
Forum je super. netreba bolji.

ZELJEZNICAR

« Odgovor #8 poslato: 04. Jun 2008, 23:12:47 »
sport javi se a imas poruku od mene

« Odgovor #9 poslato: 08. Jun 2009, 15:49:55 »
vako momci ko je Admin neka mi se javi da mu dam prijedlog za ovaj forum da ga napravi :

Moja primjedba nema reprezentativnog dijela gdje će se stavljati slike klipovi izvještaji pojedinih grupa u vezi BiH....

i usput ako vam treba MOD mogao bi biti jer sam i moderator u još jednoj Tifo stranici (stranici koja se bavi navijanjem i navijačkim svijetom pa mogu i pomoći)
Stariji sam i sigurno od mene nećete čuti dječije fraze i bezze spammanje na forumu

NK Svatovac Poljice

« Odgovor #10 poslato: 08. Jun 2009, 15:59:12 »
vako momci ko je Admin neka mi se javi da mu dam prijedlog za ovaj forum da ga napravi :

Moja primjedba nema reprezentativnog dijela gdje će se stavljati slike klipovi izvještaji pojedinih grupa u vezi BiH....

i usput ako vam treba MOD mogao bi biti jer sam i moderator u još jednoj Tifo stranici (stranici koja se bavi navijanjem i navijačkim svijetom pa mogu i pomoći)
Stariji sam i sigurno od mene nećete čuti dječije fraze i bezze spammanje na forumu

Admin ce ti se javiti kad procita ...ali najjbolje da mu napises private message....i ne moze svako biti MOD...to je jasno...medjutim....sto se tice BIH

ova stranica ima domenu www.brckosport.net....i za sada trenutno predstavlja sport na podrucju TK i brcko distrikta....

za repku ima vec stranica...

www.reprezentacija.net

a i za navijacke skupine...postoje portali....kao i BHF...tako da nema potrebe da stavljamo za repku nista....ovo je SPORT...tj.NOGOMET na podrucju TK

NK Svatovac Poljice

« Odgovor #11 poslato: 16. Novembar 2010, 22:51:57 »
Malo statistike nije na odmet :

Općenite statistike

Ukupno Članova:   719
Ukupno Postova:   6701
Ukupno Tema:   52
Ukupno Kategorija:   2
Korisnika online:   4
Najviše online:   77 - 02. Rujan 2009, 14:50:03
Danas online:   11

Prosječno registracija dnevno:   0.49
Prosječno poruka dnevno:   5.39
Prosječno tema dnevno:   0.1
Ukupno Foruma:   6
Najnoviji Član:   Miny
Prosječno online dnevno:   4.27
Odnos Muško - Žensko:   35.8:1

Najvise vremena online na forumu :

Akrepi      8d9h59m
NK Svatovac Poljice      7d3h29m
balkan boys      3d16h7m
Zixx      2d18h43m
ZELJEZNICAR      2d6h5m
sport      2d1h21m
akrepp      1d16h4m
Brka      1d15h4m
shyljo      1d10h9m
Brcak_Ffm      1d9h59m

TOP 10 POSTERA:

NK Svatovac Poljice      553
Akrepi      280
balkan boys      255
Zixx      230
zeko_poljice      201
Brka      189
elcomadante      177
NK ORAHOVICA      169
Mahir      116
Edersson_11_      115

B H F

« Odgovor #12 poslato: 07. April 2011, 20:05:46 »
Na serveru imate trojanca!!! Obavijestite glavnog admina dok nekog ko nema antivirusnu zastitu glava nije zabolila ...

NK Svatovac Poljice

« Odgovor #13 poslato: 07. April 2011, 20:42:04 »
Na serveru imate trojanca!!! Obavijestite glavnog admina dok nekog ko nema antivirusnu zastitu glava nije zabolila ...
Hvala na upozorenju !!! Nadam se ,da cemo u skorije vrijeme rijesiti taj problem.

sport

« Odgovor #14 poslato: 07. April 2011, 22:28:13 »
Kako misliš "Na serveru imate trojanca"??? Na osnovu čega si to zaključio?