Fudbal/nogomet / Odg: 3. liga TK Istok, Zapad,Sjever, Jug 2018/2019
FK Spreča - FK Mladost Gornja Tuzla    3:0
12
Fudbal/nogomet / Odg: II Liga TK - Grupa Zapad 2018/2019
« Poslednja poruka od strane TraX7e. poslato 24. Septembar 2018, 19:19:05 »
Uredjeni rezultati i tabela posle 5 kola .

Puracic protiv Pribave odigrana jako fer i korektna utakmica da bi na kraju u 90 minutu Puracic primio gol sudarom golmana i igraca sto je obezbijedilo prolaz protivnickog igraca do gola. U Bukoviku navodno "kradja sudije". Ako ko ima jos neke informacije i analize sa utakmica nek napise . Sportski pozdrav  ;)

Pročitao sam i ja na stranici Bukovika kradja sudija...sto moram demantovati jer sam prisustovao na utakmici.  Domaća ekipa rano dolazi do vodstva od 2:0 , mislim da je bio 20 min. . Posle toga u prvom poluvremenu gosti su imali samo jednu sansu gdje je golman domacina bio na visini zadatka. U drugom poluvrmenu gosti su krenuli u napda dok je domaća ekipa se fokusirala na odbranu gola i slobodno mogu reci da ni jednu loptu nisu sutnuli u okvir gola , par prilika i sve pored gola.

Ekipa Bukovika je podcijenila domacu ekipu ... jer kako sam cuo igrača Bukovika kada kod rezultat 2:0 galami na svoje saigrače govoreći im kako su po drustvenim mrezama pisali dat ce 5 komada a na terenu ne mogu meda.
13
« Poslednja poruka od strane villavilla poslato 24. Septembar 2018, 17:15:51 »
FK Orahovica 77  1-2 NK Stjepan Polje  Stjepan Polje ne zna za poraz već 5 kola od toga 3 gostujuće pobjede , jedan remi i jedna pobjeda kod kuće. Kako vidim stanje je se popravilo u cijeloj ligi  dosta bodova sa strane mnogih ekipa.Samo da se fudbal igra pa ko je bolji nek pobjedi. Sretno svima u nastavku prvenstva.

Dijelom bih se složio sa Vama, stanje se nije toliko popravilo nego većina klubova uopće ne trenira dakle nemoć je u pitanju. Velika razlika se može primjetiti, domaćin ako postigne pogodak to je u prvom poluvremenu i to je sve. Dok u drugom poluvremenu se samo čeka poslednji zvižduk. Nemoć je većinski razlog zašto spremne ekipe odnose bodove sa strane. Pozdrav