« Odgovor #35 na: 09. Septembar 2017, 19:19:02 »

Newbie
*
Postova: 2

« Odgovor #36 na: 09. Septembar 2017, 19:44:25 »

U Grivicama prava prvenstvena utakmica. Omazici postizu pogodak nakon jedne lijepe solo akcije, nakon sto gosti nisu iskoristili dvije izgledne prilike. U drugom dijelu domacini krecu ofanzivnije ali ne uspijevaju napraviti nijednu priliku. Od 70 minute gosti preuzimaju terensku inicijativu i 15-ak minuta do kraja prelijepim pogotkom izjednacavaju rezultat na 1:1. Do kraja su gosti mogli i do pobjede da su imali malo vise srece ali nekoliko dobrih sansi nisu uspjeli iskoristiti. Sve u svemu, jedna fer i korektna utakmica dvije najbolje ekipe u ligi.
tuzlak11
Newbie
*
Postova: 16

« Odgovor #37 na: 09. Septembar 2017, 20:58:28 »

Slatina iz Bašigovaca najozbiljnija ekipa u ligi.Ovo ostalo sve pod isti koš...
BudimoRealni
Hero Member
*****
Postova: 748

WWW
« Odgovor #38 na: 10. Septembar 2017, 18:41:20 »

Srnica Trestenica - Mladost Solina  3:0

Samo Lokosi!
tuzlak11
Newbie
*
Postova: 16

« Odgovor #39 na: 12. Septembar 2017, 19:39:42 »

Derbi petog kola Vrana-Omazići baklja baklja baklja
SKPjetlic
Newbie
*
Postova: 1

« Odgovor #40 na: 13. Septembar 2017, 10:11:44 »

Mladost 78 (Vukovije) OFK Tuzla 1:0

Jedno divno nedeljno popodne u Vukovijama , navijac sam i clan uprave OFK Tuzla. Ovim putem bi zelio da se zahvalim domacoj ekipi na izuzetnom dobrom domacinstvu. Od uprave kluba kao i samih navijaca u Vukovijama , o samoj igri ne bi imo sta da kazem domaca ekipa je bila bolja za taj jedan gol i zasluzeno osvojila 3 boda. Gostujuci navijaci osjecali su se kao kod svoje kuce bez ijednog najmanjeg incidenta cak mislim da na utakmici nije bilo ni kartona a nijednog ostrijeg starta. Jos samo da pomenem sudijsku trojku iz Srebrenika Brasnjic Nermin, Muminovic Semir, Islamovic Maksida koji su odlicno sudili svih 90 minuta. Takodjer bi zamolio i ostale ekipe da uvijek napisu kada su lijepo docekani i kada je sudjenje dobro u ostalom zato i sluzi ovaj forum a ne samo da pricamo gluposti i prijetimo jedni drugima.

S postovanjem
Asmir Zendeli OFK Tuzla
ek
Full Member
***

WWW
« Odgovor #41 na: 13. Septembar 2017, 20:07:12 »

Trebalo bi otići pogledati to, biće dobra utakmica skroz, Omazići idu na ulazak a Vrana će ove sezone svima biti težak protivnik, Omazići iskusnija ekipa za nijansu od Vrane al ovi momci iz Vrane su prva tri kola nosili sve pred sobom, za ovu zadnju utakmicu sa Đurđevikom nema šta posebno da se kaže, valjda dugovi od prije, uglavnom  sl. kolo će se vidjeti prava snaga i Vrane i Omazića, zato treba otići i odgledati derbi  baklja baklja