BrckoSportNet

budućnost portala brckosport.net

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sport

budućnost portala brckosport.net
« poslato: 29. Maj 2011, 21:03:31 »
Poštovani članovi portala.
Bliži se peta godišnjica postojanja portala www.brckosport.net
U proteklih pet godina je portal dpživio priličnu popularnost o čemu govori preko 800 prijavljenih korisnika.
Kako ste mogli primijetiti, ja kao vlasnik i osnivač ovog portala, zadnjih godinu dvije se uopšte nisam pojavljivao na portalu. Razlog je jednostavan - manjak vremena. Zahvaljujući aktivnosti NK Svatovac i još nekolicine korisnika, stranica je imala svog administratora i svoje moderatore i mogla je da opstaje i bez mene.

Kako se stanje sa vremenom koje ja mogu da izdvajam za ovu stranicu neće promijeniti, naprotiv, zbog drugih obaveza uopšte neću moći odvojiti vremena za nju, za mene se postavlja smisao financiranja same stranice. S tim u vezi i moje obraćanje vama, aktivnim članovima stranice.

Portal je plaćen do novembra ove godine i do tada će stranica da bude aktivna. Poslije toga će stranica biti ili ukinuta ili...

..ili će neko od vas naći način da financira ovu stranicu. Bilo u preuzimanju troškova održavanja portala ili do kupovine kompletne stranice.

Zainteresovane za kupovinu stranice molim da ozbiljne prijedloge šalju na moj PP ili da se na ovoj temi sami "samoorganizujete" za financiranje.

Na ovaj korak sam se odlučio još prošle godine ali zbog nedostatka vremena!!! to obznanjujem tek sada.

Svima dosadašnjim urednicima i saradnicima stranicu, koji su svakako radili samostalno, se zahvaljujem i molim za razumijevanje.

Odg: budućnost portala brckosport.net
« Odgovor #1 poslato: 29. Maj 2011, 21:42:51 »
molim Vas da mi javite na PM koliko bi me kostalo to zadovoljstvo da preuzmem Vasu stranicu

ps:  Ozbiljna musterija  :)

« Odgovor #2 poslato: 07. Jun 2011, 16:34:15 »
Evo i od mene jedan prijedlog.
Ja i administrator NK Svatovac Poljice vodimo web stranicu www.Poljice-X.com te na našoj stranici tj. na našem hostingu imamo prostora i za ovu stranicu. Što znači da bi mi željeli da se organizujemo samo domenu da uplatimo to je negdje 20ak KM, te da napravimo stranicu sa više opcija, rubrika, galerija i tome sl. u svakom slučaju da bude malo modernija od ove. Pa s toga da li je ko zainteresovan za ovo neka se javi pa da udruženim snagama nastavimo se "družiti" preko ovog ovdje foruma!

Pozdrav svima!

« Odgovor #3 poslato: 08. Jun 2011, 09:05:22 »
Evo i od mene jedan prijedlog.
Ja i administrator NK Svatovac Poljice vodimo web stranicu www.Poljice-X.com te na našoj stranici tj. na našem hostingu imamo prostora i za ovu stranicu. Što znači da bi mi željeli da se organizujemo samo domenu da uplatimo to je negdje 20ak KM, te da napravimo stranicu sa više opcija, rubrika, galerija i tome sl. u svakom slučaju da bude malo modernija od ove. Pa s toga da li je ko zainteresovan za ovo neka se javi pa da udruženim snagama nastavimo se "družiti" preko ovog ovdje foruma!

Pozdrav svima!

Ja sam zainteresovan komšo svakao, pomoću i finansijski, bitno mi je da ova stranica opstane.

« Odgovor #4 poslato: 08. Jun 2011, 09:08:14 »
molim Vas da mi javite na PM koliko bi me kostalo to zadovoljstvo da preuzmem Vasu stranicu

ps:  Ozbiljna musterija  :)

Ako ti bude skupo tu sam i ja,proslijedi poruku meni ili mozemo pipo-pipo

LP