BrckoSportNet

Saradnici stranice, održavanje tabela i rezultata...

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

NK_Rijeka_Serici

Odg: Saradnici stranice, održavanje tabela i rezultata...
« Odgovor #15 poslato: 13. April 2009, 16:55:13 »
Evo i mene sa malim zakašnjenjem... Gdje škripi, koji rezultati fale da se tabele ažuriraju?

PulleNo1

« Odgovor #16 poslato: 15. April 2009, 11:41:35 »
sto se tiče 2 lihe TK sjever ja cu u temu na forumu ubacit neki rezultat kad budem znao ... ako bude od pomoći ako ne nikom nista

Edo

« Odgovor #17 poslato: 25. Maj 2009, 14:05:29 »
mogu da izvjestavam sa svih utakmicaregiona gračanicailo bi mi zadovoljstvo

NK Svatovac Poljice

« Odgovor #18 poslato: 25. Maj 2009, 16:04:51 »
mogu da izvjestavam sa svih utakmicaregiona gračanicailo bi mi zadovoljstvo

Moze naravno nije nikakav problem,svaka informacija dobro dodje,ostavljaj informacije na forumu i mi cemo je dalje proslijediti....pozz :thumbup:

« Odgovor #19 poslato: 25. Maj 2009, 21:29:26 »
Jucer je odigran komsijski derbi izmedu NK Mramor Babice i NK Orahovica 77 u Babicama.Za Babice nije bila toliko vazna utakmica koliko je za Orahovicu,jer Babice ne mogu nigdje a Orahovica se bori za ulazak.Tako da je dosta ljudi ocekivalo da ce Babice pustit da izgube,ali od tog nije bilo nista.Tako da je NK Mramor nadigro NK Orahovicu i zasluzeno pobijedio sa 2:0,bez pomoci sudije,jer sudija nije nista navlacio za domacine.Poslije zavrsetka utakmice,igraci Orahovice nisu se htjeli ni pozdravit sa domacinima,jer im je bilo toliko krivo sto su ih Babice pobijedili,a nisu im htjeli pustit.

« Odgovor #20 poslato: 26. Maj 2009, 23:01:46 »
 NK Rudaru Bukinje treba te staviti 3 boda i ispravite ono iz proslog kola Orahovica 74-NK Rudar 5-2 jer je utakmica prekinuta od strane domaćih  :giveup:

« Odgovor #21 poslato: 01. Jun 2009, 20:51:32 »
eh aferim svima ... što se mene tiče mogu vam dramit rezultate 1. lige TK-sjever ... bar ću se potrudit
Vjerujte mi da hoće :smile:

« Odgovor #22 poslato: 08. Jun 2009, 15:37:00 »
Što se tiče Mladosti iz Puračića ja ću da izvještavam poslije svake utakmice koji je rezultat i kakva je utakmica bila

« Odgovor #23 poslato: 08. Jun 2009, 23:44:47 »
Tako i treba majstore nak svako daje rezultate svog tima...pozzzzzzzz

« Odgovor #24 poslato: 09. Jun 2009, 00:11:19 »
Shto nebi izvjeshtavao kada sam svaku utakmicu i kod kuche i na strani al ne kao igrach

NK Svatovac Poljice

« Odgovor #25 poslato: 09. Jun 2009, 14:48:24 »
Shto nebi izvjeshtavao kada sam svaku utakmicu i kod kuche i na strani al ne kao igrach

svoj izvjestaj pisat ces u temi PRVA LIGA TK JUG...tamo gdje igra puracic....
i nama nije toliko bitan iizvjestaj sa utakmice...koliko rezultatiii svih odigranih utakmica...pa da se diskutuje sta se dogadjalo i slicnooo..pozzz

sport

« Odgovor #26 poslato: 26. Avgust 2009, 21:02:23 »
Da vam se i ja javim poslije duže vremena i ujedno odgovorim na pitanje postavljeno na jednoj drugoj temi

Pozz raja :D mozel se znati sta je sa stranicom trenutno !!? Hocel biti sve dure kao i prosle sezone  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: pozzz

Pozz raja :D mozel se znati sta je sa stranicom trenutno !!? Hocel biti sve dure kao i prosle sezone  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: pozzz
trebalo bi  :gruebel:

Opstanak stranice zavisi isključivo od VAS
Ako na vrijeme dobijem(o) potrebne informacije (uobičajeno: koje lige koji klubovi, koji parovi, ali molim vas potpune informacije)  te ako bude interesanata koji će pribavljati redovno rezultate - stranica će i postojati

Drago mi je da ima interesovanja za stranicu pa se čujemo....

« Odgovor #27 poslato: 27. Avgust 2009, 18:27:46 »
biće bolan ne sikeraj se, malo zatišje pred buru. Neće niko da otkriva karte prije početka sezone i da ofira sam sebe. Evo u ponedeljak naveče će se već sve znati što se tiče 1. kantonalne jug.

NK Svatovac Poljice

« Odgovor #28 poslato: 30. Avgust 2009, 01:17:23 »
Sezona 2009/2010
Pozdrav svima iz kisnog Poljica,konacno sam se vratio sa odmora i nasao vremena za svoje stare navike,prikupljanje podataka i kreiranje foruma za ovu sezonu....

Od mene ADMIN ima punu podrsku,rezultati ce ici poned. ili eventualno srijedom..sve zavisi s kakvim cemo materijalom pristupiti...

A sve clanove foruma molim na fer i korektno ponasanje,sa sto manje vuglarnih izraza,a sto vishe informacija,koje ce biti svima od koristi...

Hvala i sportski pozdrav  
:thumbup:
« Poslednja izmena: 30. Avgust 2009, 02:00:22 od strane NK Svatovac Poljice »

sport

« Odgovor #29 poslato: 06. Septembar 2009, 20:15:01 »
Mislim da je krajnje vrijeme da napišemo ko su saradnici, urednici, moderatori, adminsitratori i ostali atori stranice...
Da znate koga ćete kriviti za šta.
 :bigsmile: