Fudbal/nogomet / Odg: 3. liga TK Istok, Zapad,Sjever, Jug 2018/2019
Zamolio bih Admina da ispravi rezultat u 3 Ligi TK "JUG".
FK Borac Kovači 2 : 2 NK Konjuh Kladanj.

« Poslednja poruka od strane rocky22 poslato 22. Oktobar 2018, 18:02:21 »
3
Fudbal/nogomet / Odg: II Liga TK - Grupa Zapad 2018/2019
« Poslednja poruka od strane bajiceldiis poslato 06. Oktobar 2018, 20:05:26 »
Tabela i rezultati uredjene i dodani. Samo jos u srijedu cekamo rezultate FK Turija - NK Mladost Puračić. Ako neko ima neki izvještaj sa utakmica , komentare na iste , neka slobodno napiše.
4
« Poslednja poruka od strane mladost doborovci poslato 06. Oktobar 2018, 18:54:54 »
MLADOST - ŠPIONICA 1953 4:0 (1:0)

5
Sjepan Polje - Mladost 4:0 (1:0)

Prvo poluvrijeme ništa osim blage inicijative domaćina i sretnog pogotka iz nepostojećeg prekršaja  na samom kraju poluvremena. Drugo poluvrijeme, opravdan drugi žuti karton za našeg napadača i isključenje. Domaćin koristi brojčanu prednost i iz tri šuta u okvir gola postiže još tri gola do kraja utakmice.
Domaćin: vođen devizom "cilj opravdava sredstvo", nervozan i spreman na konflikt. Ali se mora priznati da su odlična ekipa i po svemu sudeći glavni favorit za osvajanje lige.
Suđenje: bez komentara.

6
« Poslednja poruka od strane FK Spreeeca poslato 30. Septembar 2018, 17:39:37 »
FK Spreča - FK Mladost Gornja Tuzla    3:0
7
« Poslednja poruka od strane TraX7e. poslato 24. Septembar 2018, 19:19:05 »
Uredjeni rezultati i tabela posle 5 kola .

Puracic protiv Pribave odigrana jako fer i korektna utakmica da bi na kraju u 90 minutu Puracic primio gol sudarom golmana i igraca sto je obezbijedilo prolaz protivnickog igraca do gola. U Bukoviku navodno "kradja sudije". Ako ko ima jos neke informacije i analize sa utakmica nek napise . Sportski pozdrav  ;)

Pročitao sam i ja na stranici Bukovika kradja sudija...sto moram demantovati jer sam prisustovao na utakmici.  Domaća ekipa rano dolazi do vodstva od 2:0 , mislim da je bio 20 min. . Posle toga u prvom poluvremenu gosti su imali samo jednu sansu gdje je golman domacina bio na visini zadatka. U drugom poluvrmenu gosti su krenuli u napda dok je domaća ekipa se fokusirala na odbranu gola i slobodno mogu reci da ni jednu loptu nisu sutnuli u okvir gola , par prilika i sve pored gola.

Ekipa Bukovika je podcijenila domacu ekipu ... jer kako sam cuo igrača Bukovika kada kod rezultat 2:0 galami na svoje saigrače govoreći im kako su po drustvenim mrezama pisali dat ce 5 komada a na terenu ne mogu meda.
8
« Poslednja poruka od strane villavilla poslato 24. Septembar 2018, 17:15:51 »
FK Orahovica 77  1-2 NK Stjepan Polje  Stjepan Polje ne zna za poraz već 5 kola od toga 3 gostujuće pobjede , jedan remi i jedna pobjeda kod kuće. Kako vidim stanje je se popravilo u cijeloj ligi  dosta bodova sa strane mnogih ekipa.Samo da se fudbal igra pa ko je bolji nek pobjedi. Sretno svima u nastavku prvenstva.

Dijelom bih se složio sa Vama, stanje se nije toliko popravilo nego većina klubova uopće ne trenira dakle nemoć je u pitanju. Velika razlika se može primjetiti, domaćin ako postigne pogodak to je u prvom poluvremenu i to je sve. Dok u drugom poluvremenu se samo čeka poslednji zvižduk. Nemoć je većinski razlog zašto spremne ekipe odnose bodove sa strane. Pozdrav