Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/.sites/6/site434/web/smf/Sources/Load.php on line 178 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/.sites/6/site434/web/smf/Sources/Load.php on line 183 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/.sites/6/site434/web/smf/Sources/Load.php on line 184 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/.sites/6/site434/web/smf/Sources/Load.php on line 220 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/.sites/6/site434/web/smf/Sources/Load.php on line 223 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/.sites/6/site434/web/smf/Sources/Load.php on line 235 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/.sites/6/site434/web/smf/Sources/Load.php on line 250 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/.sites/6/site434/web/smf/Sources/Load.php on line 252 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/.sites/6/site434/web/smf/Sources/Load.php on line 257 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/.sites/6/site434/web/smf/Sources/Load.php on line 268 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/.sites/6/site434/web/smf/Sources/Load.php on line 270 Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/.sites/6/site434/web/smf/Sources/Load.php on line 273 3. liga TK - Liga Brčko distrikta - sezona 07/08
BrckoSportNet

3. liga TK - Liga Brčko distrikta - sezona 07/08

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Brcak_Ffm

Odg: 3. liga TK - Liga Brčko distrikta - sezona 07/08
« Odgovor #60 poslato: 04. Jun 2008, 23:24:08 »
naravno da svako sebi namjesta. kad se u premijer ligi stima onda netrebamo dalje pricati. to sto se tice oglavine je istina. a sto se tice tekme OFK - Maoca ja sam bio iza gola gdje je sviran drugi penal i po mom misljenju je penal bio cist ko suza. a po mojoj procjeni je pobjeda ofke bila zasluzena. jedino sto mi je onaj crveni za maocu bio cudan. a utkmica OFK - dizdarusa je trebala da bude 3:0 za ofku zbog onog sranja na kraju. nije se ni igralo 90 min. al sta da radimo. ovo je sve tuzno sto se desava u nasim sportovima u BiH!!!

NIKI

« Odgovor #61 poslato: 05. Jun 2008, 23:52:46 »
Evo bas mi je cudno da svi znamo da se rade te namjestaljke ali mi to prihvatamo kao da je to nesto normalno,pa zasto ne bojkotujemo vise sve to,pa ako se zna ko ce biti prvak cemu onda sve ovo takmicenje,nema potrebe da se igra fudbal na taj nacin.
 Nisam bas siguran da je u  Koraju bilo tako strasno sudjenje protiv OFK koliko se eto pise,meni je ekipa OFK stvarno dobra ekipa ali u nedjelju je Koraj stvarno bio bolji,ne kazem da sudija nije bio naklonjen domacinu,na zalost tako je svuda,ali sudjenja kakva vidjamo ona koja izvodi mirza i ostala ekipa su tacno smijesna!

vise ne ne zna u ovom takmicenju ni ko pije ni ko placa ili mozda zna??

OFK/A

« Odgovor #62 poslato: 08. Jun 2008, 15:54:04 »
POSTOVANA GOSPODO GOVORE VAM IGRACI OFK/E DA DANAS REZULTAT IDE U KORIST OFK TO JEST OD MINIMALNE PRTEDNOSTI ZA DOMACINE OD 3 RAZLIKE. IAKO SIMPATIZERI OFK/E SE NADAJU VECIM REZULTATOM.  :giveup:

FK"POSAVINA"BROD

« Odgovor #63 poslato: 09. Jun 2008, 18:20:42 »
FK"POSAVINA"BROD - COSETI 10-1  a brod je igrao sa sedam igraca i bez dvojice prvotimaca koji nisu bili u mogucnosti da odigraju ovaj susret. Brod je ovu sezonu zavrsio na odlicnom trecem mjestu a sledece sezone uz nekoiko pojacanja idemo u napad na prvo mjesto. Ja mislim da ovaj uz ovakav kolektivni rad i sa ovakvim trenerom ne tzasluzuje da bude u ovoj ligi i za razinu su bolji i kvalitetni od Tresnjevke koja je uz namjestaljku se domogla drugog mjesta.Brod kod kuce u jedanest odigranih utakmica ima deset pobjeda i jedan remi bez i jednog poraza.

NIKI

« Odgovor #64 poslato: 10. Jun 2008, 12:13:50 »
Sezona se tek zavrsila a vec pomalo pricamo o sledecoj,iskreno mi je drago da je  Dizdarusa otisla u veci rang,tako ce Tresnjevka doci po lekciju u Koraj,naravno fudbalsku lekciju a pobijedit cemo ih i u Maoci ali o tom po tom!
Drago mi je da evo vec nekoliko ekipa najavljuje  plasman na prvo mjesto, OFK se nada dobrom plasmanu pa evo i Posavina,potom ce "Tresnjevka i Mirza" ponovo najvjerovatnije juristai na  prvo mjesto silom,a ja evo ispred NK KORAJ najavljujem takodje jednu vrlo jaku ekipu i borbu za prvo mjesto,Koraj bi trebao da dobije jos nekoliko pojacanja i kao takav  je jedan od najblizih kandidata za osvajanje titule prvaka.... ali  jos je rano za bilo sta.
Ono sto bi mi najvise bilo drago je da od sledece sezone gledamo fudbal a ne filmove,smijesno je sta se sve pokusavalo da Maoca udje u veci rang,ekipa koja ima njivu od terena i igrace koji igraju "silom"!

U SVAKOM SLUCAJU ISKRENE CESTITKE EKIPI DIZDARUSE KOJA JE BILA PRVA,MAOCI ZELIMO PRIJATNO PUTOVANJE DO KORAJA NA UTAKMICU,A POSAVINI CESTITKE ZA TRECE MJESTO!!!!

FK"POSAVINA"BROD

« Odgovor #65 poslato: 10. Jun 2008, 12:19:23 »
Hvala. Za vasu informaciju i maoca je otisla u drugu ligu zajedno sa dizdarusom.

Mahir

« Odgovor #66 poslato: 11. Maj 2009, 08:57:59 »
XVI kolo III Kantonalne lige

FK „POLET“ – NK „KORAJ“ 2:1 (1:1) ili
MIRZA MESANOVIC - NK "KORAJ" 2:1

Stadion: u Palanci
Gledalaca: 200
Sudije: Mesanovic Mirza, Trakosevic Nermin i Sehić Meho svi iz Brckog
Delegat: Banda Izet iz Brckog
Strijelci; 0:1 Alagic A. (16). 1:1 Biserovic (26, 2:1 Candic (50)
Zuti karton; Biserovic i Musanovic (Polet), Ademovic i Haracic (Koraj)
Crveni akrton; Crnalic (Polet), Alagic drugi zuti karton (Koraj)

NK „KORAJ“; Mujkic, Alagic Bego, Ademovic, Mujic, Haracic, Musanovic A. (od 40 min, Zizic), Selmanovic, Alagic A., Karic, Musli i Ketanovic, Trener: Ketanovic Emin.

FK „Polet“; Becirevic, Cackovic E (od 46 min. Jasarevic), Candic Ned., Crnalic, Lubinovic, Musanovic, Cackovic S, Candic Nev., Biserovic, Djonlic (od 86 min. Sinanovic), Muratovic, Trener: Muratovic Vahidin.

Utakmica sezone, tako je bar bilo na papiru, protekla je u nervoznoj, na obje strane ne povezanoj igri, u kojoj su se bolje snasli domaci igraci.
Pred oko 200 gledalaca (navijaca Koraja, i zanimljivo navijaca OFK-e), prvi u vodstvo dolaze gosti iz Koraja, nakon izvedenog slobodnog udarca sa vrha 16 metara, a strijelac je Alagic Amir.  Pogotku je prethodio prekrsaj u tom momentu zadnjeg igraca domace ekipe nad Ketanovicem, koji je zadobio tezu povredu skocnog zgloba.
U 26 minuti sporan detalj. Lopta dolazi na vrh peterca ekipe iz Koraja, na koju intervenise Ademovic, domaci igrac ga rusi, lopta po procjeni i na intervenciju pomocnog sudije Trakosevica prelazi gol crtu, i to je 1:1. Bez rezultata su protesti igraca i klupe Koraja, na koje je glavni sudija Mesanovic samo odmahivao glavom.
Ovim rezultatom se zavrsava prvo poluvrijeme. Nastavka donosi otvoreniju igru domacina, zeljni da sto prije postignu i drugi pogodak. U 50 minuti kapiten gostiju Karic kod aut linije na svojoj polovici prima loptu, domaci igrac ga rusi, a sudija Mesanovic, na samo njemu svojstven nacin pokazuje kontra faul. Uz veliko ali bezuspjesno negodovanje cijele ekipe Koraja, sudija pokazuje da je to prekrsaj za Polet. Loptu namijesta Candic, i preciznim udarcem sa oko 25 metara iskosa pogadja suprotni gornji dio gola nemocnog golmana Mujkica. Velika radost domacih igraca, i navijaca OFK-e, a nevjerica medju Korajcima.
Nastavak donosi jos neorganizovaniju igru ekipe iz Koraja, sto rezultira drugim zutim kartonom za Alagic Amira, i iskljucenje u 76 minuti zajedno sa domacim kapitenom Crnalicem.
Uz tendeciozno sudjenje (sva tri suca), te konstatno provociranje navijaca OFK-e sa strane, mlada ekipa Koraja nije mogla vise.
Vec narednog vikenda, u nedjelju, OFK-a gostuje u Koraju, a prema misljenju igraca i navijaca koji su bili prisutni na ovoj utakmici, oni nece ni doci u Koraj, jer smatraju da ih Savez nece kazniti oduzimanjem bodova.

Uprava NK Koraj je na sinoc odrzanoj vanrednoj sjednici, donijela zakljucak da se pod hitno uputi zahtjev nogometnom savezu Tuzlanskog kantona, da se NK Koraj bez obzira na stanje na tabeli uvrsti za narednu takmičarsku sezonu u drugu kantonalnu ligu. Imajući u vidu rejting kluba iz Koraja, i uslove takmicenja, to ce se vjerovatno i ostvariti.

Brcak_Ffm

« Odgovor #67 poslato: 11. Maj 2009, 22:54:23 »
Mahire zasto mislite da OFK-a nece doci u Koraj?

Mahir

« Odgovor #68 poslato: 12. Maj 2009, 07:44:58 »
Nisam reko da "ja mislim", nego sam samo citiro rijeci igraca i navijaca OFK-e koji su bili prisutni na utakmici u Palanci.
Kazu oni, "nama ta utakmica nije bitna, i vjerovatno necemo doci u Koraj".

« Odgovor #69 poslato: 12. Maj 2009, 21:40:40 »
Imal neko pojma koliko ekipa idu u veci rang iz ove trece lige BC???

Brcak_Ffm

« Odgovor #70 poslato: 13. Maj 2009, 00:46:41 »
Nisam reko da "ja mislim", nego sam samo citiro rijeci igraca i navijaca OFK-e koji su bili prisutni na utakmici u Palanci.
ja ipak mislim da ce OFK-a doci u Koraj i da nece bas biti fino docekani sa vase strane kao i vecina ostalih protivnika koji dodju u koraj da igraju. a sto se tice toga da hocete da podnesete zahtjev da igrate sledecu sezonu u 2. ligi neznam da li ce to proci? Zasto onda nebih n.p. i sloboda, posavina i ostali podnijeli taj zahtjev?
sportski pozdrav

Brcak_Ffm

« Odgovor #71 poslato: 13. Maj 2009, 00:59:11 »
Imal neko pojma koliko ekipa idu u veci rang iz ove trece lige BC???
kako sam ja informisan ulazi samo prvak ove lige u 2. kantonalnu

Mahir

« Odgovor #72 poslato: 13. Maj 2009, 13:18:04 »
ja ipak mislim da ce OFK-a doci u Koraj i da nece bas biti fino docekani sa vase strane kao i vecina ostalih protivnika koji dodju u koraj da igraju. a sto se tice toga da hocete da podnesete zahtjev da igrate sledecu sezonu u 2. ligi neznam da li ce to proci? Zasto onda nebih n.p. i sloboda, posavina i ostali podnijeli taj zahtjev?
sportski pozdrav
Da se primjetiti da si "veoma" upoznat o tome kako se ko docekuje u Koraju, pa nam reci, ko je to u Koraju nastrado.
Da su Brcaci na sve spremni, vidi se po tome da je delegacija OFK-e vec bila u policiji Lopare i trazila zastitu.
A nas interesuje, KAKVU I OD CEGA ZASTITU????????

Zasto nebi Sloboda, Posavina i ostali. TO JE NJIHOV PROBLEM!!!!

« Odgovor #73 poslato: 13. Maj 2009, 17:42:13 »
sportski pozdrav
Da se primjetiti da si "veoma" upoznat o tome kako se ko docekuje u Koraju, pa nam reci, ko je to u Koraju nastrado.
Da su Brcaci na sve spremni, vidi se po tome da je delegacija OFK-e vec bila u policiji Lopare i trazila zastitu.
A nas interesuje, KAKVU I OD CEGA ZASTITU????????

Zasto nebi Sloboda, Posavina i ostali. TO JE NJIHOV PROBLEM!!!!

pa naravno da trebaju da traže zastitu ali ne od policije nego od kakvog dobrog "hodze" nek im sta nauči jer vačja primit "petardu"  :egypt: :egypt:
Pozdrav

Mahir

« Odgovor #74 poslato: 18. Maj 2009, 08:18:06 »
KORAJ - OFK 1978 BRCKO 0:0

Polako se spusta zavjesa sto se tice prvenstva u III Kantonalnoj ligi.
Gosti iz Brckog su ostvarli cilj, a to je plasman u drugu kantonalnu ligu. Utakmica je bila veoma zanimljiva, sa puno tempa sa obje strane, prije svega sto je susret bio bez nekog rezultataskog znacaja. Vise prilika za pogotke je bilo na strani domacina, koji su samo svojom nespretnoscu doprinijeli da se utakmica zavrsi bez golova.
Golman gostiju, u par navrata je cudesnim intervencijama spasavao svoj gol, tako da moze ponijeti epitet igraca utakmice.
Nakon poslednjeg sudijskog zvizduka, nastalo je veliko slavlje gostujucih igraca, kojima su se pridruzili i navijaci kojih je bilo u velikom broju.
Poslednje kolo, koje je na rasporedu iduceg vikenda, donosi kraj sezone, koja nece ostati u dobrom sjecanju za ekipu Koraja, jer objektivno, protiv Saveza, sluzbenih lica, te namjestanja utakmica, vise se nije moglo. Ipak, sve cestitke igracima i rukovodstvu Koraja, koji su se do kraja casno i posteno borili, a ekipi OFK-e mnogo sportske srece u drugoj kantonalnoj ligi.

Nadam se da su Brcaci shvatili da im nije bilo potrebno onoliko policijsko obezbjedjenje, utakmica je zvarsena sa svega dva zuta kartona, a atmosfera u publici je bila pozorisna (uz nekoliko topovskih udara).
Vodja policijske patrole je na kraju rekao: MIRNIJU UTAKMICU NISAM U SVOM ZIVOTU OBEZBJEDJIVO. Njegove rijeci sve govore.