BrckoSportNet

Saradnici stranice, održavanje tabela i rezultata...

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sport

Saradnici stranice, održavanje tabela i rezultata...
« poslato: 05. April 2009, 20:24:49 »
Ok, poslije nekoliko dopisa neki od vas ve? znaju da bez kruga saradnika održavanje tabela nije moguće. Fudbalski savezi, mada im bi to trebao da bude posao, nisu nešto previše zainteresovani za distribuciju informacija, a sopstvenih web stranica svakako nemaju. Znači ako nam je u cilju da informacije o rezultatima prvenstva niših liga bude dostupne zaljubljenicima ovog sporta, mora?emo se sami malo potruditi.
Dakle, svi koji ste zainteresovani za održavanje oih liga i stranice, napišite ovdje koje informacije biste mogli da pribavite.
Nikovi "svatovac", "priluk" "zix" i ostali, izvolite.
« Poslednja izmena: 31. Januar 2018, 13:21:36 od strane sport »

NK Svatovac Poljice

Odg: Saradnici stranice, održavanje tabela i rezultata...
« Odgovor #1 poslato: 05. April 2009, 23:26:11 »
odrzavanje tabele...i stranice uopste sa nekim novima vijestima,galerijom...forumom...nije problem...na mene mozes da racunas....

sto se tice moje strane....mogu nabaviti rezultate 1 federalne lige koje nemamo na ovoj stranici ali posto imami 1 RS...mozda bi bilo realno da postavimo i 1 federalnu....jer prvak ovih liga ide u PREMIER LIGU....

osim toga...mogu nabativi informacije Druge federalne lige-sjever....1 kantonalne lige jug i druge kantonalne zapad.....to je to..:)) :thumbup:

i sve ostale informacije...vezane za fudbal u TK

elcomadante

« Odgovor #2 poslato: 05. April 2009, 23:43:13 »
Tuzlanski list utorkom objavljuje rezultate svih liga TK, ako niste sa tim upoznati, znam da je tesko, savez ko savez, bas im je stalo do cega

a svaka cast ekipi koja radi sve ovo,

« Odgovor #3 poslato: 06. April 2009, 00:05:29 »
sto se mene tice, ja mogu obezbjediti informacije iz 1. Kantonalne lige grupa jug, obzirom da se moj klub natjece u toj ligi svakog ponedeljka pokupim informacije od Lemeza telefonom, ako ga upecam u Savezu, ali mi je muka da ga zovem jer znam da nisam jedini. Ako Tz list objavljuje rezultate utorkom to je super. Jos mogu napisati clanak o toku odigrane utakmice OFK, i dati svoj nadam se objektivan komentar na neke utakmice ili rezultate. Obzirom da sam u raznim obavezama  vise ne bih mogao. A stranicu treba zadrzati i ukljuciti se svako koliko moze sa davanjem informacija.

NK Svatovac Poljice

« Odgovor #4 poslato: 06. April 2009, 00:22:07 »
sto se mene tice, ja mogu obezbjediti informacije iz 1. Kantonalne lige grupa jug, obzirom da se moj klub natjece u toj ligi svakog ponedeljka pokupim informacije od Lemeza telefonom, ako ga upecam u Savezu, ali mi je muka da ga zovem jer znam da nisam jedini. Ako Tz list objavljuje rezultate utorkom to je super. Jos mogu napisati clanak o toku odigrane utakmice OFK, i dati svoj nadam se objektivan komentar na neke utakmice ili rezultate. Obzirom da sam u raznim obavezama  vise ne bih mogao. A stranicu treba zadrzati i ukljuciti se svako koliko moze sa davanjem informacija.

naravno...potrudit cemo se...ko god ima makar 10.tak minuta dnevno vremena a siguran sam da imamo i vise...da azuriramo neke nove informacije....

a sto se tice tuzlansko lista...da li neko ima broj....prosli jer nam fale rezultati...iz proslog kola drugih liga....ili cak petkom u AVAZOVOM sportu....budu rezultati.....

ja cu se potruditi da sve ide svojim tokom  :thumbsup:

« Odgovor #5 poslato: 06. April 2009, 00:41:06 »
pa dobro, odlicno, hajd se potrudi ako imas vremena. Lijepo bi bilo da ova stranica ostane u zivotu samo se mora jos malo izreklamirati jer joj je slaba posjecenost. EVo ja cu sutra svim svojim kontaktima na MSN-u poslati poruku da posjete ovu stranicu i da se uclane a predlazem i ostalim clanovima isto jer dobre vijesti trba siriti kao viruse ne bi li se razmnozavali dalje hehehehe. Ej Svatovac,da pobjediste danas mi bi bar jednu heftu bili lideri, jeste p.... :mad2:

NK Svatovac Poljice

« Odgovor #6 poslato: 06. April 2009, 00:57:06 »
pa dobro, odlicno, hajd se potrudi ako imas vremena. Lijepo bi bilo da ova stranica ostane u zivotu samo se mora jos malo izreklamirati jer joj je slaba posjecenost. EVo ja cu sutra svim svojim kontaktima na MSN-u poslati poruku da posjete ovu stranicu i da se uclane a predlazem i ostalim clanovima isto jer dobre vijesti trba siriti kao viruse ne bi li se razmnozavali dalje hehehehe. Ej Svatovac,da pobjediste danas mi bi bar jednu heftu bili lideri, jeste p.... :mad2:

whahaha...jbg...druze....nas sa opstine lukavac ima 6 ekipa...tako da izvines...jedni drugima lizemo muda,das ti meni ja tebi...3 za 3....i tako cijela sezona....onda neko ti sredi da ne ispadnes...i tako dalje...

medjutim ja mislim da ce nas tim ove godine ispasti...ali gleda se da ostanemo da se liga prosiri...jer malo je 12 klubova....sa 14 bi bilo OK....i da se napravi da iz svake lige po prva dva plasirana...idu u razigravanje sa prva dva iz druge lige pa kao neko filane za 2 federalnu ligu....sve su to price...sta ce od toga biti istina vidjet cemo....

a sto se tice uredjivanja stranice ajd da se potrudimo da je uredimo,da je azuriramo....pa da ako treba i baner napravimo....pa ga razmijenimo sa sportsport.ba ili sportin.ba.....bit cemo aktivniji i bolji :thumbsup:

« Odgovor #7 poslato: 06. April 2009, 14:53:31 »
evo i mene...za koji god rezultat čujem odma informišem ovog admina...najviše pratim 2.TK-jug tako da ću ja moći održavati tu tabelu i rezultate...ali ne u potpunosti...uvijek mi fale 1-2 rezultata...

NK Svatovac Poljice

« Odgovor #8 poslato: 06. April 2009, 17:16:31 »
sve lige ce biti uskoro azurirane tako da ne morate postavljati sve vijesti....objaviti samo jednu...kao..odigrane su utakmice 13 kola...i prvim i drugim ligama tk...pa staviti neke najznacajnije... :ka:

sport

« Odgovor #9 poslato: 06. April 2009, 17:31:50 »
Drago mi je čuti ovakav feedback, znači nemamo se šta sikirati. Osobe na koje možemo trenutno (a nadam se i stalno i u buduće) su svatovac, zixx,priluk a sigurno će biti i drugih kandidata. Zixx za sada sjajno piše kompletne rezultate 1. t. lige jug. Takve članke ćemo objavljivati na naslovnoj stranici u vijestima. Ako neko može da slično uradi sa drugim ligama izvolite. Svatovac preuzima ulogu ažururanje tabela... Pojedinačne rezultate možete slati njemu ili pišite na forumu pod odgovarajućoj temi.
Zainteresovani webmasteri mogu da dobiju cod da imaju aktuelne pojedine lige na sopstvenoj stranici...
Toliko, hvala svima...
« Poslednja izmena: 06. April 2009, 17:38:21 od strane sport »

« Odgovor #10 poslato: 06. April 2009, 18:25:01 »
eh aferim svima ... što se mene tiče mogu vam dramit rezultate 1. lige TK-sjever ... bar ću se potrudit

Brcak_Ffm

« Odgovor #11 poslato: 13. April 2009, 12:32:07 »
evo da se i ja javim. sto se mene tice ja mogu pribaviti rezultate 1. lige RS, 2. lige RS, 2 Lige Fed. Sjever. i 3. Lige TK Brcko Distrikt i mozda po koji rez. iz 1. i 2. Lige TK Grupa Sjever.

pozzz svima

« Odgovor #12 poslato: 13. April 2009, 13:54:36 »
evo da se i ja javim. sto se mene tice ja mogu pribaviti rezultate 1. lige RS, 2. lige RS, 2 Lige Fed. Sjever. i 3. Lige TK Brcko Distrikt i mozda po koji rez. iz 1. i 2. Lige TK Grupa Sjever.

pozzz svima

Pa ostalo je sasvim malo, ostatak informacija ću ja, Svatovac i priluk i eto nam stranice kompletne.

NK Svatovac Poljice

« Odgovor #13 poslato: 13. April 2009, 14:50:25 »

pozzz svima

odlicno...ja se nadam da ce ti se administrator javiti i poslat ce ti USER I PASS...za ubacivanje rezultata..... :thumbup:

ja inace mogu dobiti rezultate 1 liga TK (sjever i jug)
te drugih liga tk (zapad i jug,i poneki rezultat sjevera)

Medjutim zapostavili smo 2 ligu TK  - ZAPAD I SJEVER...fale nam rezultati 10-tog i 11 kola....ali nadam se da cemo do kraja to kompletirati... :thumbsup:

Brcak_Ffm

« Odgovor #14 poslato: 13. April 2009, 15:49:14 »
imam ja user i pass za ubacivanje rezultata.